Historky ze stáje (22.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jimina2013,

    pokud u produktu není uvedeno, že funguje na vše nebo že funguje na kategorii akční rostliny, tak na akční rostliny nefunguje. Tedy rajský věnec nejde na tuto kategorii rostlin použít.
     
  2. jimina2013

    jimina2013 Pisálek fóra

    pajda
    Děkuji, já si to myslela - ale když jsem viděla tu cenu na trhu, tak jsem si říkala, "co jestli náhodou...." Tak jedem pěkně postaru, jen s MJS:)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD duhové kvítí vyvolává asociaci krásně klenuté duhy po dešti, svěžího vzduchu ... ve skutečnosti nikde ani kapička - aspoň že ve hře mám dostatek vody, pěstuju, dodávám, pártykolo vyhodilo 100 % do stodoly, tak to docela jde (6 - 5 - 5 - 3)...
     
    -Kuteno-, Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak všetky 4 plodiny už sú rozpestované a už sa ide vo veľkom na pidi poliach. Zo stodolových plodín mám dostatočné množstvo u prosa a fazule, pred akciou som ich stihol dopestovať, no ešte budem musieť dorobiť jahody a nevädze. Počítam ale, že akčné napestujem s predstihom, takže bude čas. :)
     
    evainfo, Honzulka05 a jarka112 tohle ocenili.
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem na tom podobně - proso jsem si dopěstovala a chybějící chrpy a fazole dokoupila (včas, než stouply ceny ;)).
    Myslím, že RT vybírá běžné rostliny do akcí podle zásob v mojí stodole. Jak jinak si vysvětlit, že se vždy neomylně trefí do toho, čeho mám nejméně :D?
     
  6. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Makak-magok, veliký dík. Bez Tebe bych do akce nešla .
     
    puntík50, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, akcička jede jak po másle..... bonusových obyčejných mám ve stodole dost na celou akci a ještě zbyde, takže vlastně zbývají jenom akční.... a jak jsou mezi nimi jen hodinové rozdíly tak se to dá krásně ladit i časově, takže momentálně duhová maceška a duhový tulipán... a výsledky? 5-3-4-3 a za 2 hodiny a 20 minut jdu sklízet další várku. Jde to jak po másle, nemusí se nic vymýšlet, stačí MJS a voda.
    Tak ať se daří i ostatním.... čekám, kdy se objeví první spurter a protrhne cílovou pásku a do další akce získá žlutý dres. ;)xD
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak u kozlíka 2 v pořadí už pěstuji chrpu už mám půlku a dodání dalších kusů bude hračka alespoň budu mít místo na sázení akční:cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No, kdyby to dělali podle zásob v mé stodole, pak by ta hra byla, myslím, naprosto nehratelná (v mnoha položkách se jejich stav v mé stodole blíží limitně k nule)... to je tak, když se člověk soustředí na expertní plodiny, spoléhá na trh a na relativně tučné krejcarové konto (za ta léta hraní)...

    Stav po 24 hodinách akce:
    [​IMG]
    Tak to zatím celkem jde, vzhledem k tomu, že jsem přes noc pěstoval expertní žlutý hrách a zapomněl, že na Baha mohu dát na noc klidně Duhovou sedmikrásku a Duhovou růži...
     
    Naposledy upraveno: 23/8/18
  10. emkop

    emkop Perspektivní autor

    No, odměny nic moc
     
  11. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ja už mám hotovo pěstovalo se dobře měla jsem 2x 100% a 2x +1:)
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No u mňa na trhu je kopa hnoja po 2012.-grajciarov,je toto normálne???Pestujem len s vodou.
     
    Tomi120, k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    Peto121: zrovna jsem se chystala psát, že trh bez hnoje už tu dlouho nebyl - u mne žádný, takže zlatý hnůj za 2000 krejcarů. Ovšem proč zrovna toto všichni hrají...? Ale možná je to těmi více plochami...nebo kdoví čím :)
     
    k.vitek, Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký sluneční dník :) tak jsem včera začala rozpěstovávat až navečer, farma se sekla, vypadla a až jsem koukla na wifi že svítí červeně, jsem si oddychla že není chyba ve hře :p restart pomohl a hurá na to. Tentokrát jsem uvolnila necelé čtyři plochy, rozpěstovala, na noc sedmikrásky a přes den taky i s růžemi kvůli práci. Sedmikrásky hotové, růží půlka a půjdou na noc a ostatní snad porostou rychle i bez hnojení. Páni ... taky koukám, že stojí jeden bobek 2000kr a ještě je balí po jednom kuse xD
    Bonus z kola žádný, tak je potřeba zabrat, akcička supr :p ... kůzlátko už 7 level, dva po třech a teď všichni chrní .... vlastně jen to kuře stále sedí a kouká, kdy mu konečně nasypu.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/18
  15. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    zatím se zkoukám
    něco málo rozpěstováno. asi by šla pěstovat jen jedna kytka?
    nebo se musí všechny čtyři?
    každopádně všem hezkou hru
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si ,že stonek je super!:eek:
    Jakékoliv zkrácení čehokoliv,bez řečí beru!:)
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    10 9 9 9 stonek je hotový ;)
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tsss, kdy spite? Ja davam akcni na noc (tu 5 hodiny) a pres den tocim nejkratsi (4 hodiny) a jedu na ty dve, aspon nemam chaos... takze dve noci na dlouhou a 8 otocek na kratkou, to by na sobotu mohlo vyjit...
    Diky foru tedy : 7 200 duhových macešek pro kure a 25 200 duhových tulipánu pro ostatní zvírata...
    Ale kazdy to jede jinak, nektery jen do stonku, takze tezko rict kolik ceho kdy mit hotovo, cest je mnoho...
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    12 12 11 9 a stonka uz stonkuje ;)
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    To jsem teda hodně mimo mísu já mám hotovo 0/3/2/2 a né úplně jsem pochopila co se po mě chce. Tenhle druh akcí mi do hlavy prostě neleze, takže pěstuju co to dá a zatím to vždy dopajdalo ke zdárnému konci.
    Jinak Praha Jižní Město, žádný déšť, žádné mraky, žádné ochlazení teď stále 26C. Fuj!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.