Historky ze stáje (22.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Maňana.
    Akci vynechávám.
    Prošla jsem odměny a ani Větev na Stonek není pro mně osobně závratná odměna.
    Když je to tolikanásobný chaos v čase růstu, připomíná mi to právě dokončenou akci, kde jsem nestíhala sledovat, jestli už mám správnou barvu dopěstovanou anebo přepěstovanou :-( ...a závěr byl na poslední chvíli. Vyjeli jsme na každodenní služebky a stresu mám dost ;)
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Čau Farmáři... A hlavně Farmářky...
    Já za chvilku vyrážím do práce a tak bude na akcičku čas.
    Jinak bych jí vlastně ani neděla.
    Stonek není kouzelný, možná tak snad průměrný?
    Akce tak vyhovuje mé normě aby nebyla v práci nuda.

    Jinak děcka vězte že od západu jdou mraky a bubáci!
    Tak že pokud se chystáte na operu nebo do divadla jeďte taxíkem nebo si vemte deštník!
    Přeji příjemný, hluboký, umělecký zážitek...
     
    Naposledy upraveno: 22/8/18
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    :pJohnsdorfe, sídlím na severozápadě a jediné, co tu je, je vedro! A také rámus ze stavby a neustávající !"nádherný chór" svištících aut(kéž by je rez chtěla sežrat)!
    Zaseto podruhé, ale žádná padátka! Co bych také chtěl - z prosa a maracuji, že?:p
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trepifajksl - no, ještě blbni s padátkama a za chvíli tady budeš mít dvacet dotazů, proč nepadají :D A já jim všem napíšu, že dneska jim to vysvětlí zastupující FM a to herní poštou - aby se na tebe s důvěrou obrátili xD Tak a máš to :p

    PS: A nemysli si, že nebudeš vybírat poštu -.-
     
    Naposledy upraveno: 22/8/18
  5. babako

    babako Expert fóra

    Jako vždy famózní..;)
     
    radyn.m a GordonSargent tohle ocenili.
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Trepifakslíku...
    To je pravda u nás na západu Čech je to samé.
    Ale vydrž ono to přeci od toho západu přijde...
    :D
    Padátka nepadají a nepadají...
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Jonsdorf,
    jediné, co bych uvítala na padání je déšť dávkovaný v přiměřeném množství, neboť nechci opakovat roky 1997 a 2002.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Mistře, nezapomněl, nevycházel jsem z reality, ale z farmy virtuální (Farm.Orák.+1 str.), tady je z kuřete slépka (pipka, slepice, kvočna atd.) ,-))))
    Ještě jsem nezačal pěstovat, má to vůbec cenu? Nejsem velbloud abych v tom vedru chodil ven, ale farma mě už moc nebaví.
     
  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj farmáři do akce jdu ted jsem měl dovču tak jsem toho moc nestíhal tady taková klasika a HLAVNĚ bez pádáčkovníků.Všem at to roste.
     
    tydýtková, burds a danielka0000 tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Nezmarka.cz
    Dobře zkusím do reportu navrhnout přesně cílený balený déšť...
    Pokud to projde: před použitím protřepat!
    :D
    Ještě někdo si dá pár kapek dešte?
    Byl by to docela dobrý business.

    Ty sakra mraky se o ty naše příhraniční kopečky rozpustí neznámo kam?
    Taky je možné že nám je dojčlandi cestou k nám vycucávají!
    >:(
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Díky počtářům.:)Takže akci jsem začla.Rozpěstovávám tulipána a macešku.
    Bez vás bych fakt zůstala sedět na té stříbrné bedně.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já nemám skoro žádnou chrpu tak si pěstuji tu akční zasazená na baha doufám že se mi podaří hodně štěstí všem
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - tak nemusíš dodávat jen chrpu. Pokud máš zásoby fialek nebo šeříku, můžeš je dodat také. Akorát ty plodiny budeš muset v tom jednom levelu u štěněte dodat vícekrát (5-6x), abys nasbíral 12 bodů.
     
    kiki2305 a makak-magot tohle ocenili.
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Docela to jde, rozpěstováno a vyseto na všech možných plochách, Rostliny ze stodoly v plném počtu, tak jen akční. Myslím si, že je to hratelné a zvládnutelné. :music:Ať nám padátka padají:music:- pokus o vtípek. Jára:p
     
    evainfo, tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali já ale mám vyklizenou celou stodolu takže tam nemám ani šeřík ani fialku a hlavně si pěstuji tu chrpu protože je na třetím místě a má nejvíce políček
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulko, tak to potom jo :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nastesti chteji neco co se najde ve stodole, ale radeji se nedivam na trh, abych to tam nepromenil v krejcary :)
    Pojedu na dve kratky i na noc, kdyz nejde o padatka, tak to ozelim a uvidime... taky bude trochu problem v tom "prepinani" postavicek, protoze predpokladam, ze macesky budu mit o hodne driv nez ty tulipany...
    Zatim jsem dal jen jednu SH otocku a druha byla na velkych polich, takze vysledky nic moc, zitra uz se pojede na 3.5 plose co jsem uvolnil na akci...
     
    Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Maceška už trůní na hlavní farmě na pidipolích, tulipán se dorozpěstovává ještě s SH a vrtulkama na velkých na skorocelé plantáži a půlce pralesa. Potom už půjde na pidi. Protože do plnění akce spadá blížící se víkend, i lemra líná jako já musí napěstovat potřebný počet macešek pro kuře (což je podle výpočtu vrchního poradce farmářů makaka 7.200 ks) a 25.200 ks tulipánů pro ostatní zvěř. Zbývající plodiny pro dodávky mám naštěstí v dostatečném množství, ale i kdyby ne, dá se to prostřídat s akční a dopěstovat.
    Takže přeji všem úspěchy při výkrmu... tedy výchově mláďat 8)
     
    kiki2305 a tydýtková tohle ocenili.
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Skali, ty mi tedy přeješ - víš, jak jsem rád, že v tom vedru najdu na klávesnici písmenka? Mám totiž všechny žaluzky dole, bo bych se jinak uvařil.
    Nezmarko a to jsi zapomněla na povodně 2013 - památný to rok, kdy Labe mělo v Ústí 11 metrů a čerstvě opravené, přestavěné nádraží bylo pod vodou. Jak se říká - šplouchá mu na maják- tak tady šplouchalo na ceduli Ústí nad Labem hlavní nádraží... Dlouho tam stály budky, kde se prodávaly jízdenky. A nepoučili se - 2x už tam ty kasy dole vytopilo a jsou tam dál.
    Už tenkrát jsme si tu vodu měli načerpat a schovat. A ne ji poslat na Drážďany. Tedy ne že by si to ti sachseni nezasloužili:p
    Na baha zaseto na noc - samo maceška, na farmě za půl hodiny sklidím tulipoš a nasadím macechu. Sice by byli lepší jiné byliny, ale nechci se s tou akcí dlouho frcat.
     
    spuntka a kiki2305 tohle ocenili.
  20. jimina2013

    jimina2013 Pisálek fóra

    Prosím, nevíte někdo, jestli u této akce jde použít "rajský věnec"? Funguje na květiny, ale nevím, jestli i na akční....u nás je na trhu za 1,5 mega!!! Zatím nejdražší produkt, jaký jsem na trhu kdy viděla.
    Díky za odpovědi.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.