Historky z oceánu (18.8. - 24.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ted jsem dokončila akci takže spokojenost je
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem včera kolem půlnoci taky doklikala. Absolutně jsem neměla přehled o akčním plevelu, tak jsem pro jistotu ještě zasela, než jsem začala dodávat. Všechno mi zbylo, tak jsem zase pole spokojeně zbourala :) Za mne tedy akce na pohodu, protože když se občas půl dne na farmu nedostanu a ještě mi zbydou akční rostlinky... no, víc takových akcí :)

    [​IMG]
    Tajemno vyskladním na plochy až odpoledne, než půjdu na brigádu, abych se měla večer po návratu na co těšit xD
     
    Naposledy upraveno: 24/8/21
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak ti přeji co nejmenší zklamání.
     
  4. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    hotovo
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem musela být strašně moc hodná a dnes, protože je dvacátého čtvrtého, tak už na mou farmu přišel Ježíšek. Na Baha nic moc, ale na farmě... Plch (toho jsem zatím měla jen na nějaké dárkové farmě z kompenzačního balíčku za cosi), hadilov, dva slopepointské stromy (neměla jsem žádný) a kapličkový dub mám i bez plenění stodoly za sezonu :D

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.