Historky z oceánu (18.8. - 24.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ze 12 taj.sazenic kapličkový dub,křivý strom,7x líska největší XXL,tulský strom a nesmí chybět javor cukrový XXL.Ovšem opět klasika z taj.stájí - bažant,chameleon,jap.kapr a ještě cosi,prostě to co mám v růžových stájích,tak mám další ve žlutém a oranž.Proč to tam pořád cpou?!Je to trapné a na naštvání.
    Jinak mám vše ve 12.kole až na kraba,ten visí na šiškách v 8.kole.Počkám až bude slušná cena na trhu.Zatím pomalu rostou na ploše.

    LV 224
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Z akcie ako že hadožrút som dostal samú elitu:červené kone,oranž.bobry,červienku žltú,páv oranž.A stromy:strom želania,xxl mandľovník,2 x slope,4 x lieska xxl + 1 xl,krivý strom,orechovec a xxl vresna.Baha stajne:žltáky 2 x žirafa a zebra,oranž žirafa,panda a surikata.O stromoch ani radšej nebudem písať.
     
  3. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo , v co jsem ze začátku ani nedoufala,stromy jsem teď dala na plochu , tak uvidím co vyroste.
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já ještě jednu sklizen a mám to taky celé hotové,včera nějak nebyl čas na faru hopat,byla práce od rána až do večera venku za zahradě tak jsem sklidil jen ráno ale v pohodě to dneska udělám,odpoledne k tomu sednu a frr mám to taky.
     
  5. 14087

    14087 Veterán fóra

    Mno taky ještě kousek a jsou dospělí :D ale ty soutěžní jsou fakt grr.. mnoo jak je nazvat :D
    [​IMG]
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akce hotová, moc pěkná. Žádné šílené požadavky. To se mi líbí. Přeji všem, ať ji dodělají.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Doděláme, kdo má trochu víc času tak určitě ;) řádek ve stonku je a jedna potvůrka ve 12, zaseta akční času habakuk :).
     
  8. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Mám hotovo,ale padnul mi bonus +1/6 hod.Dlouhodobky tím pádem dohnaly počty kytek.Zahrada volá..kde zase jsi!!!
    TCH chlívky budou za 5 hod,ale zázraky nečekám.Dnes díky bonusu mám vybráno.Všem co ještě finišují -Ať se vám daří
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Co já s tou akční budu dělat?:cry: Padnul mi bonus 200% na 12 hodin, obě plochy rostou a už akční nepotřebuji, je mi líto bourat pole:p;)
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak už mám aj já to komplete.

    [​IMG]
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Stonkuji, to je hlavní. Ale jedu dál. Delfín je celý hotový, ostatní jsou v 11. Ať dělám co dělám, KŠ mi nějak nevychází vstříc. Ale nevadí. S vodou a hnojem to taky celý dám.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož mám dvě mrňata na devítce, dvě na sedmičce, snad to nějak doklikám. Včera mne zradila pokoutní wifi v práci, počítala jsem že se povedou dvě sklizně s bonusem, páč vehikl vydal 100%, ale před desátou večer jsem sklidila alespoň tu jednu navíc. K řádku do nebe to snad doklikám a zbytek dopadne nebo nedopadne. Mladší ani chytřejší kvůli tomu stejně nebudu 8)
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Akce celá splněna.
    Dobrou noc.
     
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No, dnes půjdu bojovat o 10. pozici a odměnou je Větev na Stonek.
    Nevím jestli to zvládnu až do 12. "patra"
    Odjíždím na vícedenní služebku a potřebuju pracovat v reálu, ne si dávat budíka na sklizeň Farmeramy... 8)

    PS: Je zajímavé, jak někdo bonusy +1 (alespoň) na Kole Neštěstí vytáčí tak často... a někdo ani ťuk. Já tentokrát ani ťuk -.-

    A teda, silně jsem zamávala s krejcarovým kontem o_O
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Tak ja by som mala uz vecer hotovo no chybalo mi 150 vodnej hyacinty a tak az dnes rano mam HOTOVO :music:;):p Musim povedat,ze akcia bola na pohodu,mala som tu vnuka na prazdninach a obcas ani mobil nepomohol,v lese internet nefrcal :cry:
    Ks dal iba raz +1:mad: snad nabuduce sa umudri :) Teraz mi to nevadilo ,lebo som ju zmakla v predstihu ;) vedlajsia este bojuje ale uz jej vela nechyba :)
    Posielam gratulku tym co maju hotovo a drzim palce tym co este finisuju :inlove:
     
  16. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak už mám taky hotovo. A protože jsem jeliman, tak to musela být pohodová akce. Tajemnice jsou na ploše, tak jestli se vykulí něco zajímavýho, dám vědět. ;)
     
  17. 14087

    14087 Veterán fóra

    [​IMG]

    Hotovo již v noci v práci
    Musím konstatovat že začátek ok spíš to chtělo krádkodobku, ale konec mě potrápil na dlouhodobkách :p
    Ale jinak super, pěstování ok a bez strastiplných pajdátek ;)
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ráno hotovo všech 12kol.A opět klasika z taj.stájí - opice růžová /5-tá/,zebra oranž./3-tí/,kudlanka teprve 14-tá a nosorožec or.7-mý.
    To potěší,hlavně když po snaze hru dokončit přijde takováto "odměna".RT už s tím přestaň.
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám také hotovo. Šlo to i bez bonusů a s občasným vynecháním sklizně, když nebyl signál.
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak mám hotovo. S plody stromů (jablko, kdoule a třešeň) byl trochu boj. Tajemnice musím hodit na plochu, ale iluze si nedělám. S jejich šoupnutím na plochu musím počkat. Neb jsem omylem na jednu zasadila vanilku a na druhou kukuřici.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.