Historky z oceánu (18.8. - 24.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kutilko, není to vždy pravda, v semenářství nenakupuji hned ráno :p, ale až všechno udělám a při chvilkové nečinnosti se farma sekne i tak
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno tak aspoň že z další bonusový bedýnky bonus stromový :D to se hodí do úkolů, ale.. ten sklizňový bych brala raději :pxD
    [​IMG]
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    evoku57
    Farma se ti sekne, ale nevíme proč? Je chyba ve hře a nebo u tebe :music:
    Je každého věc jestli to zkusí. Když mi něco pomůže, ráda se o to s ostatními podělím :p


    14087
    Ahoj. Nepotěším tě. Střádám bedny aby jich bylo více ;) A někdy ani z 20ks nepadne nic kloudného :cry:
    Po této akci jich mám právě těch 20 a mám strach je otevřít xD
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    kutilko neotvírej xD za pár let budou archivní a to je přeci nejlepší xD
    Občas koupím duhu tak se to pohnulo :D

    [​IMG]
     
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    14087 - stromový, chovný a dílenský bonus občas vypadne, jsou i odměnami v sezónách,
    ale rostlinný bonus mi nepadl už asi dva roky. :eek:
     
  6. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Krásný večer, jde vám hra? Všechno šlo ok, pak se mi hra sekla, tak jsem dala aktualizaci, naběhne 100%, objeví se základní hrací pole a nic, zase se sekne. Jedu v chromu. Nestihnu nic nahlásit ani na podporu.
    EDIT:na jinou farmu ze stejného PC se dostanu.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/21
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959 a 14087 tohle ocenili.
  8. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Skali

    Díky, to vše jsem udělala, na ostatní farmy se dostanu bez problémů.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    eksot19 - pak jedině kontaktovat herní podporu. Není třeba být přihlášená - pod herním rámečkem najdeš odkaz Podpora (viz obrázek)

    [​IMG]
     
  10. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Skali děkuji,stále to nejde, tak uvidíme, co podpora.

    [​IMG][/QUOTE]
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    eksot19 - za málo. Držím palce :)
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    V poledne bude hotovo. Možná, že se mnou nebudou mnozí souhlasit, ale byla to pohodová akce. Spotřeba SH a vrtulek minimální - pouze na rozpěstování - není nutné sledovat padátka.
    Kdo finišuje - ať se daří!!
    Přeji všem pěkný předposlední prázdninový víkend!
     
  13. ludpolda

    ludpolda Rádoby autor

    Ahoj, skvělá akce - hotovo, akorát ty konečné odměny u mne zase nic. Ostatní, se kterými se střídám na počítači o mnoho více štěstí, mají plchy, andulky a hadilovy. Já jen žluté a oranžové pěnkavy a morčata a na Baha slony a opice a žirafy. Tak snad příště, hezkou hru všem a ahoj
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ludpolda, nejsi sama se štěstím, ty pěnkavy bych taky rád měl kdyby to nebyl jen překlep, třeba červenky přilétly, že?
    Hlavně, že ne modrý vrabec :D.
    Rostou pomalu, 6 splněno plavu si k 10.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Tak jdu pěstovat angrešt.Stále mi chybí
     
  16. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Koupila jsem po dlouhé době Slevový balíček s FL a 15x TCH.Mám 1kohoutí kukakučku.Jupííí.Chybí už jen Hadilov.Na Baha mi přisála Andulka,ale nevím z jaké akce.Ostatním přeji aby se jim ta náhoda přestala vyhýbat a obdrželi vzácné chlívky.
    K akci zatím mám splněno 8-3-9-2.pěstuji a pěstuji času je habakuk
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vrátila jsem se po týdnu z dovolené. Byť stále v ČR, signál nebyl (jen občas) a wifi na penzionu nic moc. Spíše nic než moc. Občas se blýsklo na lepší připojení (to když čekáte v čekárně ORL ordinace se zánětem v uchu apod.) a tak jsem se do akce pustila. Však kytky rostou poměrně dlouho a sklízení se dalo vychytat při přejezdu na start výšlapu. Dnes jsem dodala a zvířátka mám na sedmičce. Přiznávám, že kapku bojuji s plody stromů (jablek, třešní a kdoule). Věřím, že akci zdárně dotáhnu do konce.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak aj ja mám hotovo.Korytnačke tej som dodal do posledného levelu z každého rožka troška.Na čo mať veľa rastlín navyše keď sa dali dodať a nemusím sa zdržiavať:D:D.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem si Jacky a dve sklizne kratky a najednou koukam ze mam dost vseho, takze dokonceno a jde se angrestovat... tak to zjevne jde stihnout i bez podpurnych prostredku, akorát si nacasovat sklizeni aby nedochazelo k prostojum... jel jsem dve dlouhy a dve kratky, vse s hnojem, když jsem mel cas tak jedna dlouha a ctyry kratky, tim se srovnal velky prebytek dlouhych... ted si to zapamatovat do priste :)
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Prcky mám všechny v devítce,jdu na ně pomalu,nechci aby mi přerostli přes hlavu :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.