Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Dave Lister
    Cenotvorba je v ekonomii poměrně obtížná disciplína. Tady někdo stanovil 29/20 BZ/Kr za ořech.
    V současnosti mi Stonek a spol. dávají denně 4 - 6 mil BZ, na trhu realizuji v závislosti na náladě (trhu i mé) 2 - 15 mil Kr. zisku denně.
    "Ořeší motor" by mě posunul tak o píď či ještě méně.
    V tomto případě je cenotvorba podřízená rozhodnutí někoho "moudrého" a je pevná. Pevnou cenu jsme si vyzkoušeli v nedávné minulosti a dopadlo to velice nedobře.
    Stálo by za to, zkusit něco jiného. Už jenom proto, že každá hra by měla u části populace rozvíjet žádané schopnosti a dovednosti. Tu je to finanční gramotnost.
    Docela by mě zajímalo, jak by se chovala cena padátek v této hře, pokud by byla volná. Umím si představit i omezující podmínku dosažení cíle (větev, či celá akce).
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fantasiro, někdy mi padátka chybí, jindy bych je ráda poslala na farmy, kde nepadají. Ale o prodeji bych neuvažovala, jsou možnosti, jak si k padátkům pomoct. Kdysi jsem hrála jednu hru (bohužel už je zrušená, byl to soukromý projekt jedné americké dívčiny a neustála pronájmy na síti) a tam bylo možné na trhu věnovat cokoliv jen na daný nick. Nikdo jiný to prostě nevyzvednul. Možná, že zařazení této možnosti na trh by vyřešilo problémy hráčů se špatným náhodným číslem u padátek, šlechtěnců... Na trhu i po domluvě jde stejně o náhodu, kolikrát obchod vyklikne nějaký náhodný kolemjdoucí. :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ahoj, tady v akčním vlákně tento problém určitě nevyřešíme. Pokud nejsi se stávajícím systémem spokojen, můžeš si vypracovat a podat zlepšovací návrh (klik).
    Hezký večer
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  4. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Nevěřím vlastním očím, ale na poslední otočku domelu poslední kytku a dokončím poslední zvíře, takže splním akci až do konce. To už se mi pěkných pár let nestalo :))
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám navíc 1436 ořechů, to se mi ještě nikdy nestalo. Vždycky honím padátka na poslední chvíli:p:music:
     
    Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. majami1

    majami1 Pisálek fóra

    ahojte, nemáte niekto navyše syr? Ak áno ,predajte na trhu, potrebujem na dokončenie úrovne, vopred ďakujem
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    majami1 - musíš napsat, jaký jsi trh, bo těch trhů je víc, každý ti to prodat nemůže ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.