Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jojo, v Excelu je síla. Ten kalkulátor mě tu chrání před průšvihy dost dobře. Nejhorší je přijít na vzorce a funkce, ale při troše dobré vůle a zdravém rozumu se to dá zvládnout.
    Jinak za chvíli končím. Dobrá hra.
     
    moncicak7070, -Jara05- a 8erulenka tohle ocenili.
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    A kde mám vzít ten rozum ve svým věku-myslím na tyto věcí-, umím zapnout a vypnout. :(;)
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo komplet a jde se na pivoooooo než to zasejc zavřou čao
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    11-8-9-3 ... to snad stihnu :)
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam tiez hotovo a ani som moc neprepestovala :D Este mate dost casu tak drzim palce :)
     
  6. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    i mně se to povedlo všechno dodat a teď už můžu pěstovat do družstva :) takových jednoduchých akcí by mohlo být víc :) hodně štěstí těm, co ještě plní :)
     
  7. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Hotovo a můžu plnit úkoly v družstvu než začne další akce do které se zase s chutí vrhnu. Ostatním přeji také úspěšný finiš.
     
    sovicka64, -Jara05- a zizala42 tohle ocenili.
  8. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já snad stihnu aspoň řádek, ale i to bude pro mne úspěch, v týdnu se k pc dostanu tak jednou za den, ostatním gratuluji;)
     
  9. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Řádek hotov už včera ráno, jedna dekorka večer, dnes druhá a třetí večer nebo možná až zítra.Pohodička to byla,dodávky šli hlavě ze stodoly,krom zvířat,těch je furt a pořád málo.Dvakrát během akce se podařilo +1 jinak jen MJS a voda,hnůj jen když bylo potřeba stihnout otočky.SH a Zuzi jen na rozpěstování.Hotovsonům gratuluji a finišmenům to dáte.
     
    moncicak7070, dasa1143 a sovicka64 tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na mladší farmě mám hotovo (tam totiž půl mýtiny nezabírají obrstromky xD), tady doma čekám na asi, snad, poslední sklizeň akčního plevele, jestli jsem dobře počítala. Tož než se zahrabu do pelechu, mělo by být hotovo i tady - 11-11-7-6. Kdybych nebyla v práci ve znovuotevřeném ústavu, kde jsem mohla sklízet, ale na brigádě bez přístupu, vyšlo by mi to asi tak těsně do konce akce, jak jsem původně myslela.
     
    Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Hotovóóó :D
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Měla bych se vrátit do školy, a to jsme neměli distanční výuku 8) Fakt neumím počítat. Dopěstovávám ještě jednou, na sušenky...
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Taktéž mám hotovo. A to jsem o víkendu lajdala, tak všem přeji úspěšné dokončení.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po ránu hotovo ....
    Poprvé se mi povedl tento druh akce splnit celý :)
     
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj klidná a pohodová akce,včera večer dokončeno komplet,kdo ještě finišuje hodně štěstí...
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nabízím levně směs ořechů (už jich mám plné ošatky)doprava zdarma,podmínkou je,zaslání vzorků vyrobeného cukroví :D
    akce jela jako po másle
     
  17. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím po dlouhé době se mi podařilo udělat mag.stonek.
     
    raddre a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    No, jo padátka. Od soboty mám hotovo a ve skladě 621 padátek (ořechů). Už by bylo na čase zařídit obchodování akčních přebytků, neboť obchodování s přebytky sklizně je hnacím motorem každé civilizace, nejenom Ferengů.
    Co vy na to, slovutní dohlížitelé?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Fantasiro, padátka ti budou po skončení akce převedena na BZ a KR, to je motor této civilizace :)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já mám hotový stonek, pro mne je to velký úspěch a jsem spokojená, dodělám ještě co půjde :p:);)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.