Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    drevenakova - ahoj, odhlaš se a znovu se přihlaš do hry. Nebo můžeš vyzkoušet otevřít hru v jiném prohlížeči
    (nebo zkusit pročistit prohlížeč a FP - návody ZDE) . Pokud by problémy přetrvávaly, obrať se na herní podporu.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    burds - ahoj, neházej flintu do žita, bo se pracuje i na alternativním řešení pro ty, co jim hra v Unity nechodí ;)
    Edit: v Unity možnost výroby sušenek mám - přepni si ve mlýně záložku na Všechno nebo Akce

    sušenky.png
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
    Learka, alexandrakerulova00 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. burds

    burds Titán fóra

    Skali to mne nenapadlo že musím přepnout na všechno.Jednou jsem to přepla a už se nezajímala.Ale to pitomé unity se vždycky vrací zpátky na to co si tam zadalo samo.Tak děkuji,hned jdu vyzkoušet
     
    Skali tohle ocenil(a).
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, konečně jsem dodělala stonek a dál pokračovat nebudu, raději začnu zase doplňovat stodolu.
     
  4. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Prosím o radu - které sušenky jsou nejlepší na výrobu k dodání do levlu 11?
     
    anduleni tohle ocenil(a).
  5. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Ahoj, Skali, zkoušela jsem to v Chrome a v Firefox výsledek stejný - nic. Na podporu jsem psala už poo, poslali 2 SMS, že se na to podívají, tak uvidíme. Zatím pěstuju dál...
     
    anduleni a Skali tohle ocenili.
  6. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    To je nějaká divná hra, ta se nedá splnit nebo?
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek mám, dál se uvidí;):p
    Dekorace na něj šly dát jakékoliv:)
     
    anduleni a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Já jsem mlela kytičkové. Zdály se mi nejvýhodnější (pěstovala jsem kde se dalo). Ale pokud máš hodně padátek tak teď jsem se snažila to propočítat a asi hvězdičková a taky záleží na tom kde pěstuješ akční. U 11 úkolu toho asi moc nevyšpekuluješ :music:
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
    anduleni tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - ahoj, proč by nešla splnit ? Někteří již mají hotovo ;)
    Pokud ti není jasný princip plnění akce, tak mrkni zde - Vstup do akce a popis akce
     
  10. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) jen oslovit. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Vím, .... pěstuju,melu ,ale mám jen u1.postavičky 2 dílky,což mě připadá málo , dělám snad někde zásadní chybu?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/12/20
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape
    Nevím, na kolika plochách pěstuješ, ale já pěstovala na Baha jak na plantáži tak i u vodopádů a na farmě na hlavní louce a části mýtiny. Na 4 plochách by to opravdu neměl být problém akci zvládnout.
    A pokud šlo dodávat u některých úkolů něco jiného než akční, tak jsem to dodala a ušetřila si tak pěstování :)
     
  12. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Asi někde dělám chybu, alebohužel,nevím kde ?:sleepy: Nikam mě nejde kliknout , pouze se mě ukáže kolik chci koupit, jinam se nedostanu
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - pěstuješ na všech čtyřech plochách ? Pokud možno bez prostojů ? Na pidipolíčkách s MJS ?
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
  14. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Na plantáži a vodopádech - keř sladkého koření , na farmě a mýtině keř sušenkového koření , mám MJS a melu ve mlýně a nemám skoro nic , hv.sušenka 20, kul.sušenka 7, kytič.sušenka 13 , kuře nebo co to je 2 dílky a jinak nikde nic , nikam mě to ani nejde kliknout dál
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - meleš sušenky - ty jsou potřeba, jestli dobře koukám, až od 8. levelů zvířátek a navíc místo nich můžeš dodávat něco jiného (jen v posledním levelu se sušenkám nevyhneš).
    Mrkni třeba tady (dodávky u kuřete). Od 8. levelu jsou tam i sušenky, ale nemusíš je nutně dodat, takže nevyráběj sušenky zatím zbytečně

    dodávky u kuřete.png
     
    raddre a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    jana.zape zvířátkům se dodává koření né sušenky, ty jsou až o dost dál, jak píše skali, tam asi máš tu chybu, že je pořád meleš. ale zbytečně.
     
    Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  17. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Moc děkuju za rady , takže budu dodávat vypěstované rostliny?Chápu to dobře? Špatně jsem si přečetla návod a mylně jsem si myslela, že musím vyrábět
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape - vždycky si můžeš vybrat ze tří možností, co cheš dodat. Pokud si na to nejedeš kurzorem, tak tam píšou, co to je.

    kořeníí.png
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pokud to šlo, dodávala jsem (mimo zvěře) věci ze stodoly. Pěstovala jsem na třech plochách
    a v pohodě mám dnes hotovo i bez bonusů. Mám tedy trochu času na doplnění zásob po topce.

    [​IMG]
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak právě jsem aktivovala stonek nějak to šlo dobře tentokrát bez stresu zbytek ještě dodělám mám ráda hotové celé akce zatím jsem nepoužila žádný mlýnský produkt ale od 11 budu muset namlýt něco držím palce všem
     
    raddre a anduleni tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.