Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    Pěkný den vinšuji, nejdříve jsem zvažovala zda akci vůbec dělat, posléze zda bourat znovu mýtinu a k tomu vodopády, nakonoc jsem si řekla, když mám obláčky za 900 BZ můžu jít i po tomhle řádku a zkusit to bez mýtiny a vodopádu, zatím to jde, v poledne bude stonek a nějaká ta dekorka časem určitě taky, vždyť je ještě habaděj času.
    Všem co se do akce pustili, přeji hodně úspěchů, štěstí na KŠ a těm ostatním, ať si splní své předsevzetí
    Edit:stonek už pracuje
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/12/20
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Celkem jsem to rozjel na nejmensi pocty, tedy kupodivu ty nebonusove, 6* mensi pocet bylo mene nez 4* vetsi pocet... dodal jsem i padatka, ale najednou koukam, ze je nemam - ale ty padaj v pohode, takze spis neprepestovat co uz neni potreba, musim to zkontrolovat s FAQ :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hotovo,du předělat půl farmy!:wuerg:
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    kaolín11
    To mě teprve čeká...

    Poté, co jsem zjistil, že mám přepěstováno +1464 ks farma akční a +1222 ks baha akční, a při vědomí toho, že aktivovaný diamantový bonus +100% do stodoly ze všeho má na pidipole stejný efekt jako MJS (jiné to bylo, když jsem jel akční kytky na pohodlných polích s SH), přehodil jsem ráno výhybku na stáje (poníky, mravence, berušky a tak) a před jejich první sklizní jsem navíc aktivoval tu dekorku Neonová motýlí kukla V (+1 ks zvířat na 12 hodin), takže z takových neonových slonů sklízím 9 kousků...
    Navíc koukám povylétla cena hnoje, takže se ještě rozmyslím, zda nasyslený hnůj spotřebuji sám, nebo zda nepodpořím aktivní hráče v jejich snaze o rychlejší plnění akce...
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem něco přepěstoval a poslední sklizeň ,jsem natvrdo zrušil stavitelem.o_O
     
    dasa1143, -Jara05- a naruto2002 tohle ocenili.
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    pozeram ze uz tu mame par co maju hotovo,posielam gratulku o))))Ja som isla pomalicky ale isto ,mala som staje a vyrobny,kedze som mala bonusy tak som len pomalicky rozpestovala ale uz frcim na plny plyn xDxD;)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zatímco jiní již mají hotovo a farmu opět v původním stavu, tak já si teprve spočítala, kolik akčních plodin bude třeba. I když v práci nevím, kam dřív skočit a kterou administrativu zastupovat - už si připadám, že jsem multifunkčnější než nejmultfukčnější multifunkční kopírka - tak jsem i stihla sklidit (byla chvilička oddechu ve správný čas, byť s menším skluzem).
    Pokud jsem se ve výpočtech nesekla, tak s klidem bych měla mít v sobotu hotovo. A to jedu své tradiční eko bio zemědělství (MJS a voda).
    Šikovným rychlíkům gratuluji.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent není zač. Alespoň po skončení akce dostaneš tučný obnos TBZ a KR ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolín11 ty jsi fakt jako tryskomyš-není to urážka, momentálně s nimi bojuju-, jak to doháje děláš?:p;)
     
    sovicka64 a raddre tohle ocenili.
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] stonka uz je v prevadzke ;)
    a koleso ma dnes aj takto [​IMG] potesilo
    padli aj dake bonusy,ale viac na stromy,chlievy a vyrobne [​IMG] a nieco aj do stodoly :);)
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já se nikam tentokrát nehoním. Já většinou akce jedu v klidu a stíhám jen s MJS, vodou a hnojivem.
    Každá akce mě stojí cca 100-200SH na rozpěstování a jen ty akce který za to stojí jedu rychle. Nechci zelené kapky plácat :p :D
    Jinak všem co mají hotovo gratuluju :)
    Zítra bude stonek a možná první dekorka :)

    [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se nakonec do akce pustila. Kam se doplahočím, tam budu. Zatím 3-3-2-2. Na farmě i na Baha mám k dispozici jednu plochu na doplňování zdevastovaných zásob, tak to pomaloučku půjde do stodoly i do akce. Snad se dnes přes den v ústavu domluví farma s Puffinem a on s pokoutní wifi, pokud ne, zítra na den raději zaseju na pohopole. Doma čas sklizně uhlídám, ale bez připojení se špatně hraje 8)
    Gratuluju hotovsonům ;)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šlo to kupodivu hladce, stonek mám a dekorace? Zasel jsem a nějaká taky bude, možná všechny. Je dobře, že se může dodávat ze stodoly, to se hned zvířátka tváří veseleji a já taky :) jo a taky musím přiznat, že jsem po dlouhé době vytočil bonus ke sklizni +1 na 6 hod. To se koření sypalo jedna báseň :D.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mně to jde, jaksi pomalu: 6-0-6-0.... nic moc tedy, no...
    Nějak to dopadne, že jo.
     
  15. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Volám SOS. Moje postavičky začínají 6 lvl, mám stonek, ale nejdou mi do něj dát dekorky. Někde dělám chybu, ale nevím kde,
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Aoj dreven. pokud máš na 5 (stonku) splněno (zelené tečky a zatržítko) tak by dekorace měly jít umístit. Zkus obnovit hru, odhlaš, přihlaš.
    Mám je tam od rána bez problémů.
    Edit: A máš dekorky v liště, libovolné, v odpovídající velikosti?
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Pitrýsek : jo, mám 5 zatrženou, je tam stonek, ale když jdu na stonek, kliknu na místo, kam patří dekorky, nemám žádnou z nich v nabídce, je to zcela prázdné .Dekorky v zásobě mám
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem zkoušela hrát tuto akci v unity když se to zase zkouší.Ovšem tedˇjsem toho nechala.Dolezla jsem k sušenkám a mlýn mi v unity nenabízí namletí sušenek.Fakt skvělé.Proč já blbec to zkouším když stejně můžu hrát jen do konce prosince
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    Pěkný den vinšuji, mám hotovo a doplňuji stodolu, během rozpěstování se mi zadařilo na KŠ 1x100%, takže jsem jela na pohopolích, na farmě jen nabaha na plantáži, stálo mě to skoro 500 SH+ ZSH, ale vyplatilo se to, výhodou bylo jednak, že jsem sklízela každé 4.hod. 5x denně(dodávala jsem jen po 275ks) a také, že byla možnost dodávek ze stodoly, což to značně urychlilo, dokonce jsem ani moc nepřepěstovala(145 na baha a 165 na farmě), že jde o pohodovou akci světčí má pokusná farma,kde už stonek taky mám a bez bonusu, s SH pouze na rozpěstování (mám 7+3x6lvl), jen co se přehoupnu do 7.lvl všude půjde o dodávky ze stodoly, takže bude i nějaká dekorka, ale předpokládám že je udělám všechny

    [​IMG]

    drevenakova: do stonku lze zadat jen určité dekorky a ty asi v liště nemáš, občas se to stává i mně, tak pak něco v parku zbourám a zkouším až se ztrefím
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
    sovicka64, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    od vcera komplet hotovo
    tuto akciu hodnotim kladne, bola moznost si vybrat kde to chcem hrat a dalo sa dodavat len zo stodoly,a bolo potrebne len na uplne dokoncenie namliet susienky
    takze za mna uplna spokojnost ;):)
    drzim vam palecky nech sa aj vam dari ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.