Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Uvidím či do toho pôjdem.Do večera je čas si to rozmyslieť.Búrať vodopády sa mi vôbec nechce.Ak do nej pôjdem tak sadiť budem iba na plantáži a hlavnej.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Večer projedu, co už mám v zásobě v dostatečném množství, zbytek nechám a snad to zvládnu....
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pridam se ke vseobecnemu vrceni ohledne vodopadu a mytiny! >:( Jednak se mi toto rozmisteni akcni ale vubec nelibi a jednak tezce nestiham vubec nic, takze si jeste hodne rozmyslim, jestli vubec rozpestuju :wuerg:
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ale predsa kazda postava ma 12 levelov (0-11).

    P.S. Len dodam, ze treba pekne pozerat ci je vyhodnejsie dodavat napr. 6x 275x keř sušenkového koření alebo 4x 480x keř sušenkového koření. Podla mna tento krat je vyhodnejsie dodavat (akcne rastliny) v tych mensich krokoch, tj 6x 2. A este dodam, ze akcia sa da splnit bud len fo farme, alebo len na Baha. Ale tiez sa mozu kombinovat obe rastliny. (Ako pocty napr. cca 18 tic. tej jednej rastline a 1700 padatieka alebo cca 20 tis. tej druhej rastliny alebo 1/2 z jednej a 1/2 z druhej alebo nejaka ina kombinacia. Chcem povedat ze s prihliadnutim toho, ze sa moze pestovat na 4 plochy, potrebne mnozstva nie su tak velke, podla mojho nazoru.)
     
  5. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Stonek slabota a dodáváního je docela dost ale to by ještě šlo ale bourat se mi nechce,vynechám.
     
    Štika a Veselka tohle ocenili.
  6. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak podle mého plánu a výpočtů napěstuju 15 120 sušenkového keře, 1712 sladkého keře a bude potřeba 2328 padátek... nechci bourat Baha, takže takhle i za cenu více rostlin. A tam kde to jde, vždycky ze stodoly :)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    S chutí vynechám. Budu si lízat rány z Dožínek 8).
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer ze stáje :) tak já akcičku taky vynechám, protože bahamka je vypleněná a chce to pěstovat a měnit zvěřince s akční kytkou a na to není při práci čas. Takže nic nebourám, ať se zvířátka množí a vyrábějí dál svoje produkty :p
     
  9. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    To je další lumpárna na kebuli a zásoby ze stodoly.
    Jinak se zase vracíme ke starým špatným pořádkům. Sympatický přesun začátku a konců akce ze 14.00 na 18.00 byl zrušen. Přitom byl skvělý. Většina lidí se ještě ve 14.00 blemcá po světě. Dokonce bych se nebál posunout to na 19.00.
    No a 10 plodin na začátek vzal zas čert, takže ať žije trápení s rozplozením mizerné chudičké pětky.
    Navíc mi není jasné, jak máme dopěstovat plodiny a rostliny, odchovat zvířata a doplnit produkty, když po sezónní smršti následuje tohle obsazení čtyř ploch ze šesti.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/20
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně tedy 14 hodina vyhovuje! Jinak, to samozřejmě máme každej jinak a nelze se zavděčit všem!
    Co se týče zásob,každej den nakupuji v semenářství a co nemám,tak prostě do sezóny nedodávám!
    Namátkově:
    [​IMG] [​IMG]
    K akci: už se moc těším!!!8)
     
    Kudrnová a 007lala tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Fantasiro, ten posun začátku byl proto, že zrovna probíhal zátěžový test na Unity. A vzhledem k tomu, že hra se hraje v různých časových pásmech, tak to znamená že v našich 14.OO neblemcá většina lidí po světě. Třeba mají hlubokou půlnoc. Země není placatá.:p
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jen pro jistotu, jsem dost utahanej z prace, ale pestuje se na 2+2 plochach farma+baha, ale padatka jdou ze vsech 3 ploch farmy a zadny z baha, takze tam neni treba vysazovat dlouhodobku na zitra?
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tassadar11, ano je to tak. Pěstuje se na hlavní farmě (louce), lesní mýtině Keř sušenkového koření a na plantáži a křišťálových vodopádech keř sladkého koření. Obě akční plodiny se dají dodávat-kombinovat do akce. Padátka je možné získat jen na farmě. Rozhodl jsem se pro pěstování akční na Baha. Celkem jí je potřeba méně a ušetřím plochy na farmě, hlavně lesní mýtinu.


    Není zač, ať se daří ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 1/12/20
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Diky za info, no ja nepocital jak co, pestovat se bude vsude dokud bude co dodavat, ono ted na to neni dost casu...
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No tak to tedy nevím. Zvířátka mě lákají, ale též se mi nechce bourat. A navíc jsem možná čekala něco trošku víc vánočního...
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si problém s novou akcí vyřešila dnes nad ránem, když jsem stodolu vyprázdnila do sudu. Nemám plody, nemám produkty, nemám chuť utrácet na trhu, takže milí spolufarmáři, ráda vám péči o zvířecí mrňata přenechám 8)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, co to říkáš? Ještě včera jsi byla záhumenkářka a po topce jsi bezzemek? Máš sousedy kteří ti pomůžou tuto těžkou dobu přežít. Zítra Ti něco na zápraží nechám xD
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, těch pár druhů plodů po stovce bysem vypěstovala, koberce by bembloudi taky stihli utkat, ale mně se do toho nesce. Mám naprd pracovní dobu a upřímně, ten řádek nemusím mít, BÉzetka nehoním, kdysi jsme s anickoumalirkou spočítaly, že lvl třista máme cca na devatenáct let. Ona to možná zvládne, já už asi nedožiju, tož jeden řádek navíc to moc nepopožene. Na plnou hubu řečeno: su zhnilá jak vandrácká veš v červencu a budu lenošit, pozvolna plnit vyluxovanou stodolu a do příští akce se asi pustím, to už si zvyknu na dvojitý časový pracovní režim, brigádnický i pracovní. A že se na své sousedy můžu spolehnout, to dobře vím :)
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No co co... do důchodu asik 23 lét... To dám :D :D
    A Ty Ynuško to dáš taky ;) O tom žádná ;)
    A do akce jdu jako vždy, budu točit akční a připravovat na pátek velkou slávu.... To moje miminko prvorozený synek se v pátek stane dospělákem. Tož pařížák nutností a ještě udělat dárkový voucher - předání stavebního spoření s drobnou sumičkou.... Co asi tak máma od tří dětí může naspořit? Rozhodně né půlroční odměny co rozdává vláda :D sobě :D
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) heh a co mam hovorit ja mam to za par a zaroven daleko do dochodku a mladi v..... No do akcie idem aj bez pripravy ,lebo ja sikovna som sa vcera nekuk ze je a tak mam este vsade staje a vyrobny hahah dako bolo dako bude ;)

    uy som tu neraz postrehla ze sa da pomoct susedom,len neviem akym sposobom,asi som uz stara a uz mi to nemysli tak ako kedysi :D
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.