Historky od ohně I-VI (31.3. - 6.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pistule - ahoj, info k aprílovému žertíku jsme neobdrželi, tudíž na fóru nemůže být ani žádné upozornění.
    K odměnám za klikání - po splnění určitého počtu odkliknutí jsme obdrželi drobné dárky, jako třeba 1 FL, 5 SK apod. Na konci toho "černobílého oprusu" po odkliknutí 85 tajtrdlíků dokonce bednu s bonusy.
    Info o odměnách bylo průběžně uváděno ve vyskakovacích oknech.
    Po odklikání 86 postaviček se mód hry vrátí do normálu - vrátí se barevné provedení. Nebo si můžeš počkat do půlnoci, pokud se ti nechce lovit ty tajtrdlíky, a počkat, až skončí apríl.
    Hezký večer
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek, tak první úkol splněn dnes ráno, druhý úkol splněn teď večer :)

    K aprílu: jako.... nápad asi zajímavý a za dárečky velmi děkuji, jindy bych možná víc ocenila, ale dnes mi nebylo nejlíp a pokud by to šlo, asi bych to raději vypnula. Dovedu si představit, že pro lidi s nějakým očním handicapem nebo bolestí hlavy to muselo být opravdu velice nepříjemné, za mě to bylo dosti zdlouhavé a jak se u nás říká - "opakovaný vtip přestává být vtipem" a ač mám šedou barvu fakt ráda, tak moje oči dnes moc šťastné nebyly.... lidičky, jak já jsem vděčná za ten barevný svět a za to, že ty barvy můžu vidět.... někam tam nahoru.... velký dík :inlove:
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Také hotovo a po sklizni bude napěstováno i na dnešek. Šlo to i bez bonusu z KŠ, jen jsem protočila 99 zelených, abych uvolnila místo dalším. Tentokrát jsem ani moc nenadávala, moje "oblíbené" výrobny se mi vyhýbaly, padlo 8 modrásků a 6 červených stájí pro želvy, několik zelených kapek, které jsem ocenila, protože včera díky mučení na neurologii, jsem zapomněla zasít Laskavec na dnešní nožíky.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zo včerajšej úlohy z tajných ako že kakapo som dostal oranž.pandy,oranž.zebry a medúzu samé trajláky.Druhú úlohu budem mať hotovú za 2 hodiny a čo začne o 14:00 do nej by som mal mať napestované do večera.Či ju aj dnes dokončím tak záleží na padátkach,ale ak nie tak aj zajtra je deň:D:D.
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Doufám, že padátka budou v hojnějším počtu a nebudu muset použít SH. V prvním úkole to bylo náročné. Dnes jsem se nachystala s delšími časy u rostlin. Všem přeji úspěšné pokračování.
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Před chvílí dodána poslední várka akční, zasazeno na další úkol. Na hlavní mám laskavec, to by mělo na většinu padátek stačit.
    Když tak dám ještě něco přes noc.
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásné ráno. První část jsem nezvládla zápalky moc nepadaly, ale nevadí druhou část mám hotovou. Přeji všem krásnou hru a ať se daří.
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja aj vedlajsia mame tiez hotovo :music: za 3hodky pozbieram u obidvoch posledne jahody a dam ich do chladnicky pre istotu aby sa nam nepokazili do 14 h. :D:D:D padatka snad napadaju a ja si mozem pestovat co len budem chciet ;):pxD Super akcia a da sa plnit aj v pracovnom procese,lebo ide iba o dodavky ;):)
    Pekny vikend Vam prajem :)
     
  9. 14087

    14087 Dozorce fóra

    Mno tak mi to nedalo a včera sem nestihla pajdátka a jelikož mám hodně vrtulí a SH tak pěstuju na 60 minipol. a ještě dnes do zítra je stejná akční a vždycky další den je k dostání předchozí dekorka a nová, tak jsem se rozhodla to zkusit když mám to volno a venku je šeredně :) jak nějakou nezvládnu tak zkusím vyměnit v O&D ;) :D
    [​IMG]
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já bohužel ty jednodenní akce nedávám, chybí mi už 2 dekorky, zkusím teď o víkendu něco dohnat, ale tu první dekorku už mít nebudu, ale co se dá dělat, tak pojedu jen ze zvyku ;)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    hroudov
    Jelikož je možné získat dekorace 2x, tak ti teoreticky stačí získat stonek a zbytek při OaD.;)
    Další část hotová a těším se na zejtra!8)
     
  12. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, chtěla jsem akci vynechat, ale venku je fakt ošklivo, tak jsem jí rozjela dnes, první dekorace už nebude, ale druhou a třetí dám dnes. A jak psal kaolín11, snad bude k sehnání v nějaké OaD. Hezký den všem :)
     
    findy22 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké, byť chladné a zatažené (na Vysočině), sobotní odpoledne. Druhou část akce jsem zvládla v pohodě ráno. Dnes večer sklidím a budu mít napěstováno na aktuální akci. Chryzantémy byly štědré a vypadlo 196 kudliček. Zítra ráno čtyřlístky vydají zbytek. Nechci do akce dávat víc SH než je nezbytně nutné.
    Když bude třeba, o dekorky se podělím. ;)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ani u mna chryzantena nesklamala ;) uz mi chyba len 106 nozikov a bude vymalovane :music:xD
    Ak bude niekomu chybat daka dekorka tak sa moze prihlasit u mna, ked bude OaD ;) aj vedlajsia maka na plne obratky xDxDxD
    Pekny zvysok vikendu prajem :)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak píše kaolín11, když nestíháš, ulov řádek a dekorky budou, jářku budou, já je mám dvakrát a asik budu mít všechny (a nejen já), tak se pak při O&D připomeň :)
    V procesu jsem stihla pokosit pohanku, něco málo to dalo, zraje znova, snad to do zítra stihnu, na značce mám stát až v 15.00, snad zvládnu i zaset první kousky nové akční, než poklušu na trajfl ;) Teď jdu ještě honem naposílat pižlátka, ať sousedům k něčemu jsou :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 2/4/22
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Třetí úkol je hotový, snad i 4. dopadne stejně.
    Přeji všem krásnou neděli!
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Třetí etapa v cíli (pes si vzpomněl, že je čas na papání, takže jsme se ani v neděli nevyspali)...
    [​IMG]
    ...čtvrtou etapu (rozpěstování 6tihodinovky) budu zahajovat přes mobil, slíbil jsem Tomášovi, že půjdeme na hokej (Sparta - Motor), on coby sparťan a já...
    Už jsem tady někdy vzpomínal, že pocházím od Budějc?;)
     
    Naposledy upraveno: 3/4/22
  18. 14087

    14087 Dozorce fóra

    [​IMG]

    S další úlevou konstatuju hotovo :D
     
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také budu mít dekorky 2x a ráda vypomůžu. Z tajemných stájí mi vypadl vytoužený kakapo. Za mne super akce.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne ešte chýbajú pajdátka.Ak nenapadajú tak život aj bez nich pôjde ďalej.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.