Historky bazénového žraloka (22.7. - 29.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .bossjano99. - ahoj, mince budou na konci této akce vyměněny - viz tabulka ve FAQ nebo příspěvek nad tebou od Y_n_O .
     
  2. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    At koukám kam koukám, nikde nevidím,že bych mohla získat hvězdičkové mince, už jsem z toho ***** na kontě mám 0 :oops:
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    jana.zape

    Název CZ / SKIkonaZ čeho padáKde padáDalší možnosti získáníVýměna po akci (BZ / TBZ / KR)
    Hvězdičková mince[​IMG]stromyhlavní loukakouzelný strom29 / 0 / 20

    EDIT: Ze skoroagam zluti vodni dracci a oranzove chobitnice.
     
    Naposledy upraveno: 28/7/20
  4. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj všem. Akce zdárně hotová dnes i bez počáteční přípravy na akci. Děkuji RT za tuto akci, pač byli volné plochy na pěstování plodin do družstva. Ještě mě zbývá moc expertních ůkolů v družstvu. Atˇse dílo podaří všem, kdo finišují.
     
    Y_n_O a zejdy66 tohle ocenili.
  5. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    Můžete mI říc jak splníte bazen,kyž padnou tak nanejvíš 3 mince a helmě aninemluvím zítra to končí a já jsem nenasbírala ani 114.tak kde dělám chybu.
     
  6. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj -andulka03-,

    a měla jsi na hlavní louce postavené stromy? Protože mince padaly právě ze sklizně stromů na této ploše. Pokud by jsi si zalesnila celou tuto plochu tak by ti určitě napadalo dostatek mincí na splnění úkolu - KUK

    [​IMG]

    Natali
     
    Naposledy upraveno: 28/7/20
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  7. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    jak jsem získal čast osazující plochy tak mi tam v§bec nic nejde nasadit takže zase něco co nesplním
     
  8. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj -andulka03-,

    na tyto plochy můžeš sázet pouze akční rostliny - vodní nudle a plovací květiny - jiné rostliny sem sázet nemůžeš. Pokud jsi dodala všechny tyto rostliny do úkolů aniž by jsi předtím zasadila tak je´to opravdu problém, protože se tentokrát nepřipisují po pěti hodinách nové rostliny tak jak tomu obvykle při akcích bývá.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jen jestli má na vodě položené pole ,-), na získané ploše, ale to už stejně nedožene.
     
    Skali a matlafous123 tohle ocenili.
  10. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    Jo mam to už vím že nedoženu,ale věříte už mně to po 7 letech přestává bavit,stále se ptýkám s nějakýma nedostatky.A taky špatným načítáním ap.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pouzito 1250 minci (11 zbylo), vybrany vsechny TS Dragee a svete div se, stal se zazrak! Pod uplne posledni sazenici se skryvalo splnene prani :inlove:
    [​IMG]
     
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak mě zbylo 196 *,takže na druhý výběr za ně jen bedna.Měla jsem jen na jedny taj.saz.A to červený voskovník a 34-olivovníkXXL.Takže veškerá námaha marná.
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kto má vybratý celý bazénový obchod? hybajte sa pochváliť;)
    [​IMG]
    toto som dookola zbierala, 3 dni boli len samozberom, zbytok, čo šlo, s pňom, dekorkou zo sezóny (obe na skrátenie UH) a ponožkami (UH) [​IMG], zostali v nepárnom počte, s tým si poradím, vyhodímxD

    vyzerá, že RT nám bude dávať viac vyberať, a to sa nám tu na farme viacerým zíde...

    [​IMG]

    a výsledky, skoroagám som nasadila celkom 23, aj so sezónou a inším.., nepadla ani jedna, ale ja sa teším aj z oranž. nosorožcov, levov, tigrov, axolotlov, ružový slon tiež bol

    zo sadeníc bola radosť z rambutanu xxl, 2x anona a poutéria, či čo;);)
    [​IMG]

    ostatné zatiaľ ostávajú záhadou;)


    p.s.: zlatý listnáč som mala dať do stredu, aby susedia videli, že mám len jeden:p;)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jo jako abychom Ti ten jeden zlatý listnáč záviděli? naopak já sem tu jednu svojí agamu dámxD

    [​IMG]
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    zopár sadeníc som oďtiaľ vybral ale nepadol ani jeden strom želania. Zato ale mám 3 ořechovce hořké a padla aj agama. Navýšil sa počet jasanov z tuším 14 na 20. Celkom dobrá akcia ale tie ceny boli aj tak prehnane vysoké...
     
    davidson00, -migos- a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.