Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ale třeba budou slušný odměny :p v tom šlechtícím husím úkole.... :p

    ale právě jsem husí holky - teda nevím jestli je tam i husí kluk ;) dodělala. Taky je nechám na ploše, ono se jim nic nestane... co kdyby se přeci jen náhodou objevilo něco slušnýho v odměnách, to bych je pa zase musel za draho nakupovat a to se mi nechce... vykrvácela jsem při hrncích, teď potřebuji rekonvalescenci xD
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    V souvislosti s různými trestnými body za psaní dvou příspěvků pod sebe bych se nyní rád zeptal některého z administrátorů, jak je to v následujícím případě:
    1) Příspěvek hráče A
    2) Odpověď hráče B hráči A
    (bez citace samozřejmě)
    3) Příspěvek hráče C
    4) Odpověď hráče B hráči C
    (opět bez citace)

    V tomto okamžiku jdou příspěvky za sebou v pořadí A, B, C, B... čili vše je v daném okamžiku v pořádku.
    ALE co se stane v okamžiku, kdy si z nějakého důvodu hráč C rozmyslí svůj již napsaný příspěvek (napsaný v kroku 3) a
    5) hráč C svůj příspěvek smaže? Jak se to projeví v diskuzi?
    Bude pořadí A, B, (informace o původní přítomnosti a smazání příspěvku C), B... vše snad v pořádku
    nebo
    bude pořadí A, B, B ? ... a to je již v rozporu s pravidly fóra!
    Prosím o vysvětlení.

    Jinak akce "Hejha husy" (jak jsem si ji soukromě pojmenoval) se mi velice líbila, ráno jsem oproti zvyklostem nepoužil kombajn ale mozek a ruční sklizeň... takže mám splněno. Akci i zvířeti samému dávám PLUS.
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Hned ráno, co jsem podojila kravské a kozí mléko ze stromů a sklidila z hlavní louky kivi ptáky a pár pýrů, jsem doběhla do města koupit 16 nejobyčejnějších husích chlívků. Z lišty jsem oprášila pro tentokrát zlaté chlívky classic ++ pro králíky, prasata a ovce, jelikož se mně zdají pro tuto akci na čas nejvýhodnější, mají oproti oranžovým či červeným kratší dobu "zrání" a nic na tom nezmění fakt, že je musím mít po 2 ks, protože produkují oproti barevným jen jedno zvířátko.
    Jestli nic nezvrzám, budu sklízet ručně a postupně spouštět úkoly, husy jednou otočím a kolem oběda by mohlo být i hotovo.

    jan.svatek
    včera se to tu řešilo a dokonce i v této debatě. Myslím, že je zrovna to, na co se ptáš.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    A je hotovo! Ráno jsem odklikl 12 hus a je to dokončeno. Nehal jsem na ploše zatím všech 12 husích výběhů ať je zásoba :). Krmiva je namleto zatím dost, ale podle potřeby budu dodělávat :p. Vidím to u mě tak na 3 otočky denně po 3:35 hod.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Fíha... tak nakonec jsem ráda, že změnili typ akce (ehm, jak se používá pojem "technika akce")... je to takové osvěžení po pěstovacím maratonu. Časovka na chov zvířat :)


    EDIT: A máte pravdu, že když se trochu strategicky zapřemýšlí a vypne kombajn, dá se celý úkol zvládnout během pár minut... samozřejmě, když si připravíte k uzrání náležitý počet králíkáren, ovčínů a prasečáků současně s uzráním náležitého počtu husníků (ČJ: dle kachníků) ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  6. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Dobré ráno všem :) tak tady čtu,že už mají někteří hotovo a já teprve začala :-( dnes ráno jsem koupila chlívky hus 6ks tak snad to stihnu ,venku je krásně a člověk aby seděl u pc aby něco měl ,ach jo :-( Hezký den přeji všem :)
     
  7. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké sluníčkové ráno přeji všem farmářům.........úkol celý hotový .......pohodička,klídek parádička.Teď do přírody za sluníčkem a pak se těšit na další akcičku na farmě ;)......všem ať se daří :)
     
  8. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Krásné ráno,úkol dokončen a vše odevzdáno.Velice jednoduchý úkol a to je dobře,nemusíme se přece pořád za něčím honit.
    Mějte se fajn....
     
  9. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Dobré ráno,úkol splněn a farma může dále běžet v původním stavu :D:D:D
    všem ať se daří :)
     
  10. -Kejty-

    -Kejty- Zelenáč fóra

    Koupila jsem 4 husí žluté chlívky a pomalu si jedu akci v odpočinkovém tempu, je fakt že krmím SK, ale to je moje věc... mám ho namleto celkem dost do zásoby... k tomu vždy přidám příslušný chlívek daného zvířete, počítám, že zítra večer budu mít hotovo a v mezičase ještě něco udělám i na reálném hospodářství ;)

    fugger64 - pokud by se udílel ban za pravopisné chyby tak by tu svého času asi moc lidí psát nemohlo, ale s uspokojením kvituji že i tohle se hodně zlepšilo...

    jan.svatek - příspěvky pod sebou tebou popsané se tu řešily opravdu už včera... pajda snad dost jasně napsal, že moderátoři vidí i smazané příspěvky, takže co se tobě zdá být v pořádku ve skutečnosti v daný čas v pořádku určitě nebylo :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásné úterní ráno, husičky dodány, úkol splněn a teď jenom pár jich vykrmit na tu jejich parádu, aby se nám líbily. Příjemná akce a za přijatelné ceny. Palec vzhůru, neplést si prsty!!! Všem příjemný den plný sluníčka.;););)
     
  12. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Krásné ránko všem, hlásím že plním poslední úkol. Akce je bezva na pohodu, ale grafika husy se mi zdá nějaká jiná. Husičky nechám na ploše ať mám nějaké do šlechtění :) ...... tak ať se daří
     
  13. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já plním v klídku, koupila jsem jich jen 6, a ovci, králíka a prašátko mám nechaný na úkol, a jak budou husičky "dozrávat", tak si vždycky úkol zapnu, času je dost. S radostí ale koukám, jak to některým nedá a mají to "hned" :). Je to prima akce.
    Husy se mi moc líbí, hlavně jsou dost velké, tím pádem rychle rozpoznatelné, to se mi zamlouvá, už želva je taková, a doufám, že v tom budou takhle pokračovat a původní prťavé ikonky taky postupně zvětší a sjednotí k naší spokojenosti... Ale to je moc logický předpoklad, hahaha, známe to. Místo toho zmenší ještě něco menšího xD
    Neva. Hezkou hru všem!
     
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    tydýtková

    Hele, nestraš s tím zmenšováním! To už fugger64 měl takový úplně blbý nápad. Jako kdybyste nevěděli, že RT se chytne každého ***.
    Mimochodem, doufám, že nikdo Varunovi nepustí můj oblíbený film Postřižiny. Tam se taky řeší móda zkracování... xD
     
    petaM2001, skalara.v a tydýtková tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Rony84
    Jasně, všechno na plochu nedáš. Stromy mám nastálo i při akcích. Chlívky dám podle potřeby a stavu stodoly, stejně tak plodiny. Teď stačí jeden oranž.ovčín, králík... dá ti potřebnou zvěř do úkolu, já mám 6 husiček, počkám až budou s vykřičníkem, zapnu úkol a je dodáno. Nemusím u počítače sedět pořád. Je to časovka, ale když ji správně načasujeme je to pohoda.
    Pavlahan Ahoj, já ptakopyska nemám tak ani nevím jaké má obydlí ;) a hledat ho nepůjdu
     
  16. pišolka

    pišolka Zelenáč fóra

    Ahoj vyrábím krmivo pro husy ale mám 60 % a nemůžu je nakrmit musím počkat na 100%:music:
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Na jednom nejmenovaném zahraničním foru jsem se dočetl, že nejvyšší husí šlechtěnec se bude jmenovat Husita a bude držet
    v pařátu palcát. Výrobna produktu bude pravděpodobně ve stylu vozové hradby.
    Tato informace mě jako syna národa Jana Žižky velmi potěšila :)
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak jsem se do toho husince nějak pustila. Nemám v plánu jim do krku cpát SK, ani mít celou plochu chlévů, takže splněno bude kdo ví kdy. A když už se tady probírá vzhled chlívků, tak ten jejich domek mi přijde asi normální, ale při prvním pohledu na husu vlevo, jsem si myslela, že má nějakou genetickou vadu zobáku xD Až pak mi došlo, že to je rohožka před baráčkem xD
     
  19. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    xD bbowling: Jo, a produktem bude kalich xD
    Máme být na co hrdí! I náš pan prezident přece po husitsku zavlaje xD
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  20. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Jupí to je prima soutěž, sice jsem opožděná o den, ale myslím, že to zmáknu celý:)
     
    petaM2001 a mirae tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.