Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    čarodějka007

    Hoffmanské kapky nejsou jen na uklidnění. Kdysi to býval všelék, moje babička je popíjela právě na žlučník. Běžně se užívaly na náhlé žaludeční nevolnosti. Pamatuju si velmi dobře, jak mi je babička cpala do pusy i při obyčejném nachlazení. Na psychické problémy a deprese se užívaly taky, stejně tak na křeče nebo třeba bolestivou menstruaci.
    Bylo to neskutečně hořké, takhle nějak musí chutnat utrejch.
    Já tvrdý alkohol nesmím, ale skleničku dobrého piva bych si dala.
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Neboj , my tě nedáme , popřípadě tě vykoupíme za jednu nebo dvě dobře vykrmené
    husy. xDxD

    Husí časovka hotová , nechávám husí sněm na ploše, ať se mezi sebou kecaj jak dlouho
    chtěj.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  3. Sukimona

    Sukimona Zelenáč fóra

    Husy jsou super, už mi chybí jen ten 5. úkol a mám hotovo :) pak máme šlechtění tak snad stihnu někde vyšťourat SK :D
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sukimona - Jakej pátej úkol ?

    K tomu kozlíku - jak bylo nedávno to smrkokvetení, tak jsem si koupila kozlíkové kapky do očí. Byly super ;)
     
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Wiolan + Pajaable: díky za morální podporu....:D. Je prima, mít kamarády a od toho to tady je, ne? I když některé plány Wiolan vůči mé osobě jsou za jedné, zde již několikrát specifikované konstelace jasnéxD
     
  6. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak nic.Krmivo namleto,ale zítra odcházím v 5 ráno a vracím se v půl 10 večer.To nic nestihnu.Takže až pěkně ve středu. A pěkně pomalu,aby byli husičky náležitě vykrmené xD Anebo ne,chudá odměna,hubená husa.
     
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Stále přemýšlím o tom, zda-li má cenu pracovat, podnikat a podívat se do nikam a nebo při čekání na podporu vybírat zájezd na Maledivy. A kvůli tomu usilovnému přemýšlení ještě nemám ani semletý krmivo pro husy, natož abych začala dělat časovku, SK husy krmit odmítám a nový mlýn nedá krmivo dřív než jako celek. Takže pokud tentokrát úkol nestihnu, nebudu se vymlouvat na pozdní ofiko k akci ....
    Ale zítra, zítra se už snad do akce pustím, krmivo se domele, ráno vytrhám nějaké ptáky z plochy, nasadím jiné ptáky a to by bylo, aby nebylo taky někdy hotovo. Ale že by se mně chtělo začít chovat husy do zásoby na budoucí šlechtění, to tedy moc ne.
     
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar všem,
    To jsem se zase nasmála. Kaolín, bbowling a skalára, vy mně jednou utopíte a nebo musím u fora přestat popíjet.
    Zazdila jsem čuníky, holt bude hotovo až ráno. Ale musím říct, že husičky se mi líbí. A byla bych pro husí sádélko, takový produkt ještě nemáme.
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    jaj,hrnkajda len to nie,ziadne sadielko,to by sa rt smykali lahko real peniazky do vrecka a este by im bolo malo :cry:
    akcia ukoncena a husky pekne pribudaju ;)
     
  10. makyna4303

    makyna4303 Rádoby autor

    koupila jsem si 2x husy, nejprve jsem je vůbec neměla, pak ano , tak jsem dala jedny na farmu a druhé nechala v liště a už tam zase nejsou. Konečně má umleto krmení a nic, ale konečně dobré zvíře a za dobrou cenu pro všechny.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    A kde mám vzít další místo?? S husou měla přijít nová plocha, teď abych si ty husy pustila na zahradě.

    Pitrýsek47:

    Na krátkou dobu není problém, ale dlouhodobě.. Máme asi 59 zvířat. Kde jsou stromy, výrobny..? Ta farma není nafukovací.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    makyna4303 :
    Ahoj, husy se proletí a zase budou zpátky :)
    Kreslíř (animátor) byl asi na návštěvě v Hobitíně a nechal se inspirovat jejich obydlím. Až jsem se lekl jakou mají husy rezidenci. Ale vítám je (husy i jejich příbytek), dva úkoly splněny. Namlel jsem si jen 6 krmiv, další dal do fronty na noc víc.

    Rony84: Ahoj, budeš si ho muset nějak vyšetřit, pokud chceš úkol a šlechtění hus splnit.
     
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Rony84

    Místo neřeším. Když potřebuju, tak si ho udělám. Ani v reálu nepěstuje žádný farmář úplně všechno.
    Já jsem zvolila nejrychlejší strategii, která mě napadla. 32 husích chlévů nasadit najednou, k tomu 1× červení králíci, 1× červená prasata a 1× oranžové ovce. Všem jsem dala SK a za 4,5 hodiny jsem měla celý úkol splněný. Dala jsem louku do původního stavu abych využila ještě běžící bonus MJS a pěstuju zásoby do stodoly.
    Zrovna tahle akce byla na místo velice jednoduchá. ;)

    Edit: Ale kde je napsáno, že musíš pěstovat nebo chovat všechno? Farma je velice variabilní, nepřikazuje nikomu co musí pěstovat, co chovat, co hodit do lišty a raději si to v případě potřeby koupit. Někdo tady nedávno psal, že chlévy a výrobny vůbec nevytahuje z lišty. Stromy a plodiny se mu vyplatí víc. Prostě má tak nastavenou taktiku.
    Taky to mám s některými zvířaty podobně. Udržuji si nějaký základní počet ve stodole a pak chovám jen to, co potřebuji do úkolů nebo co se momentálně vyplatí prodávat na trhu. Když něco prodám se ziskem, investuji krejcary do nákupu momentálně "nezajímavého" zboží.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Krásnou dobrou,
    právě jsem dodělala akcičku, bez SK, a chlívků jsem si pořídila 20, použila valentýnský květináč co mi padá z kola "neštěstí" a vaječný koňak od Vánoc :D ještě z adventního kalendáře, ten už to má sice za sebou :D ale k našiškování hus to bylo dostačující :D Z posledního expresu vytáhla růžové prasátka, z tajemný podivuhodnosti Vánočně získané růžové ovečky a z kukaček růžové králíky :D
    [​IMG] a už se holky množí ;)
    a dokonce je i čím ;) [​IMG].

    Jdu najít plavky a těšit se na den oceánů ;
    Andulííí
     
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem, ona běžela nebo běží nějaká akce ?
    Aha... Hejno hus , já už o ni nevím . Ga,ga, ga , dokejháno a hlásím hotovo .


    [​IMG]
     
  16. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Pitrýsek47: Kreslíř (animátor) byl asi na návštěvě v Hobitíně a nechal se inspirovat jejich obydlím. Až jsem se lekl jakou mají husy rezidenci.

    - Nenene, typicky hobití bejvák už mají ptakopyskouni, tohle mi připadá spíš na chlívek pro zavření Jeníčka a Mařenky...
    No nic, hlavně, že je to konečně alespoň husa, po těch "typicky farmářských" kiwi, ptakopyscích, chameleonech, apod. A taky to normálně žere, na rozdíl od kohoutů, vegetariánských vlků apod. Takže mám nachlívkováno a hurá do toho, ráno moudřejší večera, teď už na to nevidím, tak dobrou všem :sleepy:
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Holky a klucí, vy jste rychlíci :D. Mám trojku, ráno to dotlačim a bude. Dobrou
     
  18. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak husy dokonceny během 5 minutek vsechny najednou... ;)
     
  19. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj a hezké ráno všem. Taky už mám hotovo a můžu v klidu dál farmařit, ale teď musím do školy . Měj te se a ahoj. Tera
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že zrovna růžové chlívky nejsou moc vhodné na plnění úkolu.Jelikož vypravuji malou do školy,skáknul jsem na farmu a ejhle růžový ovce budou ještě hodinku zrát!Achjo, tak sem jim krapet pomohl superkem!:music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.