Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    [QUOTE="pajda361,
    Ahojky,po sloučení to nejde dohledat,ale i tak je trest nějak přehnaný né??i kdyby po desátý.
    A stejně,nezlob se - já osobně si myslím,že tresty jsou na úvaze modíka a jeho nálad.
    No nic jdu sebrat husy .... jsou sousedi,kteří se znají osobně,diskutují a pomáhají si třeba i přes skype,zajímá je co se kolem děje.Pěknou hru

    Edit:To že se nemohu zeptat přímo,a musím se vrátit na tento příspěvek je dost onezující a příklad toho,jak se dá jednoduše získat výstraha- navíc jsem to sem vložil ukvapeně rychle,(špatně) - lup a měl bych ji beztak(ale stihl vymazat :) )
    Mohu se pajdo zeptat jak to prosím s těmi body je? V tom odkazu to nevidím.Pokud budu hrát několik let(třeba šest)a nasbírám celkově 50 bodů tak mě odsud vyhoděj??? .. a nebo se nějak ty body časem redukují? - dík za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -Jujula-: trest byl naprosto přesně podle pravidel a to za 5 bodů a věř, že v administraci to dohledat jde. Příspěvky byly hned pod sebou a za to, že má moje.rada získaných 25 trestných bodů si může jen ona sama. Udělením 5 bodů za multi post si totiž došla pro autoban za více jak 21 bodů. Více najdeš v pravidlech fóra.
     
  3. cobra

    cobra Pisálek fóra

    Husa stála, nekejhala asi ráda cestovala xDxDxD
     
    petaM2001, tydýtková a Hrnkajda tohle ocenili.
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak husy všechny na pekáči,akce super

    Farmerama 96+ *** Bahamarama 245+
    farmařím od 5.10.2010
     
  5. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    -jujula-

    Zrovna včera jsem koukala na "moje" varování.
    Mám tam nějaké napomenutí, to ani nevím od koho a za co, s datem v březnu.
    A mám tam taky ze 5/4 nějakých 5 bodů za psaní více příspěvků pod sebe, exspirace (na fóru špatně ve tvaru expirace) dne 5/5.
    Přesně si vybavuji, od koho to varování je. Napsal mi je admin Petz. Naskočilo mi v okamžiku, kdy jsem byla na fóru. Vím s jistotou, že jsem nenapsala dva komentáře přímo pod sebe, byly mezi nimi myslím další dva od jiných uživatelů. Nejprve jsem se rozčílila a chtěla jsem se bránit, ale nakonec jsem to vzdala, protože na tomto fóru je to zbytečné. Ani nevím jestli těch 5 bodů znamenalo 5 dnů zákazu psaní na fórum, píšu nepravidelně, jak můj zdr. stav nebo vnučka dovolí, takže jsem to neřešila.
    Jinak s tebou souhlasím, je to jen o přístupu k lidem a ten tady různí lidé mají opravdu hodně odlišný.

    Akce hotová jak jsem předpokládala, za 4 hodinky. Ne že bych pořádala dostihy nebo s někým závodila. Jde mi o to, že jsem si na počátku Čmáranice nějak blbě vypočítala MJS (zapomněla jsem na bonus 30 % PPK) a chci tedy bonusu +2 maximálně využít pro dopěstování plodin do stodoly.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  6. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Super, konečně husy :))). Jen doufám, že nebudeme muset drát peří :mad:.
     
  7. krupice2001

    krupice2001 Zelenáč fóra

    Já asi nakoupím 32 husích chlívků ,ale nevím kam je dám k babičce se už nevejdou:cry:.Tak že jsem v koncích.xDxD
     
    petaM2001, tydýtková a _merien_ tohle ocenili.
  8. Ještěrka

    Ještěrka Pisálek fóra

    Tož,jo,bude i pečínka.Docela jste mě pobavili,tak hurá na úkol.
     
    Hrnkajda a -jujula- tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkný večer všem :) tak jsem po příchodu domů honem nakoupila "husí stáje" a ono se mi mele SK :sleepy: no tak krmení nebude .. a úkol musí počkat až na středu .. až budu mít volno a klid :p .. si také myslím, že se více oplatí udělat úkoly naráz a tak to udělám ;) .. no a šlechtit zase budu v tržnici (alespoň v té akci) .. škoda SK a to nechám raději na BB xD
     
  10. colombo74

    colombo74 Zelenáč fóra

    Já myslel, že diskuse je od toho, aby si hráči pomáhali, radili si. Jinak husičky už jsou ve chlívku a doufám, že rostou.
     
  11. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    take me to prijde ponekud drsne,je to sekce diskuze tak proc nediskutovat??diskutuji dva prida se treti atd a pak je ta diskuze o necem
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Když už se tu řeší tresty,tak aby trest nepřispěl k rozhodnutí s touhle už dávno ne pohodovou hrou rychleji seknout.
    Pokud má dojít k odlivu starých hráčů tak je to správná cesta,samozřejmě jsem nesondoval o jaký přestupek šlo a je mi to celkem jedno ale pokud je někdo potrestán že vyjádří svůj názor jinak než si představuje RT tak to bych s tím praštil taky ,už jsem byl párkrát na vážkách zda pokračovat nebo se na to vybodnout a jít třeba na ryby.
    Jinak k akci jsem opravdu ocenil "včasné info" protože ve mlýně jede superkrmivo na maximum takže šišky pro husy budou až zítra,rušit výrobu SK na 75% mi nepřipadalo moudré zvláště po úpravách mlýna když vše již namleté zmizí v propadlišti dějin
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -jujula-: není pravdou, že se nemůžeš zeptat přímo, klidně se v novém příspěvku zeptej. Jen nesmí být dva příspěvky hned pod sebou, což u moji.rady bylo. Příspěvky se zapisují chronologicky a to že cituje dva příspěvky, které nejsou hned pod sebou neznamená, že se tyto dvě citace pod sebe nezapíší.
    Add. body: jejich platnost je 1 měsíc a po vypršení této doby se již nepočítají.
     
    petaM2001 a pajaable tohle ocenili.
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    sirchose

    To byl přesně jeden z důvodů, proč jsem nakrmila husy SK. Taky melu a budu mlít dlouho.
    Nicméně v tomto případě se asi musím moderátorů zastat. Nepročítala jsem pravidla fóra nijak pozorně, ale myslím si, že když nám detailní info o akci dávají na vědomí třeba s jednodenním předstihem, je to nadstandard. Alespoň z mého pohledu. Netuším jaké pokyny dostávají od Varuna, ale řekla bych, že se klidně může stát, že manuál k akci dostaneme přesně s jejím počátkem.
    Takže těch několik hodin předstihu považuji za obrovský bonus jak si promyslet strategii a na akci se připravit.
    Pokud jde o trest na fóru, kvůli tomu bych nezavrhovala celou hru. Ale je pravda, že někdy někteří přítomní otráví člověka natolik, že mě chuť na fórum na hezky dlouho přejde. ;)
     
  15. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    "pajda361,
    a....díky
    b.... podle toho jak já si vykládám slovo chronologicky to vkládání nemá logiku
    a nějak to nechápu - a pak ten hráč za to vlastně nemůže! .. ? ok
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
    petaM2001 a -wiolan- tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    mě připadá, že ta husa není ta klasická "naše česká" :) má krátký krk a je od naší docela nevykrmená xD .. si myslím, že je střihlá s cizinou :D .. no to bude fuška ji na této farmě vykrmit při nárocích RT na nás :p ..
     
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    [QUOTE="-wiolan-, post: 106933, member: 31542"

    Já si nestěžuji akce je krátkodobě dlouhodobá tak mi nic neuteče,prostě husy začnu tvořit zítra,koupil jsem 44 žlutých kejhalek tak to bude splněno raz dva[/QUOTE]
     
    petaM2001, Hrnkajda a -wiolan- tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Copak asi bude husí výrobna produkovat? Jelikož už máme produkt prachové peří od kachen,tak navrhuji ,aby výrobna produkovala rovnou celou peřinu!xD Nebo ještě v úvahu připadá pečená husa!:eek:
    Jen prosím Varuna ,aby se krapet zamyslel nad délkou výroby.Doufám že v čase nebude překonávat Biolaboratoř!o_O Jako nové nářadí, by mohla vypadávat z polí husí brka!:)
     
  19. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    a budou chtít 30 kladiv co :D.. už takhl čekám jak vopičák na kladiva, pro potřebné hrnce..
     
    petaM2001 a pajaable tohle ocenili.
  20. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    kaolin - no a o tom to je, každý z nás má asi odlišný názor na to zda z nás někdo peníze mámí nebo ne... já si třeba pomocníky ( kombajn) kupuji skoro od začátku... ale tehdy jsem si musela nejprve koupit floreny a pak za ně zakoupit pomocníky... dnes si počkám každý měsíc na akci Kombajn a koupím je rovnou... je fakt, že tehdy jsem musela víc počítat na jak dlouho a kdy si kombajn koupit, dnes ho mám na celý měsíc bez počítání - ale zase představa že pidipole sklízím ručně, sázím ručně a kde je zalévaní hnojení ať už hnojem nebo SH, či zuzi... v tomhle vidím docela posun a úsporu peněz, dnes v globálu za 1 měsíc zaplatím mnohem méně než dříve... ;)

    -wiolan- : pamatuji si že jsme se dříve o akcích dozvěděli až ráno, pár hodin před akcí... a to že by nám ještě nekdo spočítal kolik čeho budeme potřebovat a co všechno za to dostaneme v pár řádcích - no myslím si, že tohle je hodně nadstandartní luxus...;)

    A stejně se najde dost takových co stále reptají na to či ono... :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.