Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Srstku s Kubišovou na tebe!!:eek:
     
  2. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Husa se musí "ládovat"- rychle roste a pak by se ti do malého domku nevešla :-D

    ...a namočené, aby ty šišky lépe klouzaly. To je hezké.že plno lidí ví, že není šiška jako šiška. :music:
    Když moje babička krmila husy,tak mi jich bylo líto a bála jsem se,aby je neudusila.
    A když je krmil táta, tak to jsem zdrhala - to už nebylo s láskou,
    ale určitě vidinou upečeného masa na pekáči :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/15
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    TO: bbowling
    Tak,tak, kde je mu konec?
    Asi někde zapadl v tom novém ostrově?
    Já to nešulil,poctivě jsem akci zaplatil...
    :D
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak jsem přehlédl,že úkoly jsou na čas!:oops: Plnění odkládám až na zítřek.........
    Ty odměny jsou fakt brutus! Tolik BZ.... nezapomělo se nějak na hvězdičky? :music:
     
  5. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Já pojedu v klidu bez SK tak to bude chvilku trvat - nemohu tu sedět celý den - jsou i jiné povinosti.
    Přišel jsem jen vyšpízovat,za co Maju vyhodili na 5 dní - tak to je síla.Má si svoje pocity nechat pro sebe.
    - tak a teď vyhodí i mě za špionáž - Pěknou hru všem;)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  6. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Ja jsem bohuzel nenasla ve mlyne moznost mleti krmeni pro husy ,tak nevim v cem je problem.:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zkus se odhlásit a znovu přihlásit ;)
    Taky mě to nešlo, ale už je to v pohodě, už melu i krmím, a na ploše zatím 10 husíren. S valentýnským květináčem mi to vyšlo asi na 3:14 hoďky
     
  8. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Chválím husu, ta patří na farmu (samozřejmě např. takový ptakopysk takyxD). Ještě mi tak napadlo, že skoro na každém statku jsou vlaštovky? Přibydou???
     
  9. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Margziam - řekla bych, že pokud celý úkol splníš tak už nebude možné ho znovu plnit... alespoň to tu nikdo z těch co už mají hotovo nepsal a ani v úvodních propozicích jsem se nic takového nedočetla...... pouze můžeš znovu spustit ten úkol, který nestihneš splnit v časovém limitu...

    Mně bude úplně stačit když ten úkol udělám 1x, pak budu už jenom syslit husičky do stodoly na šlechtění... nějak jsem v poslední době přišla šlechtění na chuť ;)
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já tak nejak z toho, jak se k tomu RT staví, získávám dojem, že je to nějak nebaví, že vždycky někdo něco vypotí a ostatní na to přistoupí, aby si nemuseli lámat hlavinky.-.-
     
  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    původně jsem husince dělat nechtěla, ale když oni se mě fakt líbí, tak do toho jdu. Vytahla jsem růžové červené a oranžové chlívečky a teď už budu jen čekat :)
    za floreny úkol dělat nebudu, to mě ani nenapadne ;)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak se nemohu zbavit pocitu,že ze strany RT je to jen další snaha zpomalit výrobu SK!o_O
     
  13. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    No tak nehledejme samá negativa... také by to mohl RT zabalit a hru ukončit úplně... a já si za těch 5 let co farmeramu hraju na ni zvykla víc než dost... ani si nedovedu představit co bych bez farmeramy dělala... :music:
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimavy, mit cas tak v pohode, ale dam 6 kousku obyc, nahodim urychlovatka z remesel a skusim to... odmeny nejsou zajimavy, ale stejne nejaky husy musim udelat, jen co se mi namele dost krmiva :)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    -housenka- Hlavně bychom asi víc ušetřili!:eek:xD
    Jelikož nekupuji SK, tak u mně jsou šlechtící úkoly v družstvu opravdu natrvalo!xD
     
  16. colombo74

    colombo74 Zelenáč fóra

    rád bych se zeptal, proč hráč maja.rada byla vyloučena z diskuse ( a na tak dlouho) když své příspěvky nenapsala přímo pod sebe, ale mezi 2 hráče, a každý příspěvek byl směrován pro jiného hráče. Hra vypadá zajímavě, snad to zvládnu uhrát, i když moc času nemám, dělám dvanáctky. Děkuji vám za odpověď.
     
  17. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    jeste ze nezerou zelvy ,ty nemam na trhu taky nejsou:D,ale nee....za husy jsem rada opravdu chybely na farme jako jablon v sadu
     
    petaM2001 a Hrnkajda tohle ocenili.
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pokud má hráč problém s uděleným trestem, tak ať se dle pravidel herního fóra obrátí na herní podporu. Navíc není pravdou, že psala ob dva hráče a zcela určitě to nebylo poprvé.
     
  19. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    kaolín11 - když já tu hru hraji pro zábavu... možná asi proto tolik nereptám... a SK si melu skoro neustále aby mi mlýn nezahálel, i když je fakt, že občas i dokoupím ;) a šlechtím když mne to chytne a baví... ;)
     
    petaM2001, Hrnkajda a Mikeš tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně hra také baví, ikdyž oněco míň jak skoro před 5 lety!Tehdy z toho RT ještě nedělal takovou dojnou krávu.Už si ani nevzpomínám co všechno bylo tehdy za reálný penízky.To jsem hrál opravdu zadarmo!Teď už bych se třeba bez pomocníků neobešel a hru bych dávno zabalil!:oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.