Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Úkol, ne-úkol,zdravím farmáři...
    Hotovo za jednu minutu,to byl nervák!
    Kam se hrabe Alfred Hitchcock!
    Úžasné ceny.
    Úžasná farmerama...

    :oops:
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    babicka38: ale ne, to se jen tady nekteri predhaneji :)
    cely ukol muzes plnit v obdobi, jak je uvedena akce - a vzdy ten jeden ukol musi byt splnen do daneho casoveho useku od odkliknuti "start"...
     
  3. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    tak to udělám ráno no.. ale nvm proč :D když nic nedostanu jen do toho narvu pár krejcarů..
     
    tydýtková, petaM2001 a Jonsdorf tohle ocenili.
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    bbowling - já si tu celý týden brousím zuby na husičku s knedlíkem a se zelím a že tys mi ji, hade,
    zblajznul!?
    :D
    Mi bohatě stačí 6 husiček, protože času na úkoly je moře.
    Nade mlejnem, pode mlejnem husy se perou ... je mi do zpěvu.
    :D:DxD
     
  5. Alice

    Alice Pisálek fóra

    Líbí se mi , jak jsi pojala tuto akci.Nemám ráda , když akce ještě nezačne a už píšou samé negativa.Přeji všem hezkou hru a hodně úspěchů ve šlechtění.
     
  6. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Souhlas s Jonsdorf - hotovo - super akce
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není ten krátkodobý úkol spíše dlouhodobý? Opravdu netuším co budu do toho 7.6 dělat. Tento úkol snad zvládne opravdu každej s potřebným levelem? Nějak mě mate,že se nikdo neptá, kde sežene husy na splnění úkolů!xD
    pro bbowling náhodou, k obědu jsem měl "veverky" od vietnamců!xD
    skalára.v vietnamci tomu říkaj Gyros;) Hlavně že nebudu na ně poštěkávat já!
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kaolíne - kde seženu husy do úkolů o_O
    Ty veverky by mě zajímaly, prosím vysvětlit mladé, neznalé dívčině :p
    Už melu (pro husy, ne pro bagr)

    Aha - tak to jo, už chápu....
    něco na ulici ulověj, orožněj, prodaj...se slovy "to dóbry "
    a ty pak cestou domů doufáš, že na tebe nebudou poštěkávat kolemjdoucí psíci ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  9. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    bezva, další zvíře... a to je budeme chovat na rybníku ??? protože na ploše už se místo nedostává.. Proč stále další a další zvířata?? Proč už se konečně někdo nezamyslí nad chybějícím místem ??? Proč mám vyplňovat dotazníky, když stejně co tam my farmáři napíšeme RT vůbec nezajímá ???? :(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Čekala jsem nečekané a tohle jsem nečekala ani náhodou.Není v odměnách ani jedna oranž.husárna? To je ale chudý úkol. To je tak na zaplácnutí naší pusy.No nic.Jdu koupit pár husinců,stejně je budu potřebovat.Ale vypadají hezky.A ty krásné housátka,co jich někdy v budoucnu budeme mít. Radujme se!
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    A proč a proč a proč ;) A proč ne ?
    Prostě a jasně každý hraje po svém. Já podle toho co mi dochází, to prostě pěstuju buď tři plochy narvaný slepičincem nebo cibulí :D prostě proto... Stejně další plochu nedostanem :D tak se nemá cenu čílit ;)
    Za hodinku sklidím první husičky :D ale asi budu viset na prasátkách.. možná dodělám dnes ale spíše zítra ráno.. SK je škoda, pro takovouhle dalo by se říci mini-akci ;)
    Andulííí
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kuna další zvíře na plochu ach jo jdu přemejšlet kam s ním ale jinak supr
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také si myslím ,že úplně stačilo,kdyby nám udělali mutanty, třeba z pávů, nebo bobrů...
     
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Všiml si někdo,že husince mají zastaralou grafiku?Před časem nám vše zmenšili a nyní takový obr chlívekxDUž pěstuju;)
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak jsem zas byla rychlejší než můj mozek.Husince nakoupeny,postaveny a ejhle já nemám krmení.A jelikož se mi ještě 2apůl hoďky mele SK,to husí přišlo do pořadníku.Tak husičky až zítra,dneska už nestíhačka. SK jim dávat nebudu,leda šišky a jelikož jsem proti týrání zvířat, nebudu jim je tam cpát jak se to dělává.To musí holky ještě chvilku vydržet.Taky si musím pustit zvuk,ať vím jak kejhají.

    Skalara-i správným směrem je to dost nešetrné,natož šiška v protisměru.A teď když je někdo neznalý a splete si živou husu s tou na pekáč.Aby jí to necpal úplně někam jinam.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Monča*** - musíš jim tam ty šišky cpát správným směrem xD
     
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    nakoupila husičky, dala na plochu a ejhle...nemám krmivo...nevadí namelu...a ejhle ještě 41hodin se mi bude mlít SK>:(...tudíž nemakam, čekam, začnu až ve středu odpoledne;):oops:. Stíhat by se to mělo.
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Alexandria1 - pro mou vytouženou husičku si vždycky místo na ploše najdu, to ne, že ne.
    Když mi nevadí jiná zbytečná havěť, co s farmou nijak nesouvisí, pak husa teprv ne.
    Na husu fakt nedám dopustit.
    xDxD
    Já bych třeba i to husí krmivo prodával, ale cožpak mohu takhle pod cenou?
    2 ostružiny a 4 prosa mě momentálně vyjdou na trhu na 224 krejc., ale husí
    krmivo mohu nabízet za maximální cenu 42 krejc. Co je to za hospodářství?
    Tak by to tedy nešlo!
    :D:D

     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsou to časovky a ty mne ani za mák nebaví, odměny neoslovily, tak do toho nejdu. Raději si nechám na ploše stromy, bo plodů ve stodole nedostatek.
    Všem ostatním přeji, ať to jde od ruky
    :D:music:
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak já už jsem komplet :). Šlo to docela dobře i bez těch králíků. Největší fuška byla za ně převlíknout dvě veverky a nacpat
    je utišujícími prostředky, aby moc neskákaly a celou akci nepokazily. Snad ten Varun nic nepozná ..... :oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.