Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Mne pořád mate ta věta že při spuštěném časovém úkolu se dodávají zvířata jenom do úkolu a ne do stodoly. Nechci být zmatkář, ale já to jako doslovně chápu možná jinak než je to myšleno, aby jsi nedodal do úkolu 4 husy a 40 na smětiště dějin, nebo tak něco. Pokud je to tak že sklidíš (myslím strojově vše najednou), potřebný počet zvířat se započte do úkolu a zbytek připíše do stodoly, tak se mi zdá ta věta zbytečná a matoucí. Procivá nikomu nic, já se s tím nějak poperu :)
     
  2. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Ahoj lidi, tak já bych potřebovala ještě jednu plochu. Musím nějaká zvířátka dát do lišty a to bude těžký výběr, nějak mám pořád málo;):sleepy:
     
    Hrnkajda, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ty kráso, to je motivační úkol xD. Ale proč ne, opráším chlévy v liště a dám tomu i najíst. Základní výrobna zatím nebude? Co bude za produkt, další peří? Tipnul bych si na husí brk na psaní pochvalných dopisů RT;).
     
  4. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Wau tak proto se tak dlouho čekalo :D ona ta akcička bude hotová už večer :D ak jů jdu naházet chlévy na plochu ;)
    Andulííí
     
    Hrnkajda, Lyzarka a petaM2001 tohle ocenili.
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Do prkenný vohrady o_O-.- Ráno jsem hodila všude stromy..jako že budu farmářsky vegetit a ono husí hejno na obzoru. No co se dá dělat, pozvu bourače, ať ty zákrsky vyrve i s kořenama...jakýpak s tím cavyky.
    Ale dnes na to kašlu, první stejně bude kaolín, nebo lyžařka, takže prostě zítra je taky na husy den :p:)
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojky, máš pravdu, no kolegynka to myslela len s jedným (najrýchlejším spôsobom) zberom, preto písala 12. Samozrejme je na každom z nás ako sa rozhodneme plniť časovú úlohu. Či si zakúpime chlievikov viac a splníme skoro hneď, alebo si ich zakúpime menej a budeme zbierať viackrát, ale tam už dať pozor aj na čas.
    Akcička ako spomínaná Noemovka, takže tí, ktorí vedia ako na to, nebudú mať žiaden problém.
    Peknú hru prajem a ešte príjemnejšie chovanie husičiek už o malú chvílu;)
     
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jako motivaci do dnešní akce jsem si dal k obědu husu se zelím a knedlíkem :) Takže vyhraju, protože mám náskok. Kaolín měl určitě rizoto a s tím nemá šanci ...
    Co měla Lyzarka netuším, ale předpokládám, že husu měli už v neděli a to se nepočítá.
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Není ten krátkodobý úkol nějak moc krátkodobý ?? Do večera je hotovo...to mám pak pěstovat husáky až do Děsivky ?
     
    Hrnkajda, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  9. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Spíše bych uvítala další pole na pěstování nebo chov zvířat než přidávat další a další stáje a nemít to kam už udávat tak samo na baha, jinak nevim zda úkol stihnu.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Husáky ne, to už tady jednou bylo. A pak byl hus nedostatek, protože to nešlo, aby si lidi strčili husáka do trouby!!!!!!!! Husy si ale můžeme dle plochy pěstovat celých 14 dní,měsíců, roků, století. Jak kdo dlouho vydrží. Jak já to vidím, tak je mám na dožití. Trepifajksl
     
  11. Margziam

    Margziam Stará škola

    jj.. Noemovka.. Akorát, že nám za to dodání husí nedají oranžový husí výběh, jako v Noemovce.. [​IMG] [​IMG]
    Takže nakoupím 12 husích chlívků, ať to odsejpá rychleji.. ale mlet krmivo můžu až za 15 hodin.. Teď je tam rozjetá stovka bobřího krmiva a přes polovic už je umleto.. tak to nebudu rušit, abych nepřišla o všechno i s časem do toho vraženým.. Zatím dokončím (snad) to venkovské malování.. stejně ještě nemám všechny kytky, ani padátka.. hlavně ty kytky teď.. těch chybí víc.. ale zasety už jsou..
    A ještě mám MJS na 24 hodin asi, takže to bych taky měly ještě využít, aby nebylo vyhozený a pošlapaný, když je tak drahý.. :(

    Ale zajímalo by mě, jestli z výrobny pak bude padat husí peří (po jednom pírku), nebo celé hotové peřiny a polštáře.. [​IMG]

    A tady ten časový úkol - bude možné ho po dokončení spustit znovu? Když ta akce trvá tak dlouho???



    Trepifajksl - nebuj, husáci nebudou.. Jenom husy a houseři a housata (snad)...
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    bbowling však si ju mohol švacnúť na trh a nie hubu mastiť len sám.Tam by sa minula len by sa po nej zaprášilo.Taká hus nie je zlá ale ja radšej z lokšami.A kačicu by som radšej s knedľou a čevenou kapustouxDxD.Najskôr si teda pre husi nameliem a postavím chlieviky na noc aby som ich mohol ráno zobrať.
     
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tfujtajxl, dvě plochy kejhalek za 770 tisíc...Doufám,že snášej aspoň zlatá vejce !
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak na ploše poskakují v chlívečcích dva králíci,dvě ovečky a dvě prasátka,zakoupeno 38 kousků husiček,aby bylo na louce plno,ale dám je až namelu krmivo.SK by bylo škoda a času je dost.Nechám dozrát všechny chlívečky najednou a pak jen budu odklikávat ručně,co budu potřebovat do úkolu,takže večer bude celý úkol hotový.;)
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na plochu jsem dal oranžové upgrady králíků, ovcí a prasat, takže aspoň ušetřím 3 místečka na husy :D. Momentálně tam mám 4 husy na ploše s SK, abych byly co nejrychleji a mezitím si namelu nějaké krmivo ;). Myslím, že zítra bude hotovo, protože dneska nestihnu tolikrát otočit ty husy, ale času na splnění akce je dostatek.

    Potom si nechám místo na takových 8-10 husích příbytků, abych měl za těch 4-6 týdnů dostatečnou zásobu hus :p.
     
  16. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Koukám, že počty jednotlivých farmářů se značně liší. Pravděpodobně se odvíjejí od zvolené strategie.
    Já jsem zakoupila 32 husích chlévů, k tomu jsem přidala jedny červené králíky, jedny červené čuníky a jedny oranžové ovce (červené nemám), všechno jsem to nakrmila SK a vychází mi, že celá akce bude hotová za 4,5 hodiny. Ovšem za předpokladu, že nebudu sklízet kombajnem, ale ručně úkol po úkolu. Doufám, že nezapomenu odklikat časomíry.
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Baro, že ty máš nějakou lepší sortu o_O
     
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    bbowling - já se obětuju a pojedu na ten zájezd za tebe ju? :D
     
    Hrnkajda a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Myslím,že to bude pohoda,večer bude hotovo
     
  20. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj jeden asi hloupý dotaz ale ty čtyři úkoly musí být splněny za těch 5 hodin? od spuštění časomíry? díky snad mě někdo vyvede z omylu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.