Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Margziam

    Margziam Stará škola

    Husičky jsem po sebrání zralých znovu nakrmila a napojila, prvních 10 ks bavlny ještě zraje, tak bude skoro spolu s těmi husami zralá..
    Jenom mi v té akci opět chybějí hvězdičky.. Potřebuju jich ještě 210 na legendu..

    wiolan:

    Myslela jsem si, že Ty jsi myslela zvířata. Ale jiní (ne jenom kaolin) narazili na ten druhý význam. To, že Ty něco nevidíš, neznamená, že to není.. já taky nemůžu vidět všechno, ale jen něco.. a myslím, že všichni jsme na tom stejně s tím "viděním". Vidíme jen něco..
    "Co je důležité, je očím neviditelné."
    Ale na tomhle foru jsem na to psaní o druhém (prasáckém) významu těchto dvou slov narazila už vícekrát. A ještě ten zdvižený prostředníček u husy, jak tu někdo psal.. (a nevím už, co ještě)
    Toto je špatný humor.. :(
    A máš snad něco proti řádovým sestrám? Myslíš si, že proti nemravnostem můžou být jenom ty sestry? Seš na omylu. (O tom, že dnes mnohé z nich ani ty (mnohé) nemravnosti nepoznávají, se raději rozepisovat nebudu)..
    Odpočinout si od farmy můžu.. na pár hodin.. než dozraje ta bavlna.. pak zase sklidit a zaset..

    bbowling:

    Děkuju za zastání :) Ale ona to myslela se mnou dobře. Myslí to dobře se všemi, proto tu píše tak, jak to cítí.. Hlavní je upřímnost.. :)
    Můžeme si pak aspoň některé věci vyjasnit, abychom se navzájem pochopili správně.. pokud možno.. nakolik jsme schopni..

    bropyk:

    Souhlasím. Diskuse je ideální materiál pro psychologické studie. Taky se snažím porozumět, něco už znám, ale stále ne všechno chápu..
     
    petaM2001, lacrima a bbowling tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hejno hus se po ránu rozrostlo
    (Ve stodole již mám 86 výstavních kousků ;))
     
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Margziam
    Přít se s tebou rozhodně nebudu a polemizovat o víře a církvi už vůbec ne. Na tohle téma bych sice mohla vést velmi dlouhé diskuse, ale na tady na to není vhodné místo.
    Zajímala by mě jen jedna věc, ale odpovídat nemusíš, kolik je ti let, že jsi bez špetky humoru. Možná ti někdo ublížil, kdoví.
    Kdybys trochu přemýšlela a hlavně se povznesla nad pár nevinných slov, nemusela bys tady z kaolínovy věty dělat tragédii. Trochu mi připomínáš středověké inkvizitory, když už jsme u té církve.

    bbowling
    Obvykle tvoje komentáře nečtu, a hodlám v tom pokračovat, jsou pro mě nezajímavé, ale tento nešlo přehlédnout, když byl hned pod mým.
    Takže velmi krátce. Nepodsouvej mi něco, co jsem neřekla! Na to jsem alergická. Nikde jsem nenapsala, aby Margziam přestala hrát farmu. Napsala jsem, ať si od ní odpočine, což v mém podání je, že by měla ubrat tempo, jelikož, jak se zdá, vidí jen propočty a taktiky farmy, které jí stejně nejdou, jak sama napsala a reálný život jí uniká. A on zdaleka není tak prasácký, jak se domnívá.
    Ale jinak jsi mě opravdu hodně pobavil, dlouho jsem se tak nenasmála, zejména věta "Jednoduše nemůžeš, tady má každý právo napsat svůj názor" je zrovna od tebe velice vtipná.
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jestli budete ještě v téhle plodné diskusi pokračovat, tak si budu muset zajít pro chipsy a uvelebit se k tomu pořádně.... začínám se celkem bavit ,-) Každopádně je vidět, že asi opravdu nemáte pořádný starosti, když řešíte takový.... ale nejsem psycholog jako někteří zde, tak mě neberte vážně ,-)
    Jinak bobr na farmu nepatří a ví to i to čuně na barůvce [​IMG] jenom RT to stále nepochopil a rve nám je každou akci TCH a to ještě veformě XXL (c++).
    Husy mám hotový a pomalu čekám co bude dnes v ofi za zázrak ,-)
     
  5. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    pridam aj ja do debaty kedze som reagoval na zmienene zviera aj ja nemyslim ze by som bol prasak alebo niekto z nas co sme reagovali len mame svojsky nie len dvojzmyselny humor niekomu sa to paci inemu nie , bohuzial hold tomu ja nemozem zabranit ako sa hovori 1000 ludi 1000 chuti, aj mne sa nepacia niektore reakcie ale nevypisujem ze sa mi to nepaci alebo ze je to zvratene a pod. kto tomu rozumie pochopi kto nie este asi nedorastol (myslim deti) a ak by nahodou niekto chcel polemizovat ze to hraju aj deti tak sa zobudte co oni vsetko vedia a myslim ze by ste sa ako rodicia asi aj cervenali. ale berem hraju to aj deti a ako som pisal vyzsie kto tomu nerozumie tak nedorastol a kto hej tak uz ma asi na to vek alebo uz o tom pocul.a tym ze sa to tu teraz rozpytvava iba na to upozornujeme viac aby sa nad tym zamysleli a nemysleli len o zvieratkach. nazaver len ze na nikoho konkretneho som nemyslel takze prosim nikto to neberte osobne a ako niekto napisal kazdy ma svoj nazor pre niekoho nechutne pre niekoho nieco na pobavenie a odlahcenie stalych a rychlo iducich uloh v hre.
    a aby som bol aj v teme husicky sa rozrastaju uz ich je v stodole 91 na trhu ziadna a ceny ak by som chcel predat co najvizsie je 458,06gr
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Všichni šup šup, už je ofiko k akci ;)
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Casey - jen blbni xD Víš jak to tady chodí, ještě se tu místo debaty na téma husy, strhne diskuze o tom, jak je možné, že nahé prase popíjí na baru drink a že tuhle hru hrají děti a puritáni a mohou si zde zkazit pohled na svět xD

    Po huse jako zvířeti jsem na farmě netoužila, ale uznávám, že tam asi patří víc, jak takový klokan nebo kukačka. Než se začne šlechtit, tak jsem schopná si jich pár stovek vychovat a pak už jen vyhlížet až mi z první otočky skočí na zlatou husu a jásat xD

    P.S: Ten konec poslední věty je kapku scifi :p
     
  8. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak husa je splněná až dnes nějak jsem zaspala info o novém zvířeti na farmě a i nevidím že by bylo info o rozšíření farmy to jsem asi přehlídla a nebo je to jen někde ve hvězdách :music: To by se šiklo víc než to nové zvíře
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    wiolan - jsem rád, že moje příspěvky nečteš, oni totiž nejsou určené tobě, ale normálním hráčům. Tvé taky nečtu, protože to jsou jen plky /viz kozlík lékařský nebo teď už dokonce církev a inkvizice/, které jsou z 75% mimo mísu. Kdysi se tomu říkal spam a k tomu je zde určené vlákno dole v Debatním. Jen mám trochu problém, že jsi vystavená na každé stránce min. 3x, takže už mám od toho neustálého rolování rozbitou myš. Pokud jedeš na počet příspěvků, tak si založ deník. To je vše.

    Husu nemám ani jednu, spoléhám se na neviditelnou ruku trhu. Bohužel v tuto chvíli je na u mě trhu zatím neviditelná jen ta husa .... xD
     
    Naposledy upraveno: 3/6/15
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak akci jsem včera dodělala. Konečně máme na farmě zvířátko, které tam patří a je pěkné. A teď honem připravit se na zítřejší akci, která nebude taková jednoduchá, jako tato.
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Husy hotovy od včera, jsem rád, že přibylo tohle takové snad typické evropské zvířátko - myslím, tu bílou, chovanou na peří a pekáč. Jsem tu sice něco nadhodil o delikatesách, ale to je spíš francouzská záležitost. Já nejím drůbeží tmavé maso, takže kachna ani husa na můj talíř nepatří. Ale v chlívku? No, proč ne, že. Jinak makám, aby jich bylo co nejvíce, neb následující akce z nás asi sedře kůži. Přes 17000 osmihodinových plodin, no to provětrá trh s hnojem. I s naší zásobou MJS a SH. Tak vzhůru za husu i Husa, chorál pějme a na husu Žižkovu se těšme. Tu akci s oceánem jsem si tedy představoval kapku jinak,jo jo takový je život farmáře. Trepifajksl
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ve stodole budu mít asi 300 hus.Jednou budou dobré,aspoň na pečínku

    Farmerama 96+ *** Bahamarama 245+
    farmařím od 5.10.2010
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem to taky dorazil v klidu až dnes;)
     
  14. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahoj lidičky, tak jsem se probudila do krásného slunného rána, dnes dokončím husičky přesně před začátkem další akce....měla jsem 3. denní skluz, jelikož jsem mlela SK a nechtěla jsem si ho zrušit...Ale akcička se zvládá i s tímto skluzem, až se vrátím večer z práce, najedu zase na novou. Teď už nebudu nijak omezená internetem, jelikož jsem si díky svému synovi pořídila i turbo internet na chatu:D.Nudil se mi chlapec, že se tam nemůže připojit na FB , včetně jeho herních stránek a moc mi tam nechtěl jezdit. Tudíž teď už máme internet úplně všude a ve všem, tudíž farmička pojede, dokud mě bude bavit ,absolutně bez přestávek a výpadků. Samozřejmě, mimo pracovní dobu, tam neeee:wuerg:.
    Tahle akce pohoda, mělo by jich být takových více, nebaví mě ty honičky, kdy se pořád musí sledovat a propočítávat...stihnu-nestihnu...hlavně pro hráče s nižšími LV.
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak končím s chovem hus,budu jich mít skoro 400,potřebuji pole na pěstování mořské řasy

    Farmerama 96+ *** Bahamarama 245+
    farmařím od 5.10.2010
     
    petaM2001, mirae a ell1956 tohle ocenili.
  16. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ahojky, jste pracovití, tolik napěstovaných hus, já dnes v klídku dodělala poslední úkol a začínám pěstovat husy, mám čtyři chlívky, tak jich něco taky napěstuji, moc toho nebude, ale i tak mám radost:):):)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Tak jsem si spletla husy s kachnama, všude samé kachníky, sklízím sklízím a ono nic:D Asi potřebuju pauzu, dám si fofolu a bude to dobrý.
     
  18. artex

    artex Perspektivní autor

    - tak a už mám něco přes 1000 hus, jsem na šlechtění připraven :)
     
    mirae a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.