Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj všici.

    Včera jsem si koupila všech potřebných 32 ks husích výběhů, dala na plochu společně s červenými králíky, ovcemi a prasaty. Ráno jsem pěkně "ručně" odklikala jeden úkol za druhým a akce byla splněna na to tata. Stále jsem si nechala všechny husy na ploše a už jich mám 166. Pokud není akce, budou tam, až akcička bude, husy budou odpočívat v liště. Doufám, že nebude nějaký úkol na škubání husího peří. Jen to píšu a už se mií chce kýchat. A stalo se, kýchla sem xD.

    Akcička pěkná, pohodová, klidná. Děkuji.
    Mějte se pěkně, přeji pěkný večer. Já si jdu zobnout bram. placku .... móóóc se mi povedly. Neměla bych, ale když ony jsou tak mňamkové, no a odolejte. To se nedááááá. :cry:

    Madulka_cz
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to vůbec možný?? Z hus mi vypadnul hřeben!! Dneska už je to druhej!! Zdá se ,že Varun krapet polevil v ostražitostixD! Škoda jen že mně 4 knírárny opravdu stačí,další nehodlám vyrábět!:eek:
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky se du převlíknout :(
    A přestanu sladit, kdo to má furt pucovat, bobr zatracenej

    Hřebenů mám 7, ale nevím k čemu o_O
     
  4. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Kaolín11

    Varun určitě nedává pozor. Mně totiž včera na hlavní louce ze zimního jasmínu vypadly dvě odkapávací nádrže při jedné sklizni.
    Když si vezmu, jak nedostatkové zboží to bylo před několika týdny. Varune, to je plýtvání!

    Lyzarka
    Chudák kaolín, takovej trest si snad ani nezaslouží xD

    skalara.v

    Husí paštiky, sádlíčko, jatýrka a ještě navíc sladíš kafe? To neděláš dobře xD
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nádrží hlásím 52.
    Paštičky a sádlíčko - bych koštla, to jo. Ale je fakt, že husu už jsem neviděla hodně dlouho (taky už se válím 3 týdny doma ;)xD)
    Kafe sladim, bo třebuju obalit nervy xD
     
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Nejsou náhodou určeny k tupírování bobrů? :)

    Husy splněny a protože jsem si u příležitosti časového úkolu vzpoměl na nějaký rest, střihl jsem si k tomu i poslední pštrosí kapitolu Noemovy ságy.
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To nevim, opýtej se Wiolan xD
    No jo, Noemka, to jsi dobrej. Já stojím před koněma. Nějak není času dosti :(
     
  8. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Tak mám husy také hotové, stačily mi na to 4 žluté chlívky a obětovala jsem pár SK... teď je nechám do děsivky na poli a pak se uvidí co s nimi bude dál... ;)

    Vypadávátka - mám vyzkoušeno že 100% vypadnou z vylepšených chlívků - červené, růžové - a z výroben...

    Obr stromy a obr chlívky se daly získat z vláčku výměnou za jiné chlívky v předepsané hodnotě... ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    To jsem si tedy s těmi bobry naběhla. xD
    Kaolín11 a za to můžeš ty. Budu si muset dát na tebe pozor. :p

    Tak mě napadá, neříkali bobrovi Snowboarďáci veveřice? Tu bych měla taky. Tedy ne původní, poslala mi ji při O&D Pajaable. Prý už ji nepotřebuje. xD

    Včera se tu probírali tresty. Tak bychom se asi měli vrátit k husám, nebo to máme u adminů spočítaný.;)
    Tak aktuální ceny na mém trhu - želva 28.000 a pozor, cena husy stoupá. Na trhu sice není husa žádná, ale maximální cenu mi to povolí 211,89.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, tak na našem trhu husa ukazuje prostředníček a navíc tak divně kouká!! :eek:xD
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, kdybys byl kaolíne stejný trh, řeknu si, asi jen naše specialita, ale protože tuším, že nejsi, tak ta husa kouká stejně asi na všech trzích :D
    Jinak časovka sice hotová, ale plocha ponechaná osudu a tak jdu konečně uklízet, aby nebyl náhodou plevel.
    Všem pohodové zvládnutí časovky, dá se na jeden zátah udělat všechno, nic náročného to není.

    danda
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím -wiolan- , a když tedy ten bobr zde byl propírán, mohu říci, že i u mě jest už ostříhán a
    dle poslední módy učesán. Co se veveřiček týká, jejich řady jsem musela trochu probrat,
    bylo jich pár, co měly větší spotřebu oříšků a co pak já, věčně hladová důchodkyně , když se tady
    vašimi příspěvky probírám, čumím, oříšků málo mám a sháním, co do huby dám.

    A k husám...ve stodole 214 kousků, na noc jsem je vyrazila z louky, do
    hromadného chlívku zavřela a holuby, vlky, žáby a kohouty místo nich dala
    vyvětrat.
    Na trhu AB sice nelze zakoupit husu, ale prodat bych ji mohla za 327,51KR.
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Casovka jeste neni hotova, ale mam 6 kousku a fakt dumam, zda to neni chyba, protoze jaksi behem akce nebude kam je dat... ale uvidime, ono jak bude slechteni, staci kratkodoby, dlouhodoby pocka ve fronte tech co za poslednich par mesicu pekne narostla do mraky novych slechtenych zvirat...

    Jo a proc ma Husa tak malou protihodnotu? Odhadem by mela byt kolem 120, ne?
     
  14. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Zdravím všechny , časovka je hotová . Na trhu BB krmím hejno hus , tak honem je tam pošlete . trpaslík
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No jo, protihodnota 45 o_O. Fujky. Míň má snad už jen slépka. Tak to, lidičky, do poháru nebude. Zlatý kuku xD
    No, co bychom taky za krejcary chtěli, že jo :eek:
     
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Úkol hotový celý, husí krmivo domleto, tak jsem je ještě dala na plochu, aby jich bylo trochu víc..

    Díky.. já jsem včera četla na čmáranicích, že kaolinovi chybělo 90 padátek na zkušební farmě, dal tam pohopole s kedlubnou, trochu tomu pomohl SH, a dopadalo mu všechno i s přebytkem. Tak jsem si říkala, že to je fajn.. A myslela si, že když je času víc, tak nemusím dávat to SH a ušetřím je (stejně ho moc nemám).. Nebo s tím SH je více vypadávátek, než bez něho???

    A s těma bobrama a kozama v druhém slova smyslu byste tady mohli už konečně přestat. Na farmu patří zvířata a ne prasečárny.. :(
    O těch prasečárnách vůbec nemám zájem číst.. :(
     
    Iwuska a bbowling tohle ocenili.
  17. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Margziam

    Jednak nevidím nikde žádné prasečárny, já jsem mluvila o zvířatech a nedošlo mi, že se to může vyložit i jinak. Kaolín to pojal vtipně, pár lidí se tomu zasmálo, několik jich reagovalo, a tobě radím odpočiň si od farmy, leze ti to na mozek. Ztrácíš smysl pro humor a jsi upjatá jako ctihodná sestra.

    Ještě ranní hlášení o husách.
    Na mém trhu jsou husy už skoro za 290 krejcarů.
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    wiolan - jestli tě můžu požádat, tak zrovna ty tady nikomu neraď co má nebo nemá udělat. Protože snad neexistuje diskuze, kde by ses do někoho nenavážela s jakýmsi svým osobním pocitem, že ty můžeš někoho soudit. Jednoduše nemůžeš, tady má každý právo napsat svůj názor. Doporučovat někomu, aby přestal hrát, že mu to leze na mozek, protože zrovna jemu se nelíbí tvoje cancy zde, to není nic jiného než drzost a povyšování se nad někým!!

    K akci nemám nic, protože jsem ji měl splněnou jako první. Přesně jak jsem předpovídal, jsem vítěz .... :p
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] krásné a konečně teploučké ráno přeji všem farmářům :) tak mám asi stovku husiček a myslím, že to zatím stačí :p
    na našem trhu ještě nejsou, ale je mohu prodat za 310 Kr .. no ještě nižší cena, než na opravdovém trhu :D a co se týká debaty nade mnou ... jsem se pobavila [​IMG] a nic nevkusného zde nevidím .. i když to kaolín11 pojal trošku dvojmo .. že by to byl mužskej? xD
    a přeji všem co ještě dokončují akci ;)
     
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akci jedu na pohodu. V pondělí jsem ve mlýně mlel SK. Pak se mi podařilo uzmout krmivo pro husy na trhu, takže včera jsem stihl první dva úkoly a dnes dodělám další 2. Koupil jsem jen 6 chlívků, na šlechtění bude stačit tak 300 hus - na víc nemám SK a za peníze nebudu kupovat.
    Jinak diskuze je ideální materiál pro psychologické studie. Snažím se maximálně vžít do myšlení jiných lidí, ale jak někteří hrají to opravdu nedávám. Jestli jsou opravdu spokojení tak smekám klobouk, ale možná si spokojenost jenom namlouvají. Na druhou stranu RT musí být spokojeno, protože penízky se jim jenom sypou.
    Uvidíme dnes zda se hra někam posune. V každém případě do hry nebudu sypat více než abych měl kombajn a secí stroj. Tož uvidíme řekl slepý a šlápl do h....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.