Hejno hus (1.6. - 7.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hoffmanské kapky - to jsou kozlíkové? Má teta učitelka ručních prací v dobách kdy vyšíat a háčkovat museli i kluci, to v jejich užívání dotáhla až na půllitr denně (ovšem mám podezření, že jimi maskovala právě toho frťana, inu Moravanda).
    bbowling: To je pěkné, že jsme jim to aspoň v tom 15. století tak natřeli, že si to dodneška pamatujou. Ale jak tohle vysvětlí Číňanům nebo Indům, to fakt netuším. xD Mimochodem, o Žižkovi psal disertační práci na West Pointu dokonce generál Patton. Což mě jako dceru husitských rebelů (to jediné jsem po nich asi zdědila - a pak ještě umím všechny sloky Kdož jsú boží bojovníci) rovněž těší.
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak hurá, vykrmíno, odevzdáno...uf...jsem vyčerpaná, bylo to náročné, že...Tak co teď ? Nějaký nápad někdo ? ;)
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    skalaro, ty vtipálku xD!
    Přijď mi pomoct do práce :sleepy: jo? Úspěšně tady prokrastinuju.... a termín odevzdání se plíííživě blííížíííí......
    xD I farmáři mají své dny...
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bych ráda, alé jsem maród (proto tady oxyduju pořád :D)
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No dobře, máš omluvenku, tak zatím přepočítej hrášek ve stodole jo? Odměna - 3BZ, řádek a nějaký nový hezký úkol
    xD
    a teď doopravdicky: tak se uzdrav, vždyť další akce je až... aha, už ve čtvrtek! Tak to do práce nespěchej...:)
     
    petaM2001, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nemůžu, počítám proso xD
    Do práce ? Holka, to bude asi na dlouho :( Asi zůstanu nějakou dobu u těch holínek a vidlí :D A říkáš ve čtvrtek? Jdu to osondovat ;)
     
  7. hrabavá70

    hrabavá70 Zelenáč fóra

    • Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
  8. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Tak jsem musela dokoupit 15 fixů:cry: Né a né napadat.
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pekný slnečný deň vám prajem.Vy čo máte hotovo tak by ste boli dobrí ísť pretekať do F1 aj tie by ste predbehli.Ja si dnes urobím troječku a zajtra už poslednú.6 chlievikov z husičkami mi hravo stačia nikdy nikam neženiem a plním v pohode.Škoda ich kupovať na viac aj tak ich potom natrepete do vlaku ak to bude možné.
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně konec. Mám těch hus dost. Nevím proč ale vyloženě mě štvou!! To se mi nestalo ani u klokana a ten není moc povedenej. :p;):)Husu nemám ráda ani na talíři. Půjdu dát do trouby kus bůčku a spravím si chutˇ.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    dasa1143: A co takle jiná nesympatická zvířátka? Klokan, páv, i ten bobr dokáže nadchnout....:p
    Já husím pochodem cílím ke čtvrtému úkolu a už se těším na ten okamžik, kdy začnu zase chvilku žít normálně.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm tak ve čtvrtek je další akce.Tak přemejšlím jestli mám dát na farmu obrchlévy,jak znám RT akce bude jistě zase velmi náročná jako všechny akce za poslední rok!:eek::p Takže opět se připravme na tupé pěstování tisíců plodin! o_O
    Abych nezapomněl, na akci se samozřejmě už těším!!:eek:xD
    Jinak jsem tenhle velice těžký úkol dokončil dnes ráno!:eek: Na farmu jsem dočasně umístil 21 husinců , ať se ty mršky trochu namnožej!:) Zbytek plochy jsem doplnil nějakou zvěří z TS(ježci,ptakopysk) a čtyřmi knírárny, na dodělání úkolů v družstvu! Na našem trhu se začala vyskytovat želva ,cena začíná na 31 tisících krejcarech!
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo, želva ? Taky bych už mohla nějakou pustit, ale ještě večer max cena 6 tisíc xD:wuerg:
    12 husníků jsem nechala na poli, ať se taky trochu stodola poměje. A Trochu k tomu ostružiním, aby mi to nechcíplo hlady ;)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nojono, na vašem trhu jsou asi samí krkouni! Jen aby jste ztoho čekání neměli za chvíli fousy až po kolena!xD
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já už mám 130 hus napěstováno,budou se hodit.Možná že si dám jednu v neděli k obědu
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kaolíne, tak já se snažila :D, dokonce i tři želvy pod cenou prodala (za necelých 5 tis a byly hned fuč), ale musej taky ostatní, že jo xD (nejsem charita, jen chudá farmářka z Krkonoš :eek:)
    Tak stále pod 9 tisíc- nedám a nedám o_O A tak jó, jednu jsem zase dala :D
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  17. if67

    if67 Perspektivní autor

    moc se mi soutěž s husama líbí vypadají moc pěkně..:)
     
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Teeda.. tak jsem se dočetla teprve do 7. strany diskuse a už musím odpovědět, abych to nezapomněla..
    - husí krev nechci. To není produkt. Krev máme všichni a v produktech ji nechci ani vidět..
    - pečená husa jako produkt, to ne. Tipuju, že pečená husa bude jeden ze šlechtěnců - jako pečené kuře, nebo slepice (jestli se nepletu)
    - pelyněk a zeměžluč, to je dobrý nápad, to by se hodilo.. to na farmě ještě nemáme.. Heřmánek taky ještě nemám.. Mátu mám, ta je taky dobrá - na likvidování tuků..
    - vlaštovky (taky jsem něco četla, že by měly být na farmě) - nelítají nám po farmě už? Nahoře zleva doprava a zpět - občas.. ???
    Jinak, pokud se nepletu, tak vlaštovky mívají hnízdo pod okrajem střechy baráku. Takže chovat je v chlívku by asi bylo mimo... si myslím ...

    Dozrály mi kukačky, musím je sklidit a otočit - taky jich mám málo..
    Husy ještě trochu potrvají, než budou "zralé"..
    A grafika hus se mi líbí. Ze začátku se mi moc nelíbila, ale jak jsem pak viděla, jak ta jedna husa sedí v kukani, vykoukne ven po otevření dvířek, pak je nožkou (drápkem) (vlastně zobákem) zase přivře nebo zavře a tloustne dál.. tak jsem tomu přišla na chuť.. :)
     
    Naposledy upraveno: 2/6/15
  19. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Včera pozdě odpoledne jsem přišla na to, že je nová soutěž. Docela mně to vyděsilo, ale nakoupila husičky, dala mlít krmivo, protože jsem ranní ptáče, tak bych nic nestihla. Do rána se namlelo krmivo, ve čtyři hodiny usadila husičky a dopoledne bylo hotovo. Nyní pěstuji na šlechtění, které určitě brzy bude. Chlívky se mi také líbí.
     
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    skalara.v

    Želva jen za tak málo? Na mém trhu je za 25.000.
    Za tak málo ji neprodávej. To si raději udělej želví polévku, jistě nebude tolik kalorická
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.