Hanami festival (19.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré pondělní ráno, akce dokončena ... stoneček stonkuje ;). Všem přeji úspěšné dokončení a fajn den, ahoj :)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Také akce hotova.Všem přeji hezký týden a pěknou hru
     
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Taktéž, dnes akce dokončena, stonek na svém místě :).
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně také hotovo. Před koncem jsem popletla barvy a zasela nesprávnou kytku, tak jsem si ještě 4 hod počkala.
     
  5. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Co se děje ? Načítání je tak pomalé , že i šnek je rychlejší ! Sklidím a mám taky hotovo ! U nás prší , tak pěkný den !:D
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hlásím taky hotovo.

    [​IMG]
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Tak jsem to také zvládla ;)
    [​IMG]
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hlásím komplet hotovo.
    [​IMG]
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, tak jsem se také doplazil do konce. Tyto akce mě nějak neberou, nuda, příště přidat alespoň nějakou minihru;). Mějte hezký večer.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, tak ještě, že akce končí až zítra večer, bo jinak bych byla pěkně v jeteli :eek:

    hanami.png
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ups... Pagoda hotová, Strom hotový... a Rybníček 5/5, resp. 5/6
    Chybí mi už jen 302 ks Origami květiny. To už půjde.
    Snažím se po 3:58 hod. nezapomínat ;)

    Časomíra do konce akce 26 hod.
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, tak nakonec také odfajfknuto :)
    [​IMG]
    Těm, co mají splněno, gratulka a všem statečným bojovníkům, držím pěsti, ať to zvládnou ;)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Musím dát do šestého úkolu do rybníčka tu modrou kytku nebo můžu to druhou? Mám v tom zmatek a asi jsem blbě zasela:(:eek:
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak již také dobojováno.
    dasa1143 ahoj, musíš dát tu modrou. V předešlých příspěvcích je barva vidět.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí mi 83 ks růží, asi jsem někdy popletla sázení. No neva, origami na šestý úkol u rybníka mám, tož to po půl druhé dorazím a pudu spat; zítřek bude náročný, protože když mi den naprogramují moje potomče s pradítětem, je to dycky záhul ;)
    Gratuluji dalším hotovsonům a ostatním plničům přeji hodně štěstí, aby to zvládli, končí se až v deset večer :)
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak jsem se také konečně dokodrcal ke stonku. Co si budem, párkrát jsem zapomenul sklidit, ale vyšlo to tak tak.

    Přeji všem zdárné dokončení akce.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, také jsem právě ukončila akci, ale bylo to o fous ;)xD
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nie ste sami,ja som skončil poobede.Tiež som dva dni zberal raz denne a potom sa to ťahalo,ako sopeľ po rukáve. :D
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja aj bosorka sme to zmakli aj ked sme mali dake prestoje :music:
    Dako nestiham :oops: v tyzdni moc roboty a cez vikend sme fuc alebo su u nas vnucata :) No akcie nevynechavam,len uz mi neostane sem nakuknut,len na zaciatku akcie aby som mala prehlad,lebo sa mi nechce studovat ;):pxD Dnes som nahodou prisla vcas z roboty ale dalsie 2 dni zase budem dlho uff...
     
  20. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Jedna z mála akcí co se dala dokončit :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.