Hanami festival (19.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    predsa ešte jeden dotaz, v infe o akcii je v "Rybník" v prvej variante, 4 úlohe ako odmena uvedena 4x podivuhodný bahama výbeh Parkin, ale už v hre je ako odmena Záhadný strom Jantár...
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Džejninka73, správě je Podivuhodný strom „Jantar“. Ve FAQ k akci to opravím. Díky za postřeh ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Na akci se těším,plním všechny .Vůbec mě odměny nezajímají ,přeci je to jen hra .
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mě zase odměny zajímají, a moc. Někdy při akci, kterou splním levou zadní, s prstem v nose a jak se to ještě říká, dostanu skvělou odměnu. A jindy, kdy akci dokončím s naprostým vyčerpáním možností farmy i mých sil, dostanu nula nula pjud xD
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Super,přes noc ke mně jedna hyena zavítala!:) Teď ještě musím zjistit,co bude konzumovat! Snad ne těch 5 anakond!:wuerg:
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno. Pořád nevím kde mám vzít ten podivuhodný výběh.:eek:
    Jinak mám první úkol v Pagodě:p;)
    Prostě ho nemám.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/23
  7. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @dasa1143 podivuhodný výběh je ve "Stromě" 2. odměna ve 3. stylu
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak tyhle hyeny jsou mírumilovné :D
    [​IMG]
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    podivuhodné výběhy na ploše,odtajněné taj.sazenice a jaké překvapení - 249 javor cukrový a metuzalém XL 14-tý.
    spanilá jízda pokračuje z novinky - terárium oranž18x,sběrna peří oranž 7x a továrna na hůlky oranž.19x


    Ze všech novinek jen lišta - samé or.vykopávky ze stájí a stromy to samé
     
    Naposledy upraveno: 21/4/23
  10. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    PAGODA-komplet hotová, zatím to jde dobře. Ve STROMĚ mám 3 hvězdičky a v RYBNÍČKU zatím 1 hvězdičku.
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    podivuhodný výběh je ve "Stromě" 2. odměna ve 3. stylu[/QUOTE]


    Bože.. já asi otevřela BSO.. Tak že mám smůlu a nebude podiv.v. :cry: ani hyena :( já se za....>:(
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Výkřik do tmy-já chci ten výběh-:cry::cry::cry:
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, 14087 jsem na tom stejně, ve "Stromě" 2. odměna vybrána, ani nevím co, ale určitě né tajemničku, co už , horší je že jsem plnila bez zasezení, takže mi zůstalo je 3x origami a předem vím, že napěstovat 343ks na stonek, je téměř nemožné a vybírat si odměny už moc nemůžu
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    xDuvidím jestli nezapomenu sklízet,jinak jsem vybrala na hlavni i na vedlejších dohromady 16 skoro hyen a vše lišta :(třeba někdo bude mít štěstí,ještě že jsem to nekupovala.....
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    raddre - to zvládneš.. času je dost.. jen ty podivuhodný stáje nám bohužel ujely :(8)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dal som na Baha tých 6 tajných sadeníc a vyliezli mi s nich 3 pseudobomax +1 XL,zemiakový strom a 1 lončatník.Všetko išlo do lišty.Pagodu mám komplet hotovú.To pôjde aj keď sa to vlečie ako slimák.
    Už má niektorý rýchlik hotovo;);)?
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    raddre
    Mě zůstaly 4 kousky jedné plodiny a nemám pocit ,že bych něco zanedbal. Prostě sem zasadil 4 ks ,doplnil druhou plodinou a jeto!Díky tomu,že maj stejnou dobu růstu,tak je to jedno.Pokud tedy nejedeš úplně do nuly obě plodiny!:wuerg:
    A navíc se mi zdá,že na stonek potřebuješ minimálně 1.058 + 1.173 plodin!
     
    Naposledy upraveno: 20/4/23
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já také nevzala Taj.stáje :sleepy:. Vyzvedla jsem je na dvou vedlejších, ale žádná hyena se nekonala. Ale daly alespoň 2 Hlaváčovce, což není špatný.
     
  19. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den Dave Lister dotaz z pagody jsem místo hame nálepky vyzvedla neco jiné takže tú nálepku už asi nezískam i když dokončím komplet celú hru že jo.To mně moc mrzí a RT to mněla asi jinak zařídit.
     
    Helena1313, raddre a maribeja tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som zobral tie tajné ako že chechtavá a dostal som oranž.andulku a žltú,žltú továreň na araš.maslo,žltú medúzú.Už som si na tie lištovky zvykol a nečakám žiaden zázrak.To sa na mojej farme nestáva zázrak a to je vo všetkom:sleepy:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.