Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, teď jsme to s kolegou zkoušeli a nejde to. Šlechtěnci mi zůstali - nesebere je to.

    Takže žlutou stříhárnu momentálně koupit(postavit) nelze (bude to opraveno).
    V každém případě jsi o nic nepřišla, nic se z inventáře neodečetlo.

    Pitrýsek47 -
    ahoj, zkus to komplet zavřít a učiň nový pokus (.macca. už stříhárnu po opakovaném pokusu má ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Už někdo vyzkoušel minihru ;)
     
  3. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Já mám napoprvé 18 700 a podruhé něco přes 16 000. Moc doporučuju uzavírat ty kruhy, ten rozdíl je obrovský.
    V podstatě se několik kol připravuju na jedno nebo dvě "hlavní". Vyšoupu si z hrací plochy balast, tzn. že mám za kolo třeba 70 bodů, ale pak mi tam zbyde jedna barva, tak to jednou odpálím a mám přes 10 000 :)

    No ale stejně jsou ty čísla šílené. Přišlo mi, že mám relativně dobré skóre, a stejně bych na pravou stranu musela odehrát 400 her. A 50 odehraných her (= splněná levá strana) mi nedá ani 20. políčko vpravo (a do toho 20. místa jsou odměny vpravo nic moc).
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já si asi sedím na vedení, střižnu zas nikde nevidím ani runu na stromě ani v bubu obchodě ,nebo ještě někde jinde?
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Skali, díky, ale je to moje chyba, příspěvek jsem smazal. Já koupil v J.obchodě strašidelnou střihárnu a hledal ji na hřbitově :D bylo mi to divné tak jsem šupajdil mezi stavby a tam správně postavil střižnu pro nemrtvé ovce i oranž.chlév pro ně.
    No jo, snad to někomu pomůže aby neudělal stejný renonc. Ale musel jsem se odhlásit a přihlásit znovu,pak se i ty správné v liště zjevily, co chceme od nemrtvých, že? ;)
    Samozřejmě i tu "nepravou" ovčí mám na farmě.

    libakos, zde máš návod a podáme si ruce xD postav ji ve městě.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - ahoj, stříhárnu postavíš ve městě v dílně
    stříhárna.png . runa01.png

    runa02.png , runa.png
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    na unity nefunguje party koleso. vyhodí to chybu
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem tu mini hru zkusila a jak jsem předpokládala nic z ní nevytěžila, neb se mi nepodařily složit větší obrazce ze stejných obrázků, tak mám za dva pokusy jen 13000 bodů, a to je nic, takže se musím snažit udělat alespoň ten stonek, pravou stranu nemám šanci dokončit celou, takový rychlík nejsem, abych dala tolik her na komplet až ke stromku.
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Pomalu ale jistě ;) První hra. Musela jsem hodně přemýšlet :wuerg:
    [​IMG]
    Jestli to takhle půjde, tak bych mohla dosáhnout i na Floreňáček :music:
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - ahoj, co je "na unity" ? Buď hrajeme v samostatném klientu nebo v prohlížeči (např GCH, FF, Edge apod).
    Já hraju v samost. klientu a vše je v pořádku. Takže zkus zavřít komplet klienta/prohlížeč a přihlaš se znovu. Pokud by tě to zlobilo i nadále, zkus třeba jiný prohlížeč (nebo pročistit)
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Minihra je pěkná, ale také pěkně těžká. Ze dvou darovaných pokusů cca 63.000 bodíků, což je tedy asi celkem dost, nicméně stále málo na zvládnutí celé minihry. Takže jak jsem už psala, pápá florenovníku, ale nevadí. Jeden mi trůní a třeba někdy....
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já ne a asi dlouho nevyzkouším, je vidět (viz výše), že už mně z toho dlouhého strašení hrabe ;), 412 lahví.
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Sem žabař, jedna hra a 2760 bodíků.:cry:
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tak mi to vyhodilo, že unity. Jednoducho ta webova stranka. Skusil som viackrat, problem pretrvava, prepol som na klienta a ide to tak to neriešim
     
    babina51 a moncicak7070 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - OK. U některých webových prohlížečů může být občas problém s nějakými herními funkcemi. Zatím se nejlépe jeví asi prohlížeč Edge - někdy v něm taky hraju a bez problémů.
    Hezké odpoledne
     
    babina51, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Prosím,kde najdu to vajíčko?

    Vím,že jsem ho dostala,ale nikde v dekoracích ho nemůžu najít,proto se ptám.


    Chtělo to další restart
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bludička49 - ahoj, jaké vajíčko hledáš ? "Vajíčko Kleovcepatry ? To bdrží každý hráč, který se přihlásí do hry od 20.10. - 14:00 do 28.10. 2022 - 22:00"
    takže máš toto vajíčko nejspíš v inventáři v dekoracích. Dej ho na plochu a nech ho vylíhnout - získáš tím Kleovcepatřina hrobka I, kterou můžeš dále upgradovat.
    PS: Vajíčko nehledej v inventáři stavitelem (ten vajíčka nevidí)

    [​IMG]

    bludička49 - tak hlavně, že se našlo :)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
  18. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Přeji příjemné podzimní odpoledne vespolek,
    tak první hra 21150, druhá 17500 :oops: ... ono to půjde, ale chce to hodně plánovat tahy dopředu a měnit příšerky :) . A na florenovník se musím teda hóóódně zlepšit xD.
     
  19. klement.a

    klement.a Zelenáč fóra

    prosím, nebylo by video?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    klement.a - zdravím, bylo - přímo fe FAQ k akci ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.