Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mé nadšení z minihry také pokleslo kvůli tomu, kolik času sežralo to odhrát. NAkonec jsem se k florenovníku dohrabala, ale kdyby věděl můj zaměstnavatel.... včera večer jsem měla odehrát určitě přes 50 her, spát jsem šla před půlnocí, chybělo mi dohrát asi dvacet her. Tak jsem dnes šla do práce s notebokem, že to doklepnu, zvládla jsem to, ale teda naposled. Potřebovala jsem celkem 113 her, nejvyšší skore 104800. Zbylo mi ještě dost akčního a taky ještě 8 dalších pokusů. Pocity jsou smíšené, za floreňák a další odměny ovšem děkuji :).
     
  2. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Tato hra mě naprosto vytáčí vědět to, tak do toho nejdu. Ještě 50 her mám odehrát, ale to se mi nepodaří a u této hry zuřím a nejde to tak hladce jak jsem si myslela.
     
  3. pacholicek22

    pacholicek22 Zelenáč fóra

    Dobrý den,gratuluji všem kdo dotáhli akci dokonce ale pro mne to není zábava 50 a více dlouhých miniher ,přesto že hraji většinou každou pěstovací akci,ale je jasné že nejde vyhovět všem
     
  4. 007lala

    007lala Pilný autor

    Super hra, nejlepší za poslední roky, podle mě. Mrzí mě, že tolik lidí nebavila, já jsem si mozkové závity protáhla ráda. Nemaje žádné bonusy, připravila jsem se sice o všechny vrtulky a zelené kapky, ale neva. Nebyla jsem kdovíjaký šampion, ale maximum bylo přes 101.000 a florenovník za 128 pokusů. Jupí, už je třetí! Jen tak dál a bude malý sad.
     
  5. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Halelujá, florenovník se přeci jen podařil -:)

    91 her
    nejvyšší skóre 146.770 bodů

    Ale byla to makačka na bednu.
     
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, gratuluji všem, co dohráli až k florenovníku. Já jsem dosáhla pouze 2 973 470 bodíků. Prostě mi to nešlo ale, hra byla fajn. :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, pokud chceš jen stonek, stačí ti na každý jeden tah odehrát (spojit) 3 příšery, tím si minihru urychlíš.

    Já se pominu, co jsou někteří schopni podniknout aby měli malovaný strom, pak má ta ekonomika nějak vypadat :D a ještě jsou vystresování.
     
  8. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :( Šílený, šílený, šílený ... třetí florenovník jsem chtěla, ale nestihla jsem to :oops:. Ty dva mám z Honičky, taky dobrý na "vymytí mozku", ale tohle už nikdy víc >:(, hrozně náročný na čas, hra 6 až klidně 10 min. ... Od neděli mi připadá, že nedělám nic jinýho, než skládám příšerky, dneska víceméně od 8 hodin v kuse ... 5 547 000 bodů a her něco kolem 90 ??? ani nebyl čas se podívat a ani sklidit a zasadit na děsivce :oops: . Škoda, že akce nebyla až do večera, to bych snad stihla ... zbylo mi asi 30 her ... :cry::cry: když už jsem tomu věnovala tolik času a SH aj. ... :cry:.
    Těm, co to udělali do konce gratuluju ;).
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pisem az teraz lebo som nemala cas ani Vas tu citat :oops: Ks. asi dosli 100% ,200% dokonca aj +1 som vytocila na zelenych listkach :wuerg: Dnes rano sa objavili na Ks 100% a vytocila som si hned 2x No k florenovniku som sa nedostala :( Moj najlepsi pokus bol 131050,inak som bola ako na hojdacke raz hore a raz dole xDxDxD No hra ma bavila,len toho casu som mala velmi malo ale podala som slusny vykon 5227000 ;) Snad mi vypadne z pikolky,minue mi vypadol podlllllhej dobe Jack,to bolo radosti :music: Bosorka bola najskor moj pokusny kralik a potom som jej za to dokoncila lavu stranu,samozrejme ako pise Pytrisek na 3 tahy xDxDxD Tym co sa dopracovali az k florenaku posielam gratulku :inlove:
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mne minihra bavila, ke stonku jsem došla a i dál. Pravá strana byla tedy katastrofa. Bohužel, na začátku jsem v podstatě jen rozpěstovala a doopravdy hrát jsem začala až v neděli večer. Takže málo času na pěstování, na padátka a v tomto případě i na minihru, protože i když mě bavila, času zabrala opravdu hodně.
    Ale i to, co jsem posbírala z pravé strany, bylo fajn, celkově mi tentokrát připadaly vedlejší odměny poměrně velkorysé. Takže za mě určitě spokojenost, mrzí mě jen, že tuhle za poslední dobu asi nejlepší akci jsem musela tak prosvištět.
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Až do neděle jsem byla jen na mobilu, tak jsem pěstovala do zásoby. V neděli večer jsem začala s minihrou. Měla jsem připraveno na 124 miniher a to jsem netušila, co jsem si na sebe upletla. I po přečtení všech návodů jsem měla většinou max 50.000 bodů, rekord 80.200 bodů, ale také hry kolem dvacítky. Za hodinu jsem odehrála cca 10 her a za tři hodiny hraní jsem u toho začala usínat. Neděli jsem končila s 35 odehranými hrami. V pondělí odpoledne jsem pokračovala, ale víc než dalších 45 her jsem nedala. Spát jsem šla zase po půlnoci. Dnes už jsem se k počítači do 14 hod nedostala. Takže cca 44 polštářků vyletělo komínem. Průměr na hru byl 42.000, tak bych se k florenovníku stejně nedostala. Skončila jsem vpravo na 30. odměně. Hra mě bavila, i když někdy se opravdu nedařilo utvořit velký okruh. Pokud nebudu mít čas hrát každý den, tak se příště podobné minihře zdaleka vyhnu.
     
  12. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Sovicka64 - bonusy na kole štěstí šlo vytočit do té doby, než byla akce na párty lístky a možnost vytočení dobrodružné kočky. Jak začala akce na kočku, bonus na 100 a více % se tam neukázal. Občas na +1 a ani ten se za celou dobu vytočit pak už nepovedlo. Za to koček a dalších dekorací mám plný park.
     
  13. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak akciu sa podarilo ukončiť včera večer, napestovane bolo už v sobotu na 100 hier a už som len nahaňal padatka s vyšlachtenými malinami. Stačilo 91 hier s priemerom 66133, rekord 113470, vybrate vsetky odmeny, 100000 padla niekolkokrát.

    Akciu hodnotím pozitívne, nebola náročná na pestovanie ale hlavne na čas, ale florenovník je top produkt na farme a bolo jasné že získať ho nebude jednoduché. Nápad s novou minihrou bol fajn, ale iba v kombinácii s odmenami ziskateľnými v tejto akcii: picolo + florenovnik + dekorka na 50fl + dekorka na 20 party listkov. Ak by bola odmena iba picolo určite by som tomu neobetoval tolko casu.

    NAVRH NA VYLEPSENIE:
    Minihra je fajn, má potenciál, ale je strasne zdlhava. Ak by bolo menej tahov, tak by to bola uz viac loteria ako logika.
    1. Idealne by bolo ak by minihra bola na celu akciu iba jedna a ťahy by sa ziskavali mletim akcnej s padatkom v mlyne podobne ako záplaty v inej akcii (názov si nepametám), na akciu by bolo potrebných aspon 200 tahov - znízi sa podiel nahody a radikalne sa znizi casová náročnost minihry.
    2. minihra by sa dala resetovať (načítalo by sa celé pole nanovo) za sekundárne padátka v hre.
    3. určite by pomohlo aj lepšie farebné rozlíšenie, napr. modrá, žltá, zelená.
     
  14. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek. Bohužel časově jsem to nedala. Každopádně jeden návrh pro zlepšení bych měla. Více kontrastní barvy. Zelenomodrotyrkysová ještě šla, ale ty odstíny fialovooranžové byly za trest. Tam to bylo hodně nepřehledné a slévalo se to dohromady. Zvláště, když se hrálo pak více miniher najednou. Ale jinak dávám určitě palec nahoru, i když nemám florenovník, bavilo mi to moc :inlove:
     
  15. dencice

    dencice Stálice fóra

    Za sebe musím říct, že mě tohle vůbec nebavilo, poprvé od začátku, co hraju za mě velké zklamání, posuny minimální, stonek mám.
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Z Piccola nakonec Jackův dárek. Tak spokojenost velká... Jinak oceňuji návrh od hansicek - každý jeden tip na vylepšení je super.
     
  17. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Tak mám za sebou první nedokončenou akci. Zůstalo mi ve stodole připravených 70 polštářů a přes 10000 nesemleté akční rostliny. Nemrzí mě až tolik, že nemám florenovník, ale jsem na sebe naštvaná, že při jeho vidině jsem obětovala všechny možné bonusy a vydrancovala skromnou zásobu SH. Netušila jsem totiž, jak časově náročná bude minihra a tak jsem si připravovala dostačující zásoby polštářů. Dva dny jsem ale strávila po doktorech, jeden den úpravami hřbitovů a i když jsem noční můra (přes den nemám moc času), tak večerní a noční hodiny už nestačily. Řádek mám a na pravé straně jsem skončila těsně před bednou Piccolo. I když velmi nerada něco vzdávám a bojuji až do poslední chvíle, tentokrát jsem musela hodit flintu do žita. Bylo to opravdu velice náročné na čas.
     
  18. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    Ahoj všem :) minihra dost dlouhá no akce hotová , florenovník v parku , odehráno 77 her , max. nějakých 135000 .
    Gratuluji všem kteří se tím protrápili a neprskali jak křečci xDxD;) . Času to ale sežralo což ? :cry:
     
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Florenovník nemám, Superhnojivo nemám. Vrtule nemám.
    Chybělo fakt málo. Poslední den na mobilu v práci tak to taky nedám.
    Hra moc zdlouhavá, dá se říci že jsem u ní usínala.
     
  20. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    nová minihra - skvělá - náročnější než obvykle - logické hry mám rád - podle hesla nic není zadarmo - jen těch 12 her na 1 minihru v poměru s body bylo zdlouhavější než bych očekával - časové náročná - to bylo to jediné co bych vytkl - jsem spokojený
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.