Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak tuhle akci jsem totálně zvorala. Přepískla jsem akční a mám napěstováno 40 tis., ale nemám padátka. Nějak jsem si myslela, že je více času xD, takže SH, bonusy, PL - vše vyhozeno zbytečně. Minihra šíleně zdlouhavá, ale fajn, že bylo něco nového. Příště už do toho nepůjdu - příšerky sežraly moře času. Všem, co mají florenovník gratuluji a patří jim můj obdiv, protože já mám průměr 23 tisíc na hru. Teď odehráno 100, takže ani bedna nebude. Tak hodně štěstí do konce všem!
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akce zdárně dokončena. Odehráno 108 her průměr 55 555 na hru. Z florenovníku mám velikou radost i když je to můj pátý. Tahle minihra mě opravdu bavila a vyloženě mě sedla. Proto doufám, že jí ještě někdy zopakují :D
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Konec zvonec. Odehráno 72 her. Skóre žádná hitparáda - do bedny daleko a ke stromečku ještě dál. Nejvyšší skóre 81 000. Spíš než strom a bedna mě mrzí, že ani krabí poklad nebude.
    Každopádně kódy spooky a halloween22 se moc hodí. :p
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    -Jara05- děkuji ,brečel jsem a až jsem se vybrečel a vše kouknul a rady poslechl tak jsem to zkusil i když to šlo a nešlo a věděl jsem že by to dalo jel jsem plodiny aj v noci,tak že jsem vycuclí a nevyspalí ale je to tam.

    Peto121 no šlo aj nešlo a zaťal jsem zubky a nerve držel u uzdy dal k tomu vínko malinko ponocoval a hop a je tu flortsom.

    Jo ještě hodím doklad že to tam je aby nelítali holoby že se jen chlubím a nic nedoložím.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    MNO...nejdřív jsem byl rád, že po dlouhé době RT vytvořilo novou minihru. ALE, tohle se doopravdy nepovedlo. Odmítám při minihře trávit nekonečné hodiny. Tuhle hru hraji jako oddychovku. Pravděpodobně bych se dohrabal k florenovníku. V současné době mám 35 možností spustit minihru "lov příšer". Ale minihra spotřebovává tolik reálného času, že na to kašlu. Musel bych být v důchodu, nebo marodit, abych byl ochoten se vykašlat na reálný život.
     
  6. evinana

    evinana Expert fóra

    Ani mě tato minihra nebavila a řekla jsem dojdu kam dojdu....no daleko jsem nedošla. Nejvíce se mi povedlo 102410, ale bohužel moc brzo a pak už se nedařilo. Takže krabí poklad nemám a floreňák taky ne. Skončila jsem u odměny 30. Dnes se mi teda vůbec nedařilo skládat, dobrá náhoda měla asi dovolenou. Blbě to padalo, nedalo se rozumně skládat. Odehráno celkem 106 her a dlouho tuto minihru nechci vidětxD
     
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak florenovník je doma,ale taky sem to nějak neodhadl,odehráno 104 pokusů,22 mi jich zbylo a ještě asi 5000 akční a to už ji skoro dva dny nedělám,padátka nejsou problém,na max vytuněný šafrán na pohopolích je dává hned i bez kaštánku a dalších řádků.
    Maximální počet bodů byl 117770.
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky se přidávám...
    [​IMG]
    Stačilo mi 129 her... a to jsem prvních 49 her absolvoval bez výměny těch panďuláků (netušil jsem, k čemu mohou posloužit)... asi bych to měl dřív za sebou.
    V každém případě jsem nečekal, že budu tak úspěšný...
     
  9. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Pojď k maminceee:inlove:
    Stálo to hromadu času, nervů i zásob, ale zase kvůli čemu jinému se snažit, že jo. A teď pár dní lážo plážo a dát farmu zase dohromady. Vikingy ráda nemám, takže tahle přeskočená akce mě vůbec mrzet nebude a nasyslím trochu zásob.

    https://1iq.cz/img/j3zDM/HT8t9.jpg
     
  10. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Tak se taky pochlubím.Po dlouhé době akce která stála za to se snažit.Sice trochu zdlouhavá ale radost z florenovníku veliká.Je třetí v řadě a už pracuje.:)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Florenovník z této hry samozřejmě nemám, nemám ani další odměny. Skládala jsem (nebo spíš se snažila skládat) prvních 25 her. Pak jsem jen odklikávala požadované tahy, abych se dohrabala k řádku. Jak sem byla zblblá, doklikala jsem těch 49, i když body do sezony mi opravdu k ničemu nebyly, páč neplním. Asi to bylo v neděli, v sobotu jsem ještě neměla tolik akčního plevele... Zbylo šest nepoužitých vstupenek do minihry, která se ukázala být dlouhohrou, 128 kytek a 255 padátek (zatím, ono ještě něco připadne ráno). Dík za řádek, a fakt doufám, že tohle tady hodně dlouho nebude...

    Gratuluji všem, kdo mají čas, štěstí, lepší prostorové vidění a tak všeobecně jsou i podpůrnými prostředky lépe vybaveni než moje maličkost ;) k zisku všeho, co se zadařilo :) A těmi podpůrnými prostředky nemyslím jen hnojiva, ale především fungující šedou kůru mozkovou 8)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/22
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Z bedny mám florenovník. Jupiii
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Haha velké naděje na úspěch jsem si nedělala, ale ještě jednou v práci sklidím a řádek bude :D jinak pravá strana kakastrofa :D :D hah
    [​IMG]
     
  14. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Ja to nechápem, vynikajúca hra odohrala som 78 hier mám zaevidovaných 75 lebo som sa zasekla pri debničke s florénami a aj keď hrám tak ma to ďalej neposunie. Hra vynikajúca, florenovník šiel do teplých krajín, toto nie je oddychovka ale nervák na psychiatriu. Blahoželám všetkým čo ho získali.
     
  15. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Začla jsem až v pátek odpo, mám 64 her, v bodech odměn na 23 stupni, takže žádná sláva, minihra zdlouhavá, ale pěkná.
     
  16. pajap264

    pajap264 Pisálek fóra

    tak časově to byl pro odehrání her masakr ale je to tam
    kdyby to bylo na původních 15 her tak by to bylo o kus jednodušší

    výsledný průměr 62 250
    top na jeden tah něco málo přes 39 tisíc ale to už chtělo fakt kliku
    cokoliv na 20 tisíc bylo super

    [​IMG]
     
  17. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    kaolín11, mne sa podarilo 60x a dnes ráno cinkol do pokladničky prvý florénik
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak her mám 61 a skóre jen 2078000, a to není ani dvacátápátá odměna, ono s průměrem něco přes 32000 se není čemu divit, prostě mi nechodily takové kombinace abych dala víc bodů, tyhle akce mi prostě nejdou, nemám logické myšlení.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Drevulka - ahoj, na každou odměnu z toho pravého sloupce potřebuješ dosáhnout určitý počet bodů - u každé odměny je vidět kolik bodů musíš mít celkově nahráno. Takže dál se zase posuneš, až získáš další body a splníš požadovanou hodnotu (počet her v tom nehraje žádnou roli - záleží, jak ti to půjde v minihrách - kolik bodů uhraješ)

    body.png
     
  20. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak všem velká gratulace, já jsem získala řádek,ale vysněný florenovník jsem nedala, snad se někd usměje štěstí i na mne a nějakým zázrakem se objeví na mé farmě, zatím a ni s beden nebylo štěstí, ale jinak hra mě bavila, ikdyž jsem nedosáhla výsledků:p:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.