Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ze začátku jsem se snažila skládat. Teď už to pohrnu jen na počet odehraných her, abych měla řádek. Těm, co to dobře padalo gratuluji a doufám, že se tato minihra nebude hodně dlouho opakovat.
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Řádek byl docela v pohodě, ale minihra mi ze začátku dala zabrat. :p
    Ale dneska se zadařilo, a i když nevím, jakým zázrakem jsem vykouzlila mejvyšší skóre 123 000 (snad se mi podařilo obrázek vložit, na PC nejsem zrovna expert. Na pravé straně jsem lehce za půlkou, odehráno 59 her.... Tak snad se na frňákovník dostanu:)
    [​IMG]
    Všem, kdo mají hotovo, tak obrovská gratulace, těm,kdo plní hodně štěstí a pevné nervy:inlove:
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zasadila jsem poslední várku a končím už mně to nebaví strašně se to vleče.Stonek mám,jen ten zelený sloupek pořád trčí na jednom místě a vůbec nepostupuje,tak nevím jak se odpočítává.Dnes je BB tak se zas pro změnu budu věnovat něčemu jinému.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Dobré ráno, stonek stonkuje, ale pravá část, to je bída. Florenťák v nedohlednu. Nedá se nic dělat, ty minihry mne baví, nic moc nevymyslím. Zatím hraju a nevzdávám to, ale jsem teprve na 11ce. Všem úspěšným velká gratulace.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ještě dvě hry a řádek bude.
    Jen pro zajímavost jsem zkusil na vedlejší, zanedbávané farmě, vypěstovat a večer hrát. Zde mnohem lepší kombinace a složení příšerek, kouknu, vidím, připravím, spojím, nahradím, táhnu. Přejdu sem a bída, tak snad za tu chvíli se mi mozek nezatemnil, ruka neroztřásla...nevadí, jen to potvrzuje náhodu. Nu což, přežili jsme čtvrtou místnost, přežijeme i tuhle minihru. Taky jsem pro snažení, logické myšlení atd., ale někdy se skálou nepohneš.

    Levou stranu nevzdávejte :).
     
    Naposledy upraveno: 30/10/22
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Dobré ráno všem. Tak akce je komplet hotová. Včera kolem 16 00 jsem mněl hotovo.
    Akce byla náročná na mysl, [​IMG]
    hlavně časově náročná.
    všem kteří plní cestu za florenovníkem přeji hodně štěstí k jeho získaní :)
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Už jsem se do toho také pustila, ale jen díky tomu, že dcera včera odjela předčasně s angínou (chudáček). Přesto mám dilema, zda vše co jsem napěstovala a v mlýně umlela na požadovanou vstupenku do minihry využiji. Ještě, že mám už 3 florenovníky, aspoň to tolik nemrzí, ale čas si přece jenom umím představit využít jinak, než u této činnosti, Na druhou stranu, hra je zábavná a občas se i zadaří slušný výsledek.
    Všem, kdo už dohráli, gratuluji a smekám za trpělivost a ostatním - makejte!!
    Pěknou a pohodovou neděli přeji!!
     
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pořád nad tou novou hrou přemýšlím jak by byla hratelnější i pro starší lidi a s horším zrakem.Třeba změnit barvy a rozlišit i tvary.Něco na způsob červené třešně,modré švestky,zelená jablka......Já vím,je to dětinské,ale RT by určitě přišlo na něco lepšího.
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Podle mě je to náhoda co mám zrovna dají když začínáte,někdy to dá aj 30 000 a ted jsem měl aj 9000.tahle hra není pro mě,nechápu jí a jen se trápím ale stonek dám i když už neřeším body a flakám to hlava nehlava abych to mě za sebou, jestli budou takových her více nemám tu co dělat.
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám hotový.Dál hrát nebudu.Nejde mi to,je to časwově náročné a vůbecf se mi to nelíbí.Tuhle hru víctkrát hrát nebudu
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - ahoj, pod tou zelenou měrkou je napsané, kolik bodů musíš v minihře získat, abys odemkla další odměnu (odemykají se postupně a vždy tam je konkrétní požadavek, který je nutno splnit).
    (já tam mám 90 tis, ale nedaří se mi je uhrát, takže na krabí poklad možná ani nedosáhnu :))
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    No a je to doma :)

    [​IMG]

    Zo štatistík je toto o 30% lepšia akcia než velká honička kde boli ako odmeny 2 florenovníky.

    Akcia bola jednoduchšia najmä k tomu, že bolo určené len jedno padátko a týmto pádom bolo absolútne jednoduché to zachrániť dekorkami John Citrón. Trochu ma sklamalo, že sa mi nepodarilo získať odmenu za 90 000 bodov. Rekord som mal 88 000 -_-

    Čo už dekorka nebola. Túto akciu som dal ľavou zadnou a to aj vďaka tomu, že som mal šťastie a z bedne s bonusmi mi padli dobré veci. Ak je tu niekto kto sa pýtal, že ako bolo možné aby niektorí dali akciu hneď v 1. deň tak je to stále to isté dookola:

    200% v diamantovom slote, 100% zisku rastlín z polí (presny názov neviem), bonusy z párty kolesa, dekorácie Jackuv dárek a najmä niekoľko riadkov nebi s účinnosťou % pre superhnojivo.

    Moje konkrétne náklady na túto akciu:

    350 párty lístkov, 2x využitie 1 dekorky Jackuv dárek, 200% v diamantovom slote, 100% v zlatom slote, z párty kolesa padli 3x100% a 1x +1 zo zisku polí na 6h. Minuté bolo približne 4000 superhnojiva a 600 vrtuliek. Tie vrtuľky ľutujem lebo to bolo absolutne zbytočne, bohato stačilo to superhnojivo.

    Štatistiky z hrania hier:

    Minul som vyše 20 pokusov na testovanie stratégií ktoré som následne vypísal na fóre takže akcia sa dala úplne bez problémov dokončiť do 100 minihier.

    taktiky a ich výsledky:

    spojenie najväčšieho hada (žiaden tvar, nič vnútri) : priemer na hru 4500 bodov
    robenie 1 najväčšieho tvaru, ničenie príšer po bokoch : priemer na hru 30 000 bodov
    doplňanie tzv. predvoleného typu príšer : priemer na hru 60 000 bodov
    tvorenie 3 veľkých tvarov za 1 minihru: priemer na hru 80 000 bodov

    Tak snáď to každý dá tu hru a získa si čo chce. Tak sa majte farmári.
     
  13. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tronaldo55 - Děkuji za vysvětlení těch bonusů, chtěla jsem se ptát, co vše používáte a ty jsi mě předběhl. Těch 200% jsem asi ještě nikdy neměla, nebo o tom nevím. Ale na kole štěstí se mi hned na začátku 100% párkrát také povedlo. Za sebou mám 71 her, tak snad se k tomu stromku s floreny také dohrabu.
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    kvoli casovej tiesni som zapla jacka a k tomu bonus 100%. vecer by som mala mat napestovane na riadok, pripadne jeden nocny (ranny) zber k tomu. a potom uz len dohnat padatka a riadok bude :) viac sa snazit nejdem, nemam cas na hru a dllllho mat ani nebudem :(
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Stonek mám, ale floreňák ani náhodou vůbec mi to nejde, ale co je to jen hra i když :(
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tak konečne! ....mám ho :inlove:

    [​IMG]

    Blahoželám všetkým, ktorým sa podarilo dosiahnuť akýkoľvek cieľ v tejto akcii. A tí, ktorým sa nedarí, nezúfajte. Ani mne sa nedarilo po každom, niekedy to nebolo ani za 20 000 :D Nie vždy dopadli tie správne strašidielka tak, ako som si predstavovala.
    Tak držím palce a prajem úspešné ukončenie všetkým.
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    No TRONALDO asi máš pravdu ale ty 2 florenovníky ve velké honičce mám a toto je pro mne nedohratelné.Ve svých 72 letech na to nemám ani oči ani ruce prostě to nejsem schopná zvládnout.Ono každému se líbí něco jiného a je na něco jiného šikovný.Všečm co se snaží získat florentovník přeji mnoho úspěchů
     
  18. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Zdravím, taky jsem to házela od oka. Mám jen stonek, nic víc neřeším. Je to zbytečně zdlouhavé. Všem, kdo dohráli a dohrají až do konce velká gratulace. Já jsem ráda, že sem ráda :) Hezkou neděli.
     
  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    rastaman19 tiše závidím, pro mne je florenovník v nedohlednu, ale stonek bude;), prostě mi to nejde jako těm zdatným
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem uhrála na dvou farmách po padesáti hrách a tuto hru už nikdy více ;), je to zdlouhavé a nudné. To by musely na levé straně být bombastické ceny, abych se do toho pustila, nejlépe florenovník a nebo 5 Pikolek, jinak mi to za to nestálo, ale bylo mi líto toho vloženého SH
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.