Akce Halloweenský kostým (28.10. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    *Kuliočko*
    Nebuuuuj, takových nás je ;)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Divny, mam jich mit 175 a hraje se 6 dni, takze 30*6=180, coz je dany zaokrouhlenim... neni treba prece 262 kusu, ne?
     
    -wiolan-, bmv2596 a babako tohle ocenili.
  3. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Ahojky,taky jsem připravenej....Chtěl jsem resetovat hru a už se do ní nemohu dostat :-( a mamka taky ne...:oops:

    Ed:.... už jóó...těch 10 minut ale bylo dlouhejch
     
    babako tohle ocenil(a).
  4. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak hedvábí 160 ks a zelená houba ani jedna, ale ze hřbitova jsem sklidila pouze cca 1/2 plochy :oops:
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    157 Hedvábí a jen jedna houbička, to bude asi dárek, bo jsem ještě hřbitov nesklízela, ten dozraje až za chvíli - takže díky sousede ;)
     
  6. DivasPopi

    DivasPopi Pisálek fóra

    A je to tady! Z dlouhodobek a stromecku mi na poprve vypadlo 114 ks pavoučího hedvábí, takže pokud to takto půjde dál nemám si na co stěžovat :) Na hřbitově to bylo horší, jen 2 ks třpitivé houby, ale tam nebyla žádná dlouhodobá. Tak se uvidí.

    Všem co se účastní přeji hodně zdaru!
     
  7. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Padátek pro začátek 424, houbičky zatím žádné, hřbitov sklízím až za chvíli.
     
  8. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak u mě slabota.... :cry: Jen 85 pavoučího hedvábí. A pak z hřbitova jen 2 třpitivé houby.
    Snad se bude líp dařit. :)
    Hodně štěstí všem! ;)
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Akce rozjeta - 189 hedvábí. Ze hřbitova plného 6 hodinovky - 12 houbiček. Má reakce byla okamžitá, z ploch jsem uklidil 15 Johnů a hurá s nima na strašidelný hřbitov, ať houby padají. A hle oni tam nejdou kluci dátxD. Nějak mě to nedocvaklo. Tak už jsou zase zpět. Houbiček potřebuji aspoň 40 denně ( 2 dny určo nebudu ) a to by mělo padnout. Ať se vám všem daří;).
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Něco je špatně.
    Akce jede, nejsou tady žádné negativní plivance a hned zkraje z pár polí - ještě mám 2 hodiny než dozraje dlouhodobka - a pár stromů, vypadlo 68 hedvábí.
    Ze hřbitova jsem vydoloval 18 houbiček.

    Ta absence negativních věcí mně silně znervózňuje. Není to nějaká bouda ?
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pavoučí hedvábé: Mám 122. Ideální stav 3. Plním na 4066,7% Hotovo 13,3%
    stašidelná vata: Mám 0. Ideální stav 36. Plním na 0% Hotovo 0%
    třpitivá houba: Mám 5. Ideální stav 1. Plním na 500% Hotovo 2,9%
     
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    maťochov : byl jsem na tom stejně JC na hřbitov nejdou umístit je to zrada:mad:Ze zařící plísně na hřbitově jen 16 vypadávátek a celkem 204 vaty;)
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    lidičky netrapte se, mě vypadlo jen 35ks hedvábí...no a co...ono to dovypadá:oops::p a na hřbitově mě vyskočily 3 zelené houbičky ze sklizně rostliny hrůzy:eek:...no bude to hrůza... ale co, nějak bylo, nějak bude... asi mají houbičky taky státní svátek;)
     
  14. Lillien9

    Lillien9 Pisálek fóra

    Tak u mě si myslím dobré na to že jsem já bambula zapomněla odkliknout mazlíky tak vypadlo 100 hedvábí a 15 houbiček tak snad to tak půjde i nadále
     
  15. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    JJ, ale "hřbitov bude otevřenej jen do 1.11. tak jsem to počítala do té doby... sorry :)
     
  16. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Sklidila jsem si v pohodě ráno. Doba, kdy jsem čekala na začátek akce s rukou připravenou na myšce je pryč :p
    Vyšlechtěná cibule mi dala tolik pavoučího hedvábí, kolik jsem si sama určila (314). Mé zásoby SH jsou pořád vysoké, takže jsem pár kapek obětovala. Zbytek nějak vypadne, o to nemám strach. Na hřbitově jsem trochu nezvládla vypočítat čas sklizně, takže tam uvidím za půl hoďky, kolik houbiček dá plíseň.
    Díky předem za dárky, moji drazí sousedé i vy, přespolní ;)
    Takže ať se daří, ať to padá, ať je sranda.
     
  17. Lillien9

    Lillien9 Pisálek fóra

    děsivka je myslím do 3.11 a do 1.11 je kalendář to znamená že hřbitov by mel jet do 3.11
     
  18. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Moc se mi líbí, že děláš tuto statistiku. Aspoń já sám vím jak na tom jsem :D
    Jinak zatím mám 134 hedvábí a 0 hub :(. No snad se bude dařit lépe.
     
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já mám 188 hedvábí a 38 houbiček
     
  20. lucka_n

    lucka_n Pisálek fóra

    Albyk:
    hřbitov bude otevřen do 3.11., do toho prvního je kalendář :).
    K akci: na hřbitově miz pidi plných 3hodinovky vypadlo 8 hub...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.