Akce Halloweenský kostým (28.10. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    EdmondDantes

    Mně ani tak nejde o ten 100% bonus, přestože jsem ho zmínila.
    Vím, že se akce dá stihnout i tak, ale budu mít potíže. Díky výpadku budu večer sklízet až okolo desáté hodině. Pokud budu chtít rozpěstovat, vypadá to na probdělou noc a ráno v pět vstávám.
    Samozřejmě, je to moje volba, jestli budu hrát nebo ne a co upřednostním. Jde mi jen o to, že během tohoto týdne je těch chyb nějak moc, na můj vkus.
    Ale máš pravdu vztek mě pomalu přešel, když nejde o život, jde o guano.;)
     
  2. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Hezká akce, ale bohužel budu po většinu času v práci s minimálním přístupem na net (budu ráda, když stihnu pár otoček děsivých rostlin), takže asi vynechám. Škoda.
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Paráda, práce hafo, tak šup pěstit obě květinky, bo jich mám pomálu, postupně něco zbořím a hurá na to:)
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak sežral jsem co se dalo aktivoval MJS zajedl to pinky koláčem a hurá na výlet s plánovaným návratem na 14.00 hod, hlavně musím vybrat kalendář je tam 100 procent:pzatím pa
     
  5. Foxík25

    Foxík25 Aktivní autor

    Holínky už jsou nazuté,netrpělivě čekám na 14.hodinu. Jen mě mrzí,že zas Fénix. To mi ta stodola asi praskne :) Možná by to chtělo častěji O&D. ;)
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    foxík25 až budeš mít všechny TCH (možná už máš), tak stejně čekáš jen na růžovky a v tom případě je ti úplně jedno jaký druh TCH to je. :p
     
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkné sluneční dopoledne,
    poprvé co mám do akce všechny plodiny a nemusím žádné do pěstovat.
    Škoda že dekorace nejsou větší i když chápu že nepůjdou jenom do stonku.Ale i na různé louky a zabírali by hodně místa kdyby je dali 2x2.
     
  8. Foxík25

    Foxík25 Aktivní autor

    Asi jo,no. -.- Tak jo,tak já budu čekat. :D
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Sluníčko bych si moc přála, ale je opravdu dušičkové počasí, přesně takové jaké se hodí na helloweenskou akci, tak budeme čekat na 14 hodinu, už se těším a doufám, že se povede start na první pokus!!! Přeji nám všem, aby nám to padalo!!! krásný den a pa pa ;););)
     
  10. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahoj,na akci jsem dobře připravená,ještě jsem si dopěstovala včera konvalinky,tak s chutí do toho a hlavně ať to padá z políček dobře.Jinak akce není vůbec špatná,chci hlavně řádek do stonku.Hezký den přeji všem.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nejvetsi problem bude vybrat dyni pres sklizni, znate to... a pak taky hodit vedle strasidelny kytky do zlatyho neco na SH, i kdyz teda zas tak nutny to neni - moc kratka doba kytky na to aby to vyslo... jen mi to vyskakovatko na hrbitove kazi plany - chtel jsem tocit kratky, kdyz jsem doma, ale ted musim delat dlouhy, aby taky neco padalo... je fakt, ze 20*7 dni je az 140 kousku od sousedu, ale to je jen teorie :)

    Takhle nejak to vidim :
    Vypadavat ma 154 hedvabi/den, v tuto chvili ma byt 0 ([0.ukol]+1 ) nebo chybet 920, mam 0 (chybi 920 ), mam 0% hotovo.
    Vypadavat ma 30 trpytivek/den, v tuto chvili ma byt 0 nebo chybet 175, mam 0 (chybi 175 ), mam 0% hotovo.
    Stav vaty : idealne 1 kusu (1980/den ), mam 0 z 11880 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 144 hodin.
     
  12. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Tassadar11 : u těch třpytek máš chybu, vychází to 43,75 na den!!
     
    babako a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    -pechfógl- nemusíš se omlouvat, já akci kolikrát pochopím až si na ni přímo sáhnu, prostě někdy ač jednoduše napsáno mi to v hlavě nesepne. Na kolínka neklekej, mě zase rupe v zádech a mohla bys na nich zůstat do příjezdu hasičů a já vedle tebe, aspoň bychom pokecali o tom jak výtvarníci przní psy ;). Nikdo není dokonalý ale zmást umíš, inu ženská. On byl výprdek? Hmm, tak to je fajn že já od rána nestíhám a tím pádem jsem o nefunkčnost nepřišel. Kruci tak rád bych sklidil když je bonus 100%, asi akci začnu od zítra, stejně akci nechci vyďobat celou.
     
    babako a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  14. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,no tak já na akci zapomněla a vše sklidila:(To jsem ale trubka:cry:Achich ouvej:oops:
     
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Kuliočko, nic si z toho nedělej, já taky, ale to se dožene:)
     
  16. -Laduš-

    -Laduš- Pisálek fóra

    No vypadávátek je dost, snad to stihnu...kokem a kolem povedená akcička, žádné překvápko, prostě dobrá klasika ;)
     
    dana9494, blondmary a babako tohle ocenili.
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    *Kuliočko* Nic si z toho nedělej ;)trubek se najde jistě více :p, taky se mi to stalo a né jednou:D Jinak akce vypadá slušně už aby začala;)
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Kuliočko (sousedko:D)... já sklízím ráno prostě automaticky a ze zvyku...dám si kávičku, sklidím, pročtu noviny a pokud mám ranní , frčím do práce.
    Tak si z toho nic nedělej...akce se zatím stihla vždy. Já jsem dala vlčí máky, to je trochu delší - časově to vyjde a od začátku akce začnu odstraňovat chlévy a na vel.polích rozpěstovávat...dělám to tak vždy.A odměnu jsem si taky otevřela ráno...proč čekat.;).
    A k večeru, abych se odměnila, skočíme s kamarádkama na červené pivko.
    Tak hezkou hru a ať nám to všem vyjde
     
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jak se tak dívám o_Otak jsou nějaké pozitivní změny ;)ráno ještě psali že akční rostlina půjde pěstovat jen na baharamě plantáži a teď je tam i prales "super":p
     
  20. besineček

    besineček Pisálek fóra

    hubabuba1968
    ;) já tedy nevím ..... od začátku je napsáno, že plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova .... :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.