Akce Halloweenský kostým (28.10. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Obtížnost akce: střední. To koresponduje i s mým nadšením z akce.
    No a co to hafo barevných látek? Jak to zvládnou barvoslepí? Na ty RT nemyslel.
    Ti to nedaj do kupy ani za měsíc. No potěš koště.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    taky jdu do akce, vše mám, pěstovat budu, mlýt budu...tak bych to měla zvládnout;)...pokud vypadávátka budou vyskakovat...jen se bojím, že se nám zítra neotevře 3dýně a já se u diskuze uřechtám k smrtixD
     
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    -pechfógl- ty toužíš abych dostal aspoň srdeční arytmii viď? Děvče zlatý co jsem ti udělal, myslím to v dobrém ;). Nemám rád výraz ******, je to výraz pro ty co za to nemohou ale teď jsem si připadal jako méněcenný a ne jen díky Elim 8). Nestraš, i když je fakt že test z farmy nedám ani za zlatý prase tak v tomhle jsem měl až do Tvého varování jasno xD

    to vytečkované je de me n to bez o.
     
  4. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    Miluju Halloween :inlove::D! Jsem pořád v celku, na to že jsem měla mít dneska termín, tak se mimču moc ven nechce. Uvidíme kolik toho stihnu než si mimčo rozmyslí, že chce ven:p.
     
  5. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Tak i mě ( lv 87) nějak uniklo mít konvalinky, jako jistému farmáři:p mám jich ve stodole pouhých 8 ks,no nic času moře...napěstuji.Do akce jdu už jen ze zvyku a zase mám ráda ty nervy, zda to stihnu či ne.
     
  6. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    tak ja tentokrát budem variť Halloween-guláš na chate.

    Nad kotlíkom budem stáť,
    veselo sa zabávať,
    ale večer v tmavom rožku
    farmáriť si budem trošku.

    Možno sa mi podarí obliecť aspoň pavúka tomu veľa netreba :D
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    blondmary: Ahoj, tak to asi ne. Pavouka můžeš obléct až po oblečení všech 4 zvířátek :)
    Jedině tak pavouka někde v koutě chaty, ušij mu apartní šatičky :)
     
  8. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    akorát jsem vše přestavěla xD no tak budu zase zítra bourat xD
     
  9. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, akce se dá zvládnout. Taky mě chybí konvalinky, mám jich 152. Nějak nebyly zatím asi potřeba a ubývaly dodáváním do farmářských zakázek. Uvidíme jak budou padat vypadávátka.
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) akce tradičního "střihu" - pěstování, padátka, mletí ... jdu do toho, proto si přece farmičku pěstím a šlechtím, skládat vše jen do stodoly by byla nuda xD
     
  11. VeraDekeresova

    VeraDekeresova Pisálek fóra

    No nádhera....xD. Snáď to hodím. A kto nemá tie staré drobnosti ako konvalinka a pod., stačí každý deň v obchode (nie na trhu ) kúpiť stovku za drobné (na trhu sú a budú závratné ceny), a je to.:cry:. Inak všimli ste si ako RT nenápadne odignorovali , že vo farmárskej hale v zakázkach nie sú počty plodín a zvierat pri kliknutí na ne? Vraj chyba sa rieši....:music:. Povedali, že mu hrali. Však len klikajme bezhlavo, lebo sa nám nechce hrabať pol hod. pri zisťovaní koľko máme čoho v stodole. Veeeľmi nenápadní...8)
     
  12. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky zdravím.
    Na akci se těším,mne se odměny líbí,navíc dekorky se také hodí,akčních rostlin je tak akorát,na dvou plochách by se to mělo krásně zvládnout.
    Nezapomeňte si dnes odebrat dárek,je tam milé překvapení-100%BZ na 24hod+superkrmivo.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/15
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Souhlasím Richarde, odměny jsou pěkné, jenom mne zklamal výpadek, protože jsem přišla o 5 a 1/2 hodiny za 100% navíc, Mohla jsem pěstit buburostlinky a tak jsem toho musela kvůli výpadku nechat! Krásný den a doufejme, že až bude akce začínat, že opět neuvidím jenom písmenka a číslice!!!To tu už opravdu dlouho nebylo!!! P.S. Máš moc pěkný a aktuální podpísek, jsi šikulka!!! Pa pa....;););)
     
  14. mickalka01

    mickalka01 Pisálek fóra

    Taky se přidám k těm co akcičku budou plnit. Mám před sebou sice pracovní víkend ale co stihnu to stihnu.Hraju farmu pro relax, stresu mám ve svém životě dost.Krásný svátečný den:inlove:
     
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Přiznám se, že je to dnes asi poprvé, co se na RT opravdu zlobím.
    Sice je svátek, mě ale čeká pracovní den. Mám směnu od 10 hodin do 18 hodin. Dříve jak v sedm večer se domů nedostanu, začátek akce tedy nestihnu, jelikož dnes budu v práci bez internetu. Ráno jsem si hodně přivstala s tím, že sklidím a zaseju dlouhodobky tak, aby mi to vyšlo se sklizní navečer hned jak přijdu domů. Ovšem já si plánuju a RT mění. Ranní minimálně dvouhodinový výpadek hry mi hodně naboural plán, to už nemluvím o tom, že mám od půlnoci rozkliknutých +100 % BZ/BBZ. K čemu mi jsou, když se nedostanu do hry.
    Včera s dýněmi jsem byla v klidu, ale tohle mě fakt naštvalo.
     
  16. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dobré ráno,
    Pajda - moc děkuji za radu, dekorky jsem opravdu objevila na Ostrově pokladů. Tak už se tedy těším na dnešní akci
     
  17. velryba111

    velryba111 Pisálek fóra

    Dobré ráno.
    Také do akce jdu,líbí se mi všechny odměny, -wiolan- ten výpadek je víc jak pětihodinový.Naštěstí jsem si dnešní dárek jěště nevyzvedla,tak mne to tak netrápí.
     
  18. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    velryba111

    Dokonce. O tom jsem ani nevěděla, vstávala jsem po páté hodině a už to nešlo. Chtěla jsem ještě párkrát otočit mřížovku na hřbitově, než vyrazím do práce. V minulé akci někomu blbly šály a dostali jsme všichni 12 šál bonus, dokonce i ti, kteří problém neměli (byla jsem mezi nimi). Jsem zvědavá, jak nám RT vykompenzuje tohle, když výpadek byl globální. Kdyby to bylo v běžný den mezi akcemi, je mi to celkem fuk, ale teď jsou moje plány v háji.
     
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    -wiolan- Ahoj, plán je jenom plán a plnění jiná věc. :) Akce se dá stihnout i bez dnešního začátku. Naštváním a stresem uškodíš jenom sama sobě. Proč by měl něco RT kompenzovat, akce ještě nezačala, a že jsi ze zvědavosti odkryla dnešní balíček není chyba RT.
    To stihneš a "nahodíš" plán č.2.
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Rampušáku, omlouvám se, kdybych mohla na omluvu bych ped tebou poklekla, ale zaplaˇúpámbu mám na koleni puchejř. Může za to moje nepochopení textu. Pravdou je, že houby se zjeví jen na hřbitově, ale nebudou růst, nýbrž vyskakovat. Nepoložila jsem rovnítko mezi vypadávat a vyskakovat. Takže si na hřbitově můžeme pěstovat, co chceme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.