Akce Halloweenský kostým (28.10. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jak nemůže mít farmář, který je víc jak 135 level konvalinky, tak to fakt nechápu o_OxD 100 kol na to, aby je napěstoval a on tady kňučí.
    A co fialky? Fialky máš, blonďáku? xDxD
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Viky007: tak jsem se nespletl dle podpory máš všechny 4 dekorace umístěné na Ostrově pokladů.
     
  3. house

    house Rádoby autor

    Já už se fakt jednou těším na akci: Děti, kupte si dáreček od Ježíška!
    Proto se mi ani ta florenová dýně dneska z rána nezdála ani tak nereálná.
    P.S. Člověk, který vymyslel pro bahamasazenici název Grónsko, to je fakt vtipálek. Jestli je to humor, opravte mně.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát asi nic nebudu bourat, tedy hlavně lesní mýtinu, kde jsou obrstromy a zvířátka. Ještě uvidím, zda zbourám dešťový prales, či tam ty stromky nechám. Uvidím, jak to bude přibývat. Teď se budou docela hodit ty květináče, co jsme dnes dostali, aby to s děsivých plodin dobře padalo
    :music:
    sama jsem zvědavá, jak to půjde, nechci to tentokrát hrotit, nebudu nikam spěchat, je na vše dost času
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Fialek i těch "takových krásných orchií" mám spousty, ale s těma konvalinkama je to nějaký divný. Asi jsem ten level, ve kterém se otevíraly, přeskočil a vůbec jsem si toho v tom kalupu nevšiml. Já to snad budu muset začít hrát od začátku .... :oops:
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer. Dnes jsem měla rozběhaný den a ani jsem si nevšimla , že je
    ofi k nové akci. Přelouskáno , vcelku sice žádné překvapení, odměny průměrné,
    ale těším se...tak, jako na každou akcičku.

    Casey27 .... krásný podpis , ale že ti to trvalo...xD
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno...u mne převládají rozpaky. Raději bych dělal nové "děsivé" úkoly a tím využil 7 denní děsivku po svém. Nějak se mi nechce vše bourat a zúčastnit se akce. Ještě si to nechám projít hlavou. Odměny jsou podprůměrné (z sazeniček pravidelně dostávám jen nepotřebné stromy, 5000 BZ + 5000 BBZ ze stonku díky kombajnu je jediné, co mě na akci láká). Obě plochy na dekorky mám totálně plné, takže + další dekorace by se hodila jedině při OAD na výměnu. ALE....ten kdo na akci má, tak při OAD dekorky shánět nebude. A ti ostatní za dekorky nabídnou plebs. Rozhodnu se až zítra, asi podle nálady, ale dnes si myslím, že to bude první akce, kterou po strašně moc dlouhé době vynechám:wuerg:
     
    karolinka120484, babako a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    Já se na akci těším, měla bych na ni mít dost času, tak by to mělo být v pohodě. Snad to dobře napadá. Dekorace se mi líbí a je dobře, že je k tomu opět stonek. Superko potěšilo. Chybí mi ale trochu pomocníci. Překvapila mě možnost získat dekorace dvakrát, ale proč ne, když jsou až za stonkem, takže je tu možnost výběru, jestli ano či ne. Pokud napadá, co má, tak to splním celé. Také oceňuji, že se nemusí dávat nějaká velká hromada ze stodoly (kromě pár kousků kytek), jako třeba minule šlechtěnci. Akce mě tedy zaujala a hurá pro odměny. xD
     
  9. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Zahleděla jsem se do křištálových koulí a viděla jsem, že 11880 potřebných strašidelných vat lze vypěstovat s jednodenní rezervou na pouhopouhých 162 pidipolích, takže v pohodě se to dá zvládnou jen na hlavní louce. Kdo pospíchá a vsadí všude bude potřebovat 49 hodin. Předpokládám, že v úvodu citovaná plantáž je deštný prales, pokud tomu tak není, tak mě někdo plantáž zcizil.
     
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Pěkný večer všem. Čeká nás další akce, která by měla jít zvládnout, tak zítra hurá na to. Všem nám přeji hodně úspěchů při plnění.
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Žádné mimořádné nadšení u mne z této akce nepropuklo.
    Tajemno už po tom, co z něho nakonec vypadne, nepovažuji za odměnu.
    Ze zvyku se zřejmě zúčastním, ale netěším se.
    :(
     
    Naposledy upraveno: 28/10/15
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce průměr, ale jo, pojedu, hřbitov nechám na jíný kytky a co jsem dával bez bourání dám i teď a bez SH. Prales zůstane tak jak je a jako jistotu na vyskakovátka dávám normál stromky (ty z tajemna) XXL u mě nezabírají a na plochu taj. správce, mám jich ještě dost na pokrytí celé jedné plochy tak se těším na další žluté mlíkárny a třeba bude i ledňáček, ještě jsem to tajemno kde se dal získat nehodil uzrát. Taková klasická pohodovka, vyberu si co chci a pak to zabalím.
     
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia vyzerá fantasticky, vata a hodváb by mali byť v pohode aj pre nás pracujúcich. Len si nie som istá, či tie huby zo strašidelnej plochy vypadajú. Stíham zbierať ráno o piatej a potom večer po šiestej. Keby sa aspoň na strašidelnej ploche dalo sadiť na komfortných poliach, bolo by viac napestovaných strašidelných rastliniek. Ale idem do toho. Poslednú dobu ma farma baví a je to fajn oddychovka, nie drina, ako to mnoho krát bolo. Všetkým želám veľa radosti z hry a získajte čo najviac. Pekný večer.
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Rampusak-malé upozornění, ty zelený houbičky budeš moci pěstovat právě jen na hřbitově.
     
    maribeja, rampusak a babako tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jak pěstovat ?? snad sbírat,né ? -dyt sou to padátka
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Akce vypadá pěkně, žádná honička a určitě nebudu nic bourat :sleepy:. Stačí hlavní a Baha, stromky a chlívečky nechám, ať to má z čeho padat :p. Na hřbitově budu muset přidat :D těch třpytivých muchomůrek je nějak moc xD .. sem tedy zvědavá, jak to napadá.
    Tak kaštánci nachystaní, trochu SH ještě zůstalo a víkend volný :p .. tak můžeme začít .. se docela těším.
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jdu do akce s vámi. Snad to bude dobré s padátky - při té světluškové to bylo výborné. Ale hlavně aby padaly ty zelené potvůrky, jejichž sestry letos né a né růst. Ale si popěstujeme i na hřbitově šestihodinovky - přeciť sem nebudeme lozit mimo čas. Nebo budou lepší ty s kratší dobou zrání - třeba 4 hodinové? co myslíte? Zdraví Trepifajksl:p
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Já budu na hřbitově sázet 6ti hodinovky. Pokud to bude padat tak, jak to padalo u světlušek nebude o hřbitovní houbičky nouze. :)
    Větší starost mi dělají normální vypadávátka, asi nechám plochy se stromy už od začátku a pěstovat budu na hlavní, mýtině, plantáži a hřbitově.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Nejradsi bych teda pestovala normalne do ukolu podle potreby, ne podle delky rustu... toz nechme se prekvapit, jak to bude skakat u kratsich hruzostrasnosti ;)
     
    Trepifajksl, maribeja a babako tohle ocenili.
  20. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    Hurá deme se bátxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.