Akce Halloweenský kostým (28.10. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Akce vypadá zajímavě takže to zkusim! :D
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak jsem chtěla nasadit dneska chlívky. Zbytečná práce,nasyslím si tedy nějaké ty slunečnice do zásoby či na trh. Vypadávátek poměrně dost,snad to půjde. Zvířátka mají krásné kostýmy,ale tučňáka na farmě ještě nemáme,ani vydru.
    Budu si muset vypsat seznam látek,protože jinak budu muset stále hledat kolik čeho a určitě umelu co nepotřebuju-se znám.A štěstí přeje připravený
    m.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak mně to jako obvykle nemyslí! Kolik že to mám napěstovat strašidelné vaty? Necelejch 12.000 ?
    Vypadat by mnělo necelejch 930 hedvábí?:music:
     
  4. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Pěkná akce - stodola plná kytiček - jdu do toho!:inlove:
     
  5. llew65

    llew65 Vážený autor

    Jen tak trochu nerozumím, jak je možné, že u úkolů je v odměnách v posledním úkolu psaná jedna dekorace, když v přehledu je psáno vše 2x...
    A nejlepší odměny jsou tajemné stromy, z kterých roste jen odpad... (např. z 20 TS - ať už se jmenují jakkoliv exoticky - z několika posledních akcí vypadne 15 meruněk...)
     
    oonssator, maribeja a babako tohle ocenili.
  6. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    llew65: ty druhé dekorace získáš z předchozích úkolů, vždy v 6. úkolu u každého zvířátka...
     
    babako tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sakra, dneska jsem dal chlivky a zase je trhat, clovek fakt nejdriv je linej je tam dat a ted zas vyhazovat....
    920 vypadavatek, to jde, ale ty specialy z desivky, tak teda to je spis problem toho, ze chci pestovat co potrebuju do ukolu, ne to co je lepsi na vypadavatka... no tak to musi zaskocit sousedi :-D

    Hlavne se zase blbe pocita ceho kolik mam, no nastesti bude den volna, tak se to da pripravit, jen ale ze 6 hodin je moc kratky na noc, skoda - 8 hodin s vodou je idealni...
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem ako vždy.Nič nebudem schovávať lebo mám stále vyše 400 políčok to mi hravo stačí.Tých slnečníc,fialiek,orchideí a konvaliniek mám dosť.Tak len sadiť akciovku mať dosť vypadávatiek a namlieť tie ich šatôčky a bude fajront.Len som zvedavý na tie tajné lebo v každej akcii ide všetko smer lišta.
     
  9. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    kdyby u pavouka byly ty super kytky co jsou za fl tak bych hned mela vetsi zajem. z dekorek se mi libi jen myval.
     
  10. renegade68

    renegade68 Zelenáč fóra

    Zdravím-v odměnách opět žádné kupony ani stroje.Proč?
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    pavoučí hedvábé: Mám 0. Ideální stav 920. Plním na 0% Hotovo 0%
    stašidelná vata: Mám 0. Ideální stav 11880. Plním na 0% Hotovo 0%
    třpitivá houba: Mám 0. Ideální stav 175. Plním na 0% Hotovo 0%

    kdybych blbě počítal tak mě opravte;)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Plantáž´= Deštný prales, není-liž pravda? Neslibuji, že splním, ale alespoň zkusím.
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce vypadá zajímavě, určitě budu plnit ;). Jen se mi nelíbí počet akční rostliny, raději bych uvítal 4-hodinovku nebo menší počet 8-hodinovky, ale co nadělám :D. Dá se pěstovat na všech plochách, tak není problém. Večer dám xxl stromy, aby bylo velké první padání a potom budu pěstovat na všech plochách kromě 1, kde nechám strom :p. Vypadávátka by neměla dělat problém, snad ani na hřbitově, když se bude pravidelně otáčet :).
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jsem si vzdycky myslela, ze Bahamarama se jmenuje cely ostrov, ktery je soucasne deleny na dve plochy a to prales (v leve casti) a plantaz (v prave casti), ale podle infa na prvni strance se asi mylim :oops:

    doben Nooo, mezi ne se klidne zaradim - taky bych chtela... ! ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
  15. doben

    doben Ikona fóra

    matlafous123 třeba se najdou tací co by chtěli pěstovat v chrámu :p
     
  16. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Já už se netěším, mám stašně špatnou zkušenost z akce čtyři záře, odměny včetně pásovce získány, jen mi RT tým zapomněl dodat ty 4 dekorky, takže ze stonku na mě tupě zírá prázdný řádek. Už se bojím, že zase ostrouhám jen mrkev
     
    Lišiak-Vuk, maribeja a babako tohle ocenili.
  17. [Jared]

    [Jared] Pisálek fóra

    akce je zajímavá,ale zas mi v odměnách chybí pomocníci :(
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Viky007: vsadím se že uvedené dekorace jsi si ty sama umístila buď někde do parků nebo na jiný stonek.
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak ty konvalinky mě úplně dorazily .... :eek::cry:
    Doufám, že zítra půjde bez problémů otevřít třetí dýně, protože tuším, že jich tam pár bude :p a nebudu muset je pěstovat. Jinak docela pohodovka.
     
  20. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Konvalinky: No a co? Proč si myslíte, že nám RTíci dali vydělat na předchozí akci? Abychom to rozfofrovali a k dožínkám, potažmo k adventu, měli zase guano- tím pádem nakupovali florouše jak zběsilí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.