Halloweenská sezóna (14.10. - 16.11.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali to je naozaj tak velky problem dat do ofi Oficiální oznámení k akci a nemusime si to preklikavat sami a zbytocne zahlcovat toto vlakno
    v infe o Halloweenskej akcii je toto:
     
    Naposledy upraveno: 14/10/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Přesně,nedělejte z toho vědu,předpokládám že si kvůli té ohlášené dnešní akci někdo nevzal dovolenou.Vždyť byla ohlášena příprava na sezónu,tak se připravujte,navoskujte lyže,sežeňte mrkev na sněhuláka,oprašte vánoční stromeček,nebo já nevím co ještě a nebo jen v klidu pěstujte expertní rostliny ať si někdo nestěžuje,že na ně nemá čas.Nějak jste si zvykli,že jedna akce skončí a druhá začíná.Buďme rádi že je chvíli klid.
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Taky nemám pohár po přihlášení a odměny za zakázky taky nikde.Takže na takové vypečené akce kašlu a nebudu se s tím zabývat.Nebaví mě pořád něci hlídat a přemýšlet co tím chtěl básník říci.Mám jiné záliby než tuto pakárnu a zmatek.Jako např.zítra slavit kulatiny.

    LV 216
     
    marcelina0007, anvan a evainfo tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nejenom ty :sleepy:
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jinak pokud někdo plníte zakázky už dneska, dostanete klasické odměny - takže nepište prosím, že se vám nic nepřipsalo. Vyzkoušela jsem a vše co mělo být připsáno, připsáno také bylo. Jak bézetka, tak i bedna.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    jana151049 - sezóna začíná za dva dny, takže pohár dostaneš za dva dny, body můžeš získávat po zahájení sezóny - tj. za dva dny.
     
  5. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Mě zajímá, co bude obnášet ukončení sezóny, to se budeme 3 dny psychicky vzpamatovávat z toho, že tato ,,skvělá" akce skončila? xD
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) jsem se přišla podívat, jak vám to hezky jde a že se do toho pustím a ono nic xD prý inventura a asi nedošlo další sezónní zboží do obchůdku a já si chci tak moc vybílit stodolu :D a taky jsem to tady chtěla hezky rozepsat, jak a proč to nejede a co je kde špatně napsané, ale jsem si říkala, že dvě stránky tady zatím stačí a milá Skali drž se ... bude hůř xD :p
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evik.chemik - asi ;). Ale taky se budou vyměňovat zbylé žetony apod...
     
    evainfo, mituli a evik.chemik tohle ocenili.
  8. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Skali, já jsem to tak předpokládala, jen jsem si chtěla trochu rýpnout do té přípravy, všichni natěšení co bude a ono prdlajs, jen vám modíkům přidali práce na fóru s uklidňováním rozhořčených a nechápajících hráčů, taky jsem na to ve 2h koukala jako puk.
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  9. stavra

    stavra Rádoby autor

    Ztráta času .
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    evik.chemikJá jsem to nepředpokládala ale asio_Opochopila:p;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    podle mně celý problém tkví v tom, že sice je FAQ k první sezóně, ale dosud neexistuje FAQ pro samotnou sezónu. Je to stejné jako by jste měli recept na nějaké jídlo, ale nevěděli by jste kde se seženou nějaké ingredience a kolik budou stát.
    Špatně, špatně, špatně
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - zbývají dva dny, třeba ještě nějaké podrobnější informace budou :) Navíc v obchodu přeci uvidíme, co si můžeme za nasbírané body a žetony koupit.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dumám,včem vlastně spočívá příprava na sezónu?!? :wuerg:
    Takže: nakoupit kastl piv,dvojku vína a něco k zakousnutí!8)xD
    Něco jsem přehlíd?!?
    Slabší jedinci to ty dva dlouhé dny nemohou vydržet.Takže zbejvá okamžitá návštěva nejbližšího pohostinství!8)
    Jeden dotaz na okraj.Zakoupená dekorace bude dávat pokaždý sezónní body,nebo jen po ty první dva dny a příště bude nějaká nová dekorace?!?
     
  14. alenal

    alenal Stálice fóra

    Moc jsem nepíšu, ale dneska by mě zajímalo na co se vlastně mám připravit?
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Pokud toto je bráno jako nejlepší co nám může RT nabídnout je nám asi i naznačováno že v nejlepším se má přestat?
    Za mně myslím že tedy nepřestávat, to nejlepší co hra mohla nabídnout už dávno není...
    Je to jako po barevném pohřbu, zpomínka na to jaká to byla příjemná hra, dnes už ten guláš bez chleba nedám.

     
    -Kuteno- a kutílek1929 tohle ocenili.
  16. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    táto "akcia" je asi sama pre seba, lebo ako vidno nikto tomu, čo sa po nás chce, nerozumie ... príprava slúži na to, že viem čo sa bude po mne chcieť (sadiť rastliny? stromy? nasadiť zverince? aké a kde?), taktiež by v akcii mal byť presný opis toho, čo sa má urobiť v každom kroku (napr. vlez do stodoly, dodaj všetky 4 podúlohy kliknutím na tlačidlo Dodaj a nie Tržnica/Sezona a až za to dostaneš smiešnu odmenu) atď. atď. Pre mňa jedno veľké sklamanie aj z toho dôvodu, že body za sezónu sa po jej skončení zmenia na Gr. a BS :wuerg:
     
    Trepifajksl a evik.chemik tohle ocenili.
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Skali - na moji otázku, kterou jsem dal v pátek dosud nikdo neodpověděl a podle mne je naprosto zásadní. Kolik bodů se bude dostávat za plnění zakázek? Zda všichni zákazníci budou dávat stejný počet nebo budou nějaké rozdíly. Zda bude nějaký progres - tzn. pokud splním jeden den dostanu x a pokud splním následující den dostanu stejně nebo více. Zda budou body za jednotlivé zakázky nebo jen za všechny zakázky pro jednoho zákazníka nebo budou nějaké bonusy.
    To už tady dávno mělo být a pokud není tak se domnívám, že to není jisté a dodělává se to horkou jehlou a podle toho to bude vypadat - špatně, špatně, špatně
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hele, vážení, já bych se neplašil. Není to tak, že na tu sezónu se teprve připravuje náš Farmerama tým?
    :DxD
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Skali - díky a proč to nešlo takhle jednoduše napsat v pokynech a necháte nás tápat?
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - zjednodušeně: všechny informace, které máme zatím k dispozici, jsou zveřejněny. Až obdržíme další informace, budou zase zveřejněny. Takže si budeš muset počkat. Je to nový projekt.
     
    danda-vnovis a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.