Halloweenská sezóna (14.10. - 16.11.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    jo tak pro mě španělská vesnice,tak se nezůčastním,nemusím být u každý povedený akce
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Taky se přidávám, že jsem z toho jelen.
     
    hanynkach a bačkora85 tohle ocenili.
  3. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Tak to vypadá, tak si zatím můžeme leda tak koupit balíček s permanentkou nebo se pletu?
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    píšete: Při prvním přihlášení do hry po začátku akce obdrží každý hráč
    Základní sezónní pohár


    já jsem tedy nic neobdržela, zkusila jsem se přihlásit a odhlásit už 2x a nic:wuerg:o_O:eek:
    to hry nejdu, taky tomu moc nerozumím, a nic kupovat nebudu
     
    Naposledy upraveno: 14/10/19
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem vše taky prohledala a nikde dekoraci nenašla, a to jsem otevřela až po 14 hodině.
     
  6. alenal

    alenal Stálice fóra

    Jsem další, která se hlásí, že nechápe co má dělat. Máme dostat po prvním přihlášení nějakou dekorku, ale kde ji mám hledat_. A při přihlášení si přečtu , že sezona začíná za 2 dny?
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    pochopila jsem to tak nějak, jak psala Skali, pojedu si dál svou strategii a pokud získám (jako ve víkendové akci) nějaké sezonní body, zakázky mně neuchvátily, ale úplně se jich nezříkám, třeba jim někdy přijdu na chuť, a co nasbírám, využiji. Doby, kdy jsem ohrnovala nos nad 1ks SH, ZH, SK a toho ostatního, je zaplaťpánbůh za mnou, konečně mi došlo, že kapka ke kapce.... .:D
    Jinak jsem si všimla, že napřič vlákny fóra se šíří nespokojenost hráčů s vyšším lvl(200>) a neuvědomují si, že je jich pořád ještě míň oproti těm co hrají kratší dobu a těm se hodí každé retro které se nám podařilo získat za hry
     
    Trepifajksl a Skali tohle ocenili.
  8. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Jsem fakt mimo ach jo jsem jak blázen - kde najdu tu dekoraci Základní sezónní pohár jsem fakt přepracovaná
    jestli to chápu dobře je sice začátek akce - ale předsezona - tzn dekorace až za dva dny - až začne sezona
     
    Naposledy upraveno: 14/10/19
    evainfo a pezt tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mají to asi ňáký rozbitý, když se podle popisu do akce dostanu za dva dny po jejím začátku xD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/10/19
    kiki2305 a ezzra tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vlezla jsem dovnitř, prohlídla si to a narazila jsem na toto
    sezóna.png

    Momentálně nemáme nikde v odměnách žádné sezónní body ani žetony, takže není za co v obchodě nakupovat. Předpokládám, že dekorku obdržíme po vypuknutí sezóny - tedy asi za dva dny (zkusím něco pozjistit).
    V každém případě kdo chce, může si plnit farmářské zakázky, kdo ne, musí vydržet.
     
    evik.chemik a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No pojedu klasiku jak jsem zvyklá.Na takovouhle akci kašlu.Víc k tomu psát nebudu.Vše už bylo napsáno .
     
    jana151049 a wocicko tohle ocenili.
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak na co je potom info

    Začátek akce: 14.10.2019 ve 14:00 hod
    Konec akce: 16.11.2019 ve 14:00 hod
    Minimální level: 2

    ked nic nezacalo
    ,zas je hrac uvedeny do omylu
    ved to uplne vyvracia logiku,hra zacala a vlastne ani nezacala,lebo sa nic neda plnit a za 48 hodin bude koniec,takze co????
     
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Skali...vysvetlis mi prosim ta naco mam teraz plnit tie zakazky...ked aj tak sa mi nic nepripise??Ci mam len vyhadzat stodolu ,,alebo mat dobry pocit,,ze som nazbierala na nejaky vzdialeny miliardovy postup???

    Mne to mozog neberie,,asi logika mi chyba...rada by som to chcela pochopit..lebo zase info je velmi miatocne...prepac ,,,ze ta zatazujem...fajn hru
     
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    To vypadá na pěkně vypečenou akci:p:p:p
     
    fany2020 a evainfo tohle ocenili.
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak toto je super akce. Koukám na tohle:

    Příprava na sezónu
    Začátek: 14.10.2019 ve 14:00
    Konec: 16.10.2019 ve 14:00

    Sezóna
    Začátek: 16.10.2019 ve 14:00
    Konec: 13.11.2019 ve 14:00

    To znamená, že teď je jen dva dny příprava na sezónu - ale asi mi něco uniklo - v čem ta příprava spočívá?
     
    zejdy66, rakkos a evik.chemik tohle ocenili.
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zkusila jsem, nic se nepřipsalo, takže zakázky se zřejmě také zatím nezapočítávají ... to je zase akce na dvě věci :cry:
     
    maja.rada, hanynkach a fany2020 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra - plnit zakázky můžeš, ale nemusíš. Zatím za ně dostáváš odměny, které jsou u nich uvedeny a za např. 4 splněné u jednoho zákazníka dostaneš ještě bednu navrch. Až začne sezóna, tak budou nejspíš v odměnách i sezónní body a žetony.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    Info: Dekoraci Základní sezónní pohár obdržíme za dva dny - tedy až začne sezóna.
     
  18. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Příprava na sezónu
    Začátek: 14.10.2019 ve 14:00
    Třeba to znamená, že hráči mají dva dny na to, aby se psychicky připravili na začátek akce :D
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    raddre Uplne jsem si nevsimla, ze by vyssi lvl byly nejak extremne nespokojene oproti ostatnim. Spis bych to videla tak, ze ti, kdo jsou tu dele maji pravidelnejsi dochazku na forum (narozdil od tech mladsich) a tak jsou proste vic videt. A ze rikaji svuj nazor? To prece mladsi hrace nijak neposkozuje nebo ano?

    K akci: Jestli dobre ctu, tak dnes po 14 hod. byla spustena pouze priprava na sezonu - viz ofi:
    Příprava na sezónu
    Začátek: 14.10.2019 ve 14:00
    Konec: 16.10.2019 ve 14:00

    Sezóna
    Začátek: 16.10.2019 ve 14:00
    Konec: 13.11.2019 ve 14:00

    Ukončení sezóny
    Začátek: 13.11.2019 ve 14:00
    Konec: 16.11.2019 ve 14:00
     
    Naposledy upraveno: 14/10/19
    ezzra tohle ocenil(a).
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pripadam si ako v pomocnej skole..dik SKALI..ale to co mi pises davno viem..

    myslim si ze toto malo by byt v oficialnom oznameni..Příprava na sezónu
    Začátek: 14.10.2019 ve 14:00
    Konec: 16.10.2019 ve 14:00

    Sezóna
    Začátek: 16.10.2019 ve 14:00
    Konec: 13.11.2019 ve 14:00

    Ukončení sezóny
    Začátek: 13.11.2019 ve 14:00
    Konec: 16.11.2019 ve 14:00

    TA PRIPRAVA.. napisat po lopate..nahrabte si do stodoly..lebo neviem co si mam pripravit!!!...asi nervy a rozvahu..xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.