Halloweenská sezóna (14.10. - 16.11.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hledám, hledám, ale nic zajímavého nenacházím.
    Jednu věc jsem ale ocenil. To, že dekorace Sezónní pohár není o velikosti 2x2
    a její čas není 168 hodin. Ale to mi nestačí.
    :D
    Halloweenská sezóno, pa pa.
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak jsem na tom jako všichni píšící přede mnou. ve zkratce - rozpačitost, zklamání, nevím, zda budu vůbec začínat
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Nerozumím tomu jako všichni ostatní.Body za plnění úkolů ? To budou nové úkoly ? Mimo toho psa kterého jsem získala ráno mám úkoly v družstvu splněné.Můžu sázet co chci nebo jak tomu rozumět ?
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    burds - ahoj, sázej si co chceš, plň si stodolu ;) Splněný úkol ti splněný taky zůstane. Buď úplně v klidu :).

    V některých akcích a úkolech budeme v odměnách získávat mj. i sezónní body nebo žetony, které pak budeš moct dále využít (pokud budeš chtít)...
    V další části sýrového přistání na měsíci už budeme mít možnost získat nějaké ty body. Další můžeš získat plněním farmářských zakázek, v rama obchodě.... Body pak můžeš vyměnit za nějakou odměnu....A taky to můžeš celé ignorovat a hrát dál, jak jsi zvyklá ;)
    To je zjednodušeně ve zkratce ;)
     
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak to je paráda,místo mravence 17-tá stáj červenky!Co to je za vykopávku !!!V LV216 opravdu odpovídající stáj.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, ;) tak proto máme špatně podané informace o akci, teď jsi to přesně vysvětlila, tak to bylo přesně i minule a bude to určitě zase i příště, nás ale v tuto chvíli nezajímá co je ve FAQ, ale co je v akci. Zajímavé, že tedy neodkazujete na všechny tajemné sazenice, které dosud vyšly, to by pak v tom byl galimatiáš. Proč odkazujete v návodu na akci tedy na superretro sazenice, které získat nejdou? až budou k získání jen ony samy, tak je tam prosím dejte, ale v tomto případě je to matení hráčů a proto se i někteří přidali a já se přidávám také, bo v jiných zemích to takto stavěné nemají, tak prosím příště se chovejte stejně. Omlouvám se, jinak s tebou nemám žádný problém a jistě to tak bude i nadále, ale v tuto chvíli nemáš pravdu, jen se vymlouváš
    o_O:p
    Edit: omlouvám se :p, myslela jsem, že píšeme do jiné diskuze a díky, že jsem nedostala ban, navždy dobrý? Podávám ruku k usmíření Skali
    :)
     
    Naposledy upraveno: 13/10/19
    hanynkach tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xD tak se asi přestěhujeme, jděte do háje třeba tam nějaký roste, ale v jiném vláknu ;)

    Edit: G.Sargent, ale tady šlo o něco úplně jiného, snad si to po přečtení vláken pochopila.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/19
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, abych se dopátrala musela jsem se přestěhovat do jiného vlákna. Což mně přivádí na myšlenku, že stejně moc diskutujících už není tak co to všechno sloučit do jednoho vlákna? Velký rozdíl bych neviděla ;)
    jen o upřesnění, nemám s moderátory problém a doufám že tomu bude i nadále.
    edit: Pitrýsku nápodobně, ale jak sleduji v poslední době diskuze, tak je šumafuk ve kterém vlákně se zrovna nacházíme;)
     
    Naposledy upraveno: 13/10/19
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jestli se nekdo chystate ziskavat sezonni body v zakazkach nebo je plnite uz ted, pak se mrknete na strom moudrosti - sla jsem si zvetsit hnojiste a uplne nahodou zjistila, ze je tam runa, ktera dava o 20% vice BZ z kazde zakazky.
     
  10. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak z toho sem jelen :wuerg:
     
    maja.rada a hanynkach tohle ocenili.
  11. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Upřímně z prvních obrázků jsem byla nadšená (7000 superhnojiva) ale po byť zběžném prohlédnutí odměn se nadšení vytratilo. Mohli by ty odměny doplnit/předělat na něco co bude opravdu stát za to :) jinak je to dosti slabé a to se snažím plnit všechny akce.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Táákže: na zakázky jsem koukal, a nijak se mi to nelíbilo. Tato sezona také krásu nepobrala, bonusů mám plnou lištu a žádný čas je pořádně využít. Dnes jsem chtěl spustit vylepšovač +2 hodiny na hřbitově. Ještě, že jsem na to zapomněl... Hřbitov je zamčen, brááávo!:oops:-.-8):(
    Jé, já jsem ťuhýk! +2 kusy navíc to mělo být - ne hodiny.
     
    Naposledy upraveno: 15/10/19
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Taky kulím oči na hřbitov a ani nevím, co jsem tam zasela .Nějak mi ušlo,že se bude zavírat ach jo.--
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - ahoj, nebude se zavírat. Asi nějaká chybka. Už to zase jede. Stačí zrestartovat a můžeš tam ;)
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  15. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    No tak taky nějak nechápu.....uvidíme co se s tím nechá dělat....
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Skali- díky,už jsem tam
     
    Skali tohle ocenil(a).
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já to nějak nechápu,vůbec nevím co mám dělat:eek::sleepy:
     
    maja.rada a bačkora85 tohle ocenili.
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Při prvním přihlášení do hry po začátku akce obdrží každý hráč:Základná sezónná trofej
    moze mi niekto povedat kde je ta dekorka?
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Neměla být,náhodou, ta nejistá sezóna od dvou? Já, že nic, tu nic!
     
    Trepifajksl a kutílek1929 tohle ocenili.
  20. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, jsem také ztracená :-( Stejně jako zejdy66.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.