Halloweenská sezóna (14.10. - 16.11.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Dnes jsem sezónu skončila, mravence dál nemám, nálepku nemám kam dát a stodola zeje prázdnotou, myslím, že příští sezózu si nechám ujít.
     
    MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Veselá. 99 nálepka musí být, možná že si později ráda v nich i zalistuješ všechno pomine, ale nálepky... u těch si zavzpomínáš ;)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] u těchto

    nálepek už systém vymazal, kdy jsem je získala. I to je důvod k zamyšlení xD
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    na ďalšiu sezónu som zvedavá, možno bude zábava gradovať :D, mravce a úhory odtajním neskôr8)
    bola som aj ja skontrolovať nálepky, už dátujú len od júna 2014, predtým som tam mala šedivé, čo som v 2010/2011 aj neskôr nestihla, kde sa podeli? ešteže nie som až tak na nálepky:music:
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, pokud je tomu tak, že nemůžeš dohledat nálepky z roku 2011 okamžitě se obrať na podporu. Každý rok se počítá do farmářského důchodu. Ledaže by jsi si hrála na mladici .... :)
     
    marketka47, X-mole a DANKA722 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo.... a jen doufám, že se tahle akce nebude opakovat.
     
    Veselka, kája53 a marketka47 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek - myslím, že bude. Ale můžeš ji ignorovat ;)
     
    DANKA722, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali a proč jsi to nenapsala předem? Celý měsíc tady ze sebe děláme pokusné králíčky.;) Sice jsem si vybílila stodolu a lehce počechrala konto, ale jedno pozitivum jsem našla. Naučila jsem se chodit na trh přes zákazníky. Všechno zlé je k něčemu dobré xD
     
    Naposledy upraveno: 5/11/19
    DANKA722 a marketka47 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - jó, kdo chce kam, pomozme mu tam xD

    U mě asi takhle:
    chichi.png
    A takhle to i zůstane. A příští sezónu - bude-li, to vidím podobně. Ale budu vám fandit, slibuju xD
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Akce fakt divná. Pokud se RT příště nepolepší s odměnami, dám si pauzu.
    Na druhou stranu, kdy se nám poštěstí vyprázdnit stodolu pro nic. xD
     
  10. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Dnes jsem se dostala zdárně do konce, jakmile mi vyskočila poslední odměna, nechala jsem zakázky rozdělané a s lehkostí jsem tam svým zákazníkům nechala jejich úžasné bedny. Akce obvykle plním všechny, prázdná stodola není pro mě tragédie, jsou to jen omalovánky. Však ono to zase naroste/napadá, co už bych tu jinak dělala, že? Ale u této akce postrádám jakýkoliv smysl.
    Odměny za jednotlivé zakázky jsou nastavené příšerně, za balík dlouhodobek nebo produktů dostanu 10 bodů a za stromy třeba 30? Prosím? Mám nakoupit šlechtěnce za miliony a dostat ze něj pár krejcarů? A ty bedny za splnění všech zakázek, ze kterých vyskočí 4 parfémy? Požadavky jsou na úrovni farmy ve vysokém levelu, ale odměny jsou jako v úkolech před dávnými lety, když jsem s farmou začínala, nakoukla jsem do splněných úkolů např. na úkol Müsli bar, kde byla odměnou skvělá dekorka, dávající 35 BZ za 6 hodin.
    Děkuji, nechci.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Uzasnym novym zakaznikum a nezapomenutelne sezone se vyhybam od zacatku, jako cert krizi a vyhybat se budu i nadale. S body, ktere jsem chte nechte nasbirala v jinych akcich jsem se dostala do skveleho sedmeho lvl, nad odmenami slintam blahem, obden se netrpelive chodim divat na svuj postup a vubec mi nevadi, ze super sezonni body zabiraji misto, na kterem by mohly byt jine odmeny (treba sul, parfemy, housky, zluti bobri, mandragora, 10 krejcaru, dratem do voka - vsechno lepsi nez body) :D
     
  12. kajserka

    kajserka Zelenáč fóra

    nepochopila jsem, jak mám uplatnit sezonní odměny ??
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kajserka - ahoj, odměny se ti připisují automaticky po dosažení každé úrovně sezóny. Pokud máš i nějaké žetony, tak za ty si vybereš v sezónním obchodě nějaký z bonusů (aktivuje se ihned).
     
  14. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Vyzkoušeno, dokončeno, poprvé a naposled, pokud nebudou lepší odměny... Z podivuhodných stájí chlívky ve žluté barvě a to se opravdu vyplatí >:(. Holt jsem hloupá a nechala jsem se zlákat možností získat mravence :cry:
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no aby Tě to později nemrzelo xD

    [​IMG]
     
    raddre a jindrasofr tohle ocenili.
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    [​IMG]
    vyzkoušela jsem si to, teď už jen nezapomenout vyzvednout si ty úžasné odměny a pokud se nezmění příště odměny, tak už nikdá víc i když stodola občas potřebuje vyméct a zbavit se pavučin a nečistot, že ji při tom vyprázním je hold má smůla, zato jsem si otevřela dva zapomenuté zákazníky, kterým jsem stejně nic nedala:p:DxD:D
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    hotovo 31 ;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    mám dotaz na zkušenější sezóní hráče! Aniž bych se nějak moc snažil,mám ještě 3 sezóní žetony.Tak se chci zeptat co se stane když za ně koupím ten měsíční bonus (že bych jej koupil hned 3x), prodlouží se čas,anebo se navýší účinnost?!?
    Předem díky.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - sečte se účinek

    bonusy z měs. světa.png
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to je dobrý.Zejtra před hlavní sklizní to teda aktivuju vše najednou,bo nato furt zapomínám!:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.