Halloweenská pohádka (25.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si myslel,že ak mi 1 deň zberu bude chýbať tak stonka nebude.U mňa to teraz vyzerá takto 96/100 a za 1 1/2 hodiny budem mať hotovo;);).
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Uf uf .Teď jsem dorazila úkoly v družstvu.Dostala jsem všechno možný a i světluše.Asi 6.
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Musím se pochlubit, taky mám hotovo. Ze začátku jsem to ale neviděla moc růžově. Měla jsem hlídání a Adámek nějak nechtěl na farmu. Večer, až byl klid se mi podařilo zasadit a akci rozjela až druhý den dopoledne. Přiznám se, že dvě noci jsem vstávala. Stonek jsem měla včera na večer a díky prodloužení jsem dokončila i úkol v družstvu. Takže mám velikou radost. S odměnami jsem spokojená. Vždy mě potěší, když něco dostanu dárkem. Recepty jsem nekupovala, tak mám radost i z odměn pro děsivku. Všem, kteří splnili gratuluji, těm co finišují držím palce, ať to stihnou a krásnou hru všem.
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já se z domečků taky nedočkala ničeho hodnotnějšího, nejvíc mě padaly řemeslné produkty, ty mi asi vydrží na hodně dlouho.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky se chlubím, hotovo juchů, na objektivní příčiny se nevymlouvám, hlavně, že jsem dobojoval na třech plochách, dva domky (maximum), úkol bez posledního, dekorace nemusím, hlavně, že mám stromy ,-)
    ani jsem u toho nemusel vzdychat, dechy stačily... ,-)))) odměny paráda.
     
  6. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Hmmm tak já neumím počítat o 50 kousků měsíčního koření a splnění v posledním úkolu v družstvu mě mine, kdyby se hra prodloužila ještě do rána to by mi vyhovovalo :D
     
    evainfo, myš59 a eli2006 tohle ocenili.
  7. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak dopěstováno, díky za prodloužení :D. Akce se mi líbila.
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak akci nestihnu ani náhodou. Byla jsem skoro dva dny po vichřici bez WiFi. Na můj vkus moc překombinované a zdlouhavé.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    HOTOVO-ale zničila jsem si avatara, tak se nedivte mě se ten bílej čtvereček taky nelíbí-:p;):mad:
     
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Od včerejška nechávám na systému, zda mi dopřeje i ten poslední strom (nebyl nutný, mám je). A jak to tak vypadá, bude :D .
    [​IMG]
     
  11. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak já mám dnes smolíka, buď mi nejde internet a když jde, nemůžu se přihlásit na farmuo_O:sleepy::oops:, stonek naštěstí už od včerejška fachčí, ale chtěla jsem udělat všechny úkoly v družstvu, ten poslední už nedám:sleepy:...ale co, když nejde o život....-.-;)
     
  12. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Teda lidi vy máte štěstí. Tak za chvíli konec a bude zase prd. Já se toho přitroublého vílího domku nedohrabu. Pořád jen body, peníze, a párkrát SH a SK. Jo a jednou nějaká výzdoba či co to bylo :-(
     
    evainfo, myš59 a eli2006 tohle ocenili.
  13. Richchi

    Richchi Pisálek fóra

    tak tedy nechápu, jak se vám to podařilo,mně ani omylem, jsem z toho smutná , ale co je to jen hra
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    100/100
    stonek jsem dopoledne aktivovala ;)

    Jen to vypadá, že mi bude chybět cca 60 Měsíčního koření, abych dokončila poslední úkol v Družstvu :cry:
    Nebudou ještě prodlužovat?!?

    EDIT: Jo, SK a "fusekle" se taky hodí :p Holt, vílí kočičinec prostě nebude...
     
  15. Brahmánka

    Brahmánka Zelenáč fóra

    Ahojky všem, potřebovala bych prodloužit akci do ranních hodin. V 22 hodin mi bude chybě 5 víl, abych měla 100 a řádek do stonku.
    23 hodin u nás nešla elektrika kvůli vichřici a už mi to chybí. Ach jooo
     
    myš59 a eli2006 tohle ocenili.
  16. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Škoda, stonek nebude na začátku jsem se vrhla na akci a nyní vím, že už bych zvolila jinou taktiku, ale je pozdě bycha honiti.
     
  17. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Stonka sa dala získať dosť lahko,lenže sa nesmela plniť aj úloha v hale.Bolo to naročne preto to aj predlžili.Aj tak hodne hračov nesplní tuto ulohu.
     
    modro.ocko22 a myš59 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dočetla poslední dvě kapitoly a stonek stonkuje :)
    Kdybych nebyla lemra líná a hleděla si farmy víc o víkendu místo čučení na seriály, mohly být i dekorky dvakrát. Tak mám alespoň ty bubustromy... :)

    EDIT: k.vitek, tobě 60, já mám chybějících 15 xD Možná, kdybych si nějakou tu fakturku nechala na uzavření až na zítra ráno, ještě bych v práci tu jednu sklizeň navíc stihla... 8) Tak ale když už lajdám farmu, alespoň v práci musím dělat podle požadavků, tam dostanu kačky na pajsejfky :D
     
    Naposledy upraveno: 31/10/17
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Lidičky, já už mám taky komplet. A jak? Slepě jsem poslouchala instrukce chytřejších než já. Byly ovšem jisté výkyvy oproti předloze, jako zasazení rostlin, které už jsem nepotřebovala, naházení všeho do úkolu, takže trapné čekání na dalších pět....A taky žádná přírodní ani technická katastrofa a bonus v podobě prodloužení.
     
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak mi budou chybět dvě hodky do stonku, škoda a poslední úkol v pětce, ale to mne zas až tak neštve ,jako stonek:cry:
     
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.