Halloweenská pohádka (25.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak sem dodělal i úkol [​IMG] zkusím ještě něco urvat na víc ;););).
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jj. K dojení víl a překlepům bych přidal i matlafous123 s tímhle: ... + paradni grafika me osobne okoulila (hodnotící příspěvek #714). Mám docela bujnou představivost :D.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já mám stoneček od rána taky hotový. Pěstovala jsem na čtyřech částech plochy, vybírala dva vílí domky (vytuněné na max).
    Teď chybí už jen dopěstit do družstva na poslední dekorku. Super
    A víly se mi za mou píli konečně odměnily v podobě kočkovílího obydlí :D (i bahenní příšeru a světluše dodaly).
    Za mě spokojenost náramná, grafika skvělá, odměny taktéž a navíc se dají vysosávat i po splnění akce....A bylo to něco nového, neokoukaného. Nebylo třeba žádných výdajů za bobky, zelené kapky, vrtule, marmošky apod... Dávám jedničku.
    Těm, co ještě bojují, držím palce. Stále ještě zbývá 24 hodin ;)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tééda Skali, ty jsi mi utekla... Já ještě bojuji, jako dost ostatních hráčů bez el a netu .... :(
    Mám 89pohádek, za půl hodinky dalších 6... Naše holčička si pořídila rýmičku, což je u miminka celkem "opruz", nespí a je protivná.
    Úkol v družstvu buď dám s odřenýma ušima, nebo bude chybět pár kytek....
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    pekne [​IMG], víly darovali [​IMG], zo zelených padol farebný lístok a tam dráčik na 2. pokus, tých mám rada:p
    stále vyváram čarovné jedlá, a že mi to trvá [​IMG]
     
  6. qaq1

    qaq1 Zelenáč fóra

    Tak nám konečně po 40-ti hodinách pustili čez.Akci nemám už šanci stihnout tak se pokusim získat aspon bubu stromy z úkolu v družstvu.Hlavně ale že jsem mohl zatopit v kotli a ohřejem se.Venku je -1 ale zato v mrazácích máme nad nulou a už nám tečou.Docela se bojim až je otevřu co na mně vybafne.Asi to hodim potom na plochu,třeba dostanu nějaký Bz navícxD
     
  7. Maraike1

    Maraike1 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak je to jasné, že nedodělám stonek. Zatracený Herwart, nešel proud a tak mi budou chybět minimálně 3 "sklizně" vílích domků. Mám smůlu A.M.
     
  8. 007lala

    007lala Pilný autor

    taky nestíhám, bez proudu a mobilního signálu přes 32 hodin :-((( to mě mrzí, protože tyhle dekorky bych chtěla moc, ale chybí úplně všechno ...
     
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    94 pohádek, ráno v pět vstanu a seberu domky a stonek bude stonkovat :)) doufám teda :D
     
  10. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    bursuk59, pigi1313 a burds tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    hezký 95/100
    ....
    a v Družstvu už mi chybí jen 373 ks Měsíčního koření...
    ...no, to bude o závod. Jestli jednou prošvihnu sklizeň, tak úkol nesplním... Když se tedy jen zalívá a hnojí hnojem.
    Ale odměnou je poslední Dekorace, která bude jaksi navíc do "bubu-parku". Tak se svět nezboří

    časomíra: do konce akce 16 hod.
     
  12. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Tak jsem šla spát o půlnoci a vstávala ve 4 abych sklidila domečky a dohnala ty výpadky. Celý úkol v družstvu asi nestihnu, jde mi hlavně o SK - je ho škoda ho tam nechat. Ale nové strašistromky mám a to je hlavní.
    Ale stonek by měl být, pokud zas nebude něco nečekaného. 84/100
     
  13. Imoen1

    Imoen1 Pisálek fóra

    Tak stonek doma od včerejšího večera, odměny většinou penízky a BZ.
     
  14. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    007lala když to pude tak ti dekorky pošlu ;);).
     
  15. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Stonek stonkuje, tak dobrý. V družstvu mi chybí poslední dva stupně z 5. úkolu, ale asi je mi to tak nějak jedno :D
     
  16. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak , hotovo, teď už budou jen dárečky z domků navíc. I když..... nejlepší, co mi padlo, jsou 2x světlušky, žádná příšera, žádná víla, žádný strom. Zato mi pořád padají mince.
     
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, chtělo by to akci prodloužit, neboť všude byly výpadky, které měl za na svědomí nepříjemný orkán :oops:
     
    bursuk59, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Od té doby, co mám splněný stonek mi padají už jen BZ :sleepy: A ráno jsem chtěla dodat poslední dodávku koření do úkolu, ale chybí mi jich 7 ks-.-
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Akci prodloužili do 22.00 hodin. Domnívám se ale že ne kvůli lokálním přeháňkám. Hráče z jiných kontinentů to asi nezajímá a BP taky ne.:(
     
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Já jsem zralá jak se tu u nás na Vysočině říká pod červené střechy.
    Internet sice běží ale taky neběží.
    Stále mi tu běhá načítací kytka a nebo ovečky s kolečkem.
    Domků vybrat moc nestihnu padátek sice dost, ale ten jeden den bez netu je znát.
    Využívám bonus z kalendáře na desetiminutové rostliny ale při každém sběru mi to nejde.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.