Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak já měla radost, že to jede, měla jsem připravená od 14h velká pole na rozpěstování...klikla, sklidila ( zapomněla jsem sníst mrkvovku) a 10 plodinek mi kombajn dal na pole 1x1...maličká...místo na ty připravená...tudíž bude další skluz:oops:xD..no nejsem popleta:p...tak všem fajn hru...bude veselo

    jinak se všichni moc nechlubte, kolik máte vypadávátek...heč, já jich mám 18 a taky se nechlubím
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  2. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Jak sem minulé akce chválila tak sem teď neskutečně naštvaná. Ráno sklizená jiná plocha, kterou sem měla připravenou na akci. Pak zpoždění, no a teď sem několikrát přesvědčovala kombajn, aby mi zboural mini pole na hlavní ploše abych mohla rozpěstovat a co se stalo? No zmizelo mi všechno z mýtiny - naštěstí tam bylo sklizeno, ale všechen hnůj z chlévů, které tam zůstaly a byly nevybrané v -však víte kde.
    Takže začátek akce absolutní propadák >:(
    Vypadávátek mi napadalo 81... (karafiát, stromy, dýně, šalvěj, aloe, celer)
     
    evca190, jahudka81 a Lyzarka tohle ocenili.
  3. PepaL77

    PepaL77 Zelenáč fóra

    vypadávatek dost, ale sázet nemám co, ani se mi to nebjevilo, tak nasadím dlohodobky, a uvidí třeba ráno už budu mít akční rostliny:(
     
  4. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Mersi, jsem na tom dost podobně xD
    Hele... musíme doufat, že padátka opět napadaj a bude i něco navíc
    :music:
     
    evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak rozpestovani vyslo, ale z tech karafiatu je to uz vybrakovany nebo co, jen stovka balonku je teda min nez jsem cekal :)

    Vypadavat ma 134 dymu/den, v tuto chvili ma byt 4 ([0.ukol]+4 ) nebo chybet 796, mam 100 (chybi 700 ), mam 12% hotovo.
    Stav vina : idealne 66 kusu (2550/den, [0.ukol]+66 kusu ), mam 0 z 15300 (0% ).
    Stav zarivek : idealne 68 kusu (2634/den ), mam 0 z 15800 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 143 hodin.
     
  6. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    malinkami...no pokud to bude padat jako vždycky tak i s tím,že jsem začla pomalu s nulou tak budem mít ještě víc než je potřeba:music:Tak držím palce;)
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak už zase a řek bych, že čím dál častěji.Nakoupím marmošky, na polích zasazeny dlouhodobky a potom skluz 3 hodiny. Kompenzace prodloužení akce je mi na nic. (když se rozhodnu jít do nové akce, většinou jí splním dost dlouho před limitem).Kdo nahradí vložené podpůrné předměty, čas, kdy se člověk žene k počítači, aby včas začal. Čím hru hraji déle, tím je zde více chyb. Ano, napíší, že čas začátku akce je orientační-ale to by to mohlo začít až na příštího helovýna a mohli by říct, že opoždění prodlouží pro hráče o další rok:(
     
    veselékopýtko a evca190 tohle ocenili.
  8. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    No u mě to nebylo tak žhavé s problémama, akorát mě naprázdno jel kombajn vydyndaný z družstva - RT ať si zapíše za uši, že chci ty 3 hodiny kombajnu z5.! Takže nic jsem předčasně nesklidila, žádné marmošky mi neutekly, drama téměř žádné (kombajn!!!) takže pro začátek 97 ektoplazmy, nasazeno, zaleto, zahnojeno, radiace, a zuzi za hoďku a něco sklízím ;)
     
    malinkami tohle ocenil(a).
  9. -jaruška54

    -jaruška54 Zelenáč fóra

    Tak teď jsem přímo nepříčetně naštvaná >:( bourala jsem malá pole na divoké louce a ono mi to zbouralo pole na hlavní louce, kde jsem měla 1 minutu do sklizně rozpěstovávané plodiny. Takže nemám vůbec nic >:( už mě to fakt štve >:(
     
  10. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    tak já jsem měla na hlavní zasetou plíseň z děsivky, ale když napsali, že to poběží mezi 16-18 hod tak jsem sklidila a zasadila karafiáty se vším všudy. Sklízím je za 30 minut, mezitím rozpěstuji na ostatních plochách. Zatím z chlívků celých 11 ekto. Zítra se nikam nechystám, takže dnes pojedu do noci a uvidím co stihnu. Hodně štěstí všem
     
  11. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Po půlnoci jsem slupla MJS a pak nasadila další dlouhodobější plodinky, aby to vyšlo na čas... Protože se nic nedělo a MJS mi bylo líto, tak jsem točila kukuřici, takže z vypadávátka jsou žalostná - 45 ks :-(. Snad to doženu. Ale mrzí mne, že na noc nebudu mít rozpěstováno, protože jsem začala pěstovat až v 18.00 hod. Já nevím, proč já hlupka se nepoučím a pořád věřím, že tentokrát bude akce startovat, tak jak je plánováno...
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Úvodní otočky jsou za mnou :p. Teď pokračuji stále na polích 2*2, pak uvidím podle času ;). S vypadátky to není žádná sláva a s ektoplazmou jsem na stavu 104 ks.
     
  13. monicka337374

    monicka337374 Pisálek fóra

    Tak to bolo dobre :) Dlho som sa tak nenasmiala :) Co sa tyka akcie, tak to neriesim. Ja som totiz uplne zabudla, ze ma nejaka akcia zacat a tak mam vsade nasadene dlhodobky. Rozpestujem teda az zajtra, nebude to prvy krat, co zacnem s takym oneskorenim. Ak to nestihnem, svet sa nezruti, len ma to pekne nahneva, ale urcite to prezijem, alebo vynecham tuto akciu uplne. Aj tak sa s hallowenom ako takym nestotoznujem, hoci zijem v zahranici, kde ho oslavuju.
     
  14. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak já jsem to stihla včas,přesně v 17 hodin.Prozatím rozpěstovávám,akce je to zajímavá,tak doufám že vše stihnu.
    Vypadavátka nějaké už mám,tak hurá na to xD.
     
  15. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Tak mně vypadlo 140 ektoplazmy. Na začátek dobré a už to frčím na polích 2x2, MJS, voda hnůj, superhnojivo,ultrauhnojivo.....:p
     
  16. silviec

    silviec Mistr fóra

    za chvilku bude rozpestovano, vypadavatek zatím 148, ale ještě budu sklizet baha, kterou jsem otočila, když bylo nahlaseno opozdeni, na 4hodinovku hnojivo nedavam, prijde mi při pouziti SH+ bonusu zkraceni zanedbatelne vzhledem k cene hnoje, asi abych byla stylova si dam cervene vino k tomu zravemu a pokusim se vydrzet a stihnout toho co nejvíce, zítra mam ještě volno, ale pak me cekaji tri dvanáctky bez pristupu ke hre-internet mam , ale ne na hry(((, a to se mi akcni nevyplati davat, o vypadavatka se nebojim, vždy mam dvojnásobek mimo akci s myvali vyrobnou, tam to bylo horsi) tak at se vsem dari;)
     
    zuzas66 tohle ocenil(a).
  17. stadole

    stadole Aktivní autor

    Chtěla bych se zeptat...je lepší pěstovat na 2/2 políčkách nebo na 1/1 políčkách..../nemám hvězdičku..../Děkuji
     
  18. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ako ste mohli rozpestovať rastliny? U mňa to nejde. Ja nemám rastlinky v ponuke, ani akciu na námestí. Čítala som v oznámení, že je štart odložený. .... :sleepy:
     
  19. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Hela: Restartuj počítač nebo se odhlaš a přihlaš. Mělo by to naskočit.
    Tak co, borci, už máte někdo splněno?
     
  20. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    stadole, píšeš dotaz..."je lepší pěstovat na 2/2 políčkách nebo na 1/1 políčkách..../nemám hvězdičku...."

    Jakou hvězdičku máš na mysli? Políčka 1/1 a 1/2 mají smysl jen pokud využiješ podpůrné řemeslné produkty (dýňovka dává +1 ks z každého políčka, MJS dává + 2 ks z každého). Na počáteční rozpěstování ale vždy začínám s klasikou 2x2 (aby se nevycmrndalo moc SH, a taky aby se plodiny rychleji namnožily)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.