Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Už to opravili,ale bylo tam opravdu v sobotu.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    No až na to že jsem pochopitelně aktivovala mrkvovku a nestihne se rozpěstovat což je smůla se holt nedá nic dělat.Já dlouhudobky na polích neměla,jela jsem do poslední chvíle děsivku tak by mi stejně nic nenapadalo.
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    30 000 rostlin nebudu pěstovat, takže mě to nebere, spíš mám problém, že jsem nasadila zvířátka, co budou potřeba a chci je prodávat - jenže mám úžasný talent na prodej - určitě je tam dám při té nejlevnější ceně :-D
     
  4. LuMa8491

    LuMa8491 Pisálek fóra

    Kolik dostaneme plodin do začátku? V přehledu je 5ks plodin a na obrázku ve F.A.Q je 10 ks??
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    je to tedy naprosto pro tuto akci nepodstatné, ale 2.listopad 2015 vychází na pondělí. Každý jsme chybující
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Nojo, je to jako když má zpoždění nějaký prostředek hromadné dopravy - čekáš a čekáš, a nakonec jsi rád že vůbec jede.... čas ti taky nikdo nevrátí ani nezastaví......
    P. S.: vůbec se nedivím adminům, že sem příliš nepíšou - protože někteří hráči - zjevně aniž by se podívali na pár příspěvků v této již více než hodinové diskusi - hned sobecky píšou přihlouplé dotazy co se jako děje že zrovna jim akce nejede....... To když si chudák admin přečte, tak mu musejí vstávat vlasy.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska bych jim to zpoždění odpustil.Včera nám prodloužili Děsivku a dneska by je chtěl každej kamenovat?Pro dobrotu na žebrotu!
     
    LuMa8491 tohle ocenil(a).
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A 17 hodin a fakt akce jede.:music:
     
    silviec a evca190 tohle ocenili.
  9. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak si vyhrneme rukávy a jdeme na to ;)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už se to konečně rozjelo! Zasadil jsem od každého těch 5 kusů se všemi vylepšeními :). Jsem zvědavý, kolik toho dneska stihnu a jak budou padat ektoplazmy ;).
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  11. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak jsem sklidila divošku karafiátů a hlavní zářivek z děsivky a celkem 32 vypadávátek. Za chvilku dojedou nějaké chlívky a pomalu je budu bourat,jak dozrají.Tak nevím jestli je to málo nebo hodně,ale asi tak akorát ze dvou ploch.
     
  12. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Tradáá, akce je tady!
    Tak akční rostlinky zasazené a teď si jen hodinku počkat. Zatím mám ektoplazem 88ks, tak snad to bude padat. :music:

    Všem přeji hezkou akci. :inlove:
     
  13. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    :music:tak jsme se všichni dočkali :inlove:
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  14. evca190

    evca190 Vážený autor

    Ze sklizně mi vyskočilo 155 vypadávátek. ;) To je slušný začátek :) A navíc mě mile překvapil dnešní bonus za přihlášení od Bambulky (vybrala jsem si ho až teď kdyby náhodou padlo + BZ...)

    [​IMG]
     
  15. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Tak už to funguje.Jsou to šikulkové.Jde se na to.
     
  16. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak na začátek 99 ektoplazem, což je docela bída, ale nevadí.
    Máte někdo odzkoušené jestli na ty plodiny platí Strašidelná kytice? (-20% nebo kolik to je času) Nějak jsem o tom nic nenašel ani přes Hledat...
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak to začalo 135 ektoplazmy ;)
     
  18. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Ano akce jede to je fajn a já vzteky sebrala abych nebyla nervozní a tet budu mít adrenalin celou akci:DZasadila jsem chmel...stromy vzteky vybourala,protože dnes už by stejně nebyli nechala jsem na ploše jen obr stromy a ty budou až večer no a chmel do 17h dozrál na baha místo hůlek jsem sebrala víno a mám 2 vypadávátka:DJá jsem opravdu zvědavá jak to u mě dopadne:music:
     
    evca190, Lyzarka a marcelina0007 tohle ocenili.
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak z děsivé Zářící plísně nakonec vypadlo slušných 19 ektoplazmy (mimochodem - ta se opravdu graficky povedla), kotlárny měly 100% úspěšnost ve vypadávátkách, z karafiátků na mýtině a divošce celkem 86 ks vypadávátek a z ibišku na Bahamce 15 ks. Tam jsem chybovala, neměla jsem čekat na začátek akce, mohla jsem ho otočit ještě jednou, no ale už se stalo. A pojistil to park s 25 a ostrov pokladů se 17 vypadávátky. Celkem tedy 168 ektoplazmy.
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak proso mi hodilo 12 vypadávátek plus 5 ze stromků....Uvidím jak to dopadne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.