Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Ako odškodné, že ešte nefunguje akcia by mohli RT dať nejaký film (reklamu) v kine, nech je aspoň trochu zábava ;)
     
  2. janullka8881

    janullka8881 Zelenáč fóra

    Tak nové oficialne oznamenie o 17 tej to zacne konecneeeeee
     
  3. .Bambulínek.

    .Bambulínek. Zelenáč fóra

    No konečně :)
     
  4. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj lidi,

    akce začne v 17:00 hod. a bude prodloužena o 3 hodiny, tedy 2.11. do 17:00 hod.
     
  5. pepíno001

    pepíno001 Zelenáč fóra

    no zajímalo by mě do kdy bude akce prodloužena....ofi oznam říká, že do soboty 2.11, ale v sobotu je 1.11, tak se necháme opět překvapit
     
  6. WaWa

    WaWa Zelenáč fóra

    Fajneee... teraz som pozberala úrodu - dlhodobky.. a čo nevidím, akcia začne o 17.00 hod. Ach jaj..
     
  7. -ovce159-

    -ovce159- Zelenáč fóra

    to je dobré že akce začne v 17.00 ale co prodloužeí bonusu a mrkvovek kombajnu o tři hodiny to je asi zase darek pro RT na vanoce jako bonus že
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No taky jsem si rikal, ze konci nak brzo, ale ne, jen se tim ujasnuje, ze RT nema posun o hodinu ale o den :-D
    Tak se tesim, zda bude odlozeny start bez problemu...
     
  9. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Nejnovější informace, že akce začne v 17:00 hod. je hezká, alespoň něco určitého. Ovšem avizované přímo úměrné prodloužení není úměrné ztrátě. Vždy, když akce začne ve 14 hod., se dá do půlnoci rozpěstovat a na noc již je celá farma oseta akční plodinou. Takto to bude až ráno. Takže bude dost velké prodlení. Chtělo by to slušnou kompenzaci. Spousta lidí si kupuje a aktivuje před začátkem akce různé produkty, které přijdou vniveč.
     
    k.vitek, veselékopýtko a švestinka tohle ocenili.
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak hodně hráčů posbíralo dlouhodobky,včetně mě.No hlavně aby vše fungovalo,že?Apropo 2.11. v SO bude tuším až za rok ne????? xD
     
    veselékopýtko a švestinka tohle ocenili.
  11. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Tak nevím,asi mám jiný kalendář, ale 2.11 je neděle a ne sobota.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    jesterko-píšou do neděle 2.11. 17h.
     
  13. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    No, to se tedy v RT vyznamenali. Takže nám vlastně žádné odškodnění nedali. Jen to prodlouží o to, o co se zpozdili. Opravdu si váží hráčů, kteří je financují.....
     
  14. -*BIBINA*-

    -*BIBINA*- Zelenáč fóra

    žufánek fandím tvým názorům,myslím že máš pravdu,jsem v nízkém levelu a opravdu bez peněz,kombajnů,minipolíček,mrkvovek a nevím co ještě existuje,já,jedu vše na velikých polí a opravdu pro mne jsou akce nesplnitelné,přeji všem pohodovou hru
     
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No taky jsem sklidila.Uvidíme co napadá z prosa xDxDxDBerme to s humorem.Když nejde o život.......a.t.d.Werich byl moudrý pán.;)
     
  16. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    hmmm, pekne strašidelný halowen na farme, to sa podarilo, mnohí z nás sú vyľakaní a zmätení. O polhoďky uvidíme, či sa budeme báť ďalej
     
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce začne pozděj o tři hodiny a bude prodloužena o tři hodiny (určitě přesně na minutu). Ale jelikož poslední prodej pomocníků byl před 14 dny, tak jsem už s kombajny a pomocníky na nule a musím vytahovat kupony. Brzy ráno jsem vytáhla další 12hodinový, který mi končí pár minut před pátou. Jak mi tedy tyto pomocníky to vaše prodloužení akce vynahradí???? A to "děkujeme za pochopení" je sicee hezké, ale já budu škaredá a pochopení nemám. Tak.
     
  19. LuMa8491

    LuMa8491 Pisálek fóra

    Já tam měl před chvilkou anketu za 30 kinobodů ;)
     
  20. silviec

    silviec Mistr fóra

    jsem zvedava zda povoli aspoň kohoutky s vypadavatky, to by bylo to nejmensi co mohou ted pro nas udelat
     
    ezzra tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.