Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj tak i já splnila :) ze stájí něco xl a ježci - ty se mě v liště množí :inlove: ale radost mě udělal chovný rybník RŮŽOVÝ xDa ze stromků nic zajímavého co bych ještě neměla, ale neodolala jsem a zakoupila 9 sazenic a jupí 2x PAPOUŠČÍ STROM a 2x DELONIX KRÁLOVSKÁ xD ostatní jsem už měla. Tak tuto akci hodnotím kladně jen kdybych nemusela kůli pěstování všechny chlévy dávat do lišty a potom zase zpátky. Ale pokud chci splnit....tak holt musím.
     
  2. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    U mě se z TS vyklubali mývali, krtci a oranžový krůtník. V liště začínám mít nebezpečně překrtkováno, přemyšováno, přemývalováno a přeliškováno. A obloukem se mi vyhýbá ptactvo jako kohout, holub a čáp. Já vím, že akce obchodovat darovat je asi hodně náročná na chod hry a celkově na zpracování, ale nešlo by alespoň na tržiště přidat nabídku "Nemovitosti" ??? Mohli bychom tam za nějaký ten melounek nebo dva prodat nemovitosti=stáje, které jsou nám nepotřebné a jiného by potěšily, jelikož je ne a ne v TS trefit. Možná by to částečně zmírnilo smutek po akci, kdy se vyklubou nepotřebné stáje.
     
  3. bebga

    bebga Rádoby autor

    sazeničky: guava xl a papouščí - ten jsem dostala už minule, ale snad se vymění za jiný vzácný, ze stájí mě potěšili čápi, jinak nic zajímavého
     
  4. Stargies

    Stargies Pisálek fóra

    Tak já večer dala na plochu na hlavní farmě tajemné stáje a na Baha tajemné sazeničky. No jak jsem večer zároveň těšila i bála, co dostanu, tak ráno jsem byla nakonec pěkně vytočená, protože dva banánovníky XL, žlutá výrobna vajec a výrobna kravského mléka I. žlutá (a k tomu jedni oranžoví králíci) jsou opravdu výsměchem tomu, kdo se celý týden jako blázen snažil splnit ručním klikáním celou akci. To přece nikdo nemůže myslet vážně, no ne? Neobjevila se mi ani jedna novinka, ze kterých na farmě zatím nemám žádnou, natož nějaký růžový chlév. Pokud RT nenasadí taktiku, že budu předem vědět, jakou stáj, nebo strom za splnění akce dostanu, tak příští akci vytahuju slepičí chlívky a budu prodávat hnůj, abych z té akce měla aspoň něco užitečného. A to krejcary...
    PS. Mohu vědět to, podle jakého klíče RT určuje, co kdo dostane z TS? Jak to, že jeden farmář z nich má hned několik novinek najednou, kdežto jiný z nich získá pokaždé jen naprostý brak???!! Normální výrobny vajec a mléka tu podle mě nikdo z hráčů, kteří hrají déle, nepoužívá už celé měsíce ani omylem, když přece máme ve hře zavedeny vajíčkové a kravské stromy. Tak proč jsou vůbec jako odměna v tajemných stájích, které jsou normálně za floreny a měly by nám tak dát něco extra, no ne?! Snaha o splnění akce a vložená práce při pěstování je u všech stejná (bez pomocníků někdy i větší), ale odměny za tuto námahu bohužel u všech stejně hodnotné nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 4/11/14
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    • Nevytváraj nám tu OT. V tvojom príspevku nevidím nič, čo by malo spoločné s halloweenskou akciou, pokecať si môžeš v diskusním koutku. Prečítaj si pravidlá fóra a dodržuj ich prosím. Ďakujem.
    antigona 00 - jenže pak by nikdo TS nekupoval :-( , ale nápad je to super a brala bych všema 10
    stargies - přesně tohle jsem udělala, ale zas tak dobře ten hnůj nevynáší, spíš jsem trhla něco na kachnách, měla jsem přes 1000 ve stodole a i když prodávám zásadně blbě, když je cena nízká, i tak to něco hodilo :)
    to je moje taktika, chovám zvířata a když je nějaké v akci, tak prodávám a akci většinou nejedu
    TS jsem kupovala, ale je to bída a začíná mi být líto peněz, škoda, že už nejsou akce, kde takové stáje byli přímo v odměnách, asi pak hráči nekupovali tajemničky, ze kterých mají jen vztek a tak to skončilo :-(
     
  6. Ilčík

    Ilčík Zelenáč fóra

    Na hlavní louce z Podivuhodného výběhu vyběhla Kotlárna červená. Nestačím se divit a jsem moc ráda. Nechala jsem tam neodhalený výběh 2 dny, protože jsem nemohla k pc. A ejhle !!! Ještě mám ve stodole 2, takže asi zase počkám až budu mimo dosah pc a nechám je tam dozrát.
    Všem hezký den.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  7. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Nojo akce halloween se nezdařil měl sem malo sh a nějak to trvá aji mletí sk 16hodin 1 sk
     
  8. pu62

    pu62 Zelenáč fóra

    Ahoj,musím napsat také můj poznatek. S manřelem hrajeme už dlouho tuto hru,ale momentálně jsme rozčarování,neboť ikdyž manžel úspěšně dokončil celou akci,nepřičetly se mu všechny odměny. například mu chybí moderní čarodějnické koště. psali jsme na potporu hry,ale žádná odezva,natož náprava. Takže magický stonek k ničemu. Bude vůbec někdo reagovat?
     
  9. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj pu62, díval se tvůj manžel na všechny plochy, možná dal nějakou dekoraci na plochu? Dívali jste se v e-mailu do spam koše, nebo nemáte plnou schránku?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.