Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak ještě jednousklidím a mám hotovo. A protože je čas, tak si chvilku zdřímnu... Bohužel, byla jsem tak utahaná, že se chvilka s malým přesahem přehoupla přes sedmnáctou hodinu - a nemám hotovo.xD:cry:xD
     
    rampusak a Mersi7 tohle ocenili.
  2. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    Na mé farmičce to bylo na pohodičku a i když mám skoro všechno, z každé odměny mám radost- z bahasazeniček to byly jen dva xl stromy, ale ze stájí ježek, čáp a holoubek a i když jsem je už měla, mám radost
     
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  3. Aknel15

    Aknel15 Pisálek fóra

    Tak dnes ráno také vše splněno a překvapil jen ježek jinak vše ostatní do lišty
     
  4. milda

    milda Pisálek fóra

    pro pechfógl - tak to je mi tě líto. Já jsem tentokrát akci nedělala, spočítala jsem si hned po prvním rozpěstování že to nemůžu stihnout při všem co jsem měla v plánu v reálu, ale vím jak to člověka zamrzí, když se pachtí a pak kvůli pár posledním kouskům nestihne dokončit co si vytýčil. Tak příště přeju víc štěstíčka tobě i nám všem komu se to tentokrát nepodařilo.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/14
  5. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Z TS mi vypadla delonix královská a cesmína xl, a chlívky kočka, červení koně a oranžová prasata - ty dva poslední chlívky mi připomněly, že mám dodělat noemovku než je pošlu do světa nebo do expresu.
     
    jahudka81 tohle ocenil(a).
  6. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak a je odtajněno : Baha - hvězdný a kiwi xl ( ani nebudu komentovat)
    Chlívky jsou na tom podstatně lépe: oranž ovce, červení čuníci (no a krtek - už mám asi dva).
    Ovce i čuníci se hodí, hlavně když nejsou žlutí..;), to by mě asi šlehlo :D
    Papa
     
    jahudka81 tohle ocenil(a).
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec jsem se dostal s vypadávátky navíc na číslo 448, což není špatné na to, že jsem ze začátku akce dával přes noc jen akční, tak jsem spokojený. Pomoc 4 JC + ŽL je skvělá :). Celkově s touto akcí velká spokojenost a hlavně ten stonek, který poslouží ;).

    žravé víno: 15 388 / 15 300 ( chybí 0 )
    muchomůrka zářivka: 16 433 / 15 800 ( chybí 0 )
    ektoplazma: 1248 / 800 ( chybí 0 )
     
  8. .roksy.

    .roksy. Rádoby autor

    Tak já skončila až dneska, v noci kvůli tomu vstávat fakt nebudu... ze stájí mi padl ježek, oranžov ovčín a lišky - za ježka jsem ráda, ten mi chyběl. Ze stromů Papouščí a Pistácie, taky ok :)
     
  9. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Z utajených chlívků dva krtci... a světe div se taky červená kotlárna :D že by se štěstí nakonec taky už utahalo?? xD;)
     
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  10. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Tak jsem nakoukla do tajemných příbytků - nejdřív oranžoví koně, fuj, potom křečci, ach jo, ale pak červená kotlárna, jupí. Za celou dobu, co se začali šlechtit osli, tak mi vypadla jen dvě železa. Tak konečně začnu vyrábět hrnce.
     
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  11. disla

    disla Pisálek fóra

    Kterého génia asi napadlo že už nikdy nevypne tu "legrační" tmu. Fakt se hned lépe sklízí. Děkujéééééééééééééééééém!
     
  12. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak ze stájí padl 2x čáp a žlutý vraní úkryt. Spokojenost. Mno akorát nemám ještě vrány takže výroba šperků bude muset ještě chvíli počkat :)
     
  13. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Ze stáji mám kohouta a mývala s liškou.Kohout ujde.Ty dvě už mám.Tak pro mě osobně nic moc za tu snahu.Bahama sazeničky ubohe 2x LÍČÍ XL. Takže trapárna.Jsem zvědavý na komix 6 od 6.11.
     
  14. opicevpeci93

    opicevpeci93 Pisálek fóra

    ahoj. ví někdo do kdy bude tma na hlavní louce? už dost
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Předpokládám, že přes děsivku nám to příšeří ještě vydrží, pak už pryč s tím!
    Jo, a moc si nestěžujte, nebo nám v té tmě dá RT ještě nějakou hledací akci tyu velikonoční vajíčka.xD
     
    Simík21, veselékopýtko a babioli tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, k úspěšnému splnění akce chyběla jedna bedýnka, která zůstala zavřená, tak se jen raduji z domečku, který dává krejcary, ale celý stonek má zase jiné výhody. Ze sazeniček dvě pistácie, na menší sad by už s těmi co jsem měl stačily.
    Proti přítmí na farmě nic nenamítám, je to super stylové a tajemné, úplná tma není. Vždyť matadoři a matadorky už určitě sklízíte po paměti :)
    mně se právě podobné změny na farmě líbí.
     
    veselékopýtko a jitunka1444 tohle ocenili.
  17. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj já to udělala celý, ale žádný zázrak se nekonal. Sazeničky 2X banánovník XL a taj. stáje : krtek toho mám už třetí hru za sebou, kočky a křeček vše už mám, takže žádné překvapení nebylo.:)
     
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Chtěl jsem se zeptat kdy zmizí ta Hall. tapeta z hlavní louky?
     
  19. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Asi až po úplňku.
     
  20. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Ahojky.
    Tak já mám z tajemniček docela radost. Měla jsem ještě 4 z dřívějška, takže dohromady ze sedmi: oranžové ryby (2.), orel (3.), holub (3.), myš (5.), křeček (6.) a 2 červené kotlárny (při té první jsem tleskala a radovala se jako dítě, při té druhé jsem málem spadla ze židle a nemohla si vzpomenout, jak se zavírá pusa...):D. Doufala jsem v ježečka- toho jediného ze ,,speciálek" ještě nemám, ale ty kotlárny mi to vynahradily. Zvlášť když jsem zjistila, že jsou i se základem. Takže teď mám na ploše 3 obyčejné, žlutou, oranžovou a 2 červené. Se sedmi kotlárnami ten úkol s hrnci bude hotov rychleji...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.