Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -martin711-

    -martin711- Pisálek fóra

    Ahoj,ja si myslim,ze by bylo nejlepsi,kdyby byl zacatek akce odlozen na zitra.At si to daji v klidu do poradku,protoze mam obavu,kdyz se to dneska rozbehne,ze se to stejne podela.A to nemluvim o tom,ze nemam cas a ani naladu tady porad sedet u notasu a sledovat mozny zacatek akce,ktery mozna dneska,stejne nebude.;)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  2. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Placené kopmbajny stojí a čekají až se RT rozhoupe???Nebo je to schválnost?
     
    jessicakilmer1, k.vitek a jahudka81 tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak s tímto naprosto nesouhlasím, vzhledem ke 100% BZ navíc, které by mi propadly.
     
  4. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Na akci si holt počkám....už nesázím jako dříve před akcí dlouhodobky,jedu klidně krátké plodiny.Na konci akce je stejně vypadávátek dvakrát tolik co je potřeba;)Mám přístup na net neomezeně,práce doma má své výhody,bohužel pro ty kdo nejsou pány svého času a spoléhají na to kdy začne akce je to opravdu k ...naštvání a mají velký duvod se rozčilovat,bohužel se obávám,že je to to jediné......
     
    jahudka81 tohle ocenil(a).
  5. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Vážení provozovatelé hry,nejsem žádný stěžovatel,ani rýpal,když jsou někde chyby snažím se problémy překousnout a zachovat klid.Ale toto mne už zvedlo ze židle,nejen,že jste šikovně dali bonus 100 procent do 11 hodin,akce měla začít ve 14 hodin,to ten co si aktivoval bonus už 3 hodiny tratil,ale to věděl.Ale násilně připravit hráče,kteří si poctivě zakopili bonus na BZ,vlastně okrádat ho nejen o zaplacené peníze,ale i o dobu prodlevy,za kterou hráč nemůže.Někteří si aktivovali všechny dostupné pomocné produkty,kombajny,aby si usnadnili práci.To máte málo peněz,že se z vás stávají vydřiduši a mamonáři?Co tam děláte,chcete za něco peníze a poslední dobou jsou jen samé problémy a cvrnkáte hráčům na nervy.Po pracovním dnu si chtějí odpočinout u kdysi překrásné hry.Ale místo klidu prožívají samé nerváky a zvyšování adrenalinu.Já již hraji farmu skoro od začátku co začala,to byla pohoda,opravdu.Ale co vy teď vytváříte,tak to tedy fuj hanba blít.Už byste se konečně měli trošičku srovnat a netlouci nám stále do hlavy ty vaše vymýšlené nesmysly,jako mějte strpení,a.t.d.Běžte se už opravdu bodnout,jiná slušná slova mne nenapadají a věřte,že se mi hlavou honí jen ta slova která jsou
    bohužel už nelichotivá a sprostá.Budete si tak dlouho s hráči zahrávat,až nebudete mít nikoho,kdo vás bude finančně podporovat.Nashledanou!
     
  6. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Tak výjimečně stíhám začátek akce a ona nezačíná. :) Sem z toho v takovém šoku, že jsem si celou farmu pěkně sklidila a šla se pak podívat, kolik mám vypadávátek. :D No co nadělám, stejně asi nebudu stíhat napěstovat vše, tak snad budou vypadávátka stačit. :)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na akci nic zvlastniho neni, miniakce bezi (= penize jim jdou) presne, nenacitalo se mi novy obsazeni parku = hra treba neni ani na servrech nahrana :))))
    To ze spusti hru jeste neznamena, ze se spravne nabehne, skoda ze nevidim kdy ma padla RT - jestli nastoupi odpoledni sichta :)
     
  8. -martin711-

    -martin711- Pisálek fóra

    pro jan.svatek
    Mas pravdu,ja jsem zapomnel,ze hodne lidi ma 100% BZ na vic. Me skoncil vcera,tak jsem si to neuvedomil.Museli by to nejak kompenzovat,ale o tom take pochybuju.;)
     
  9. rybička3

    rybička3 Zelenáč fóra

    Nikoho tady přece nenutí, aby do hry dávali peníze, hrát se to dá na pohodu i bez nich, tak si tady nestěžuj
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    • Prosím, necituj příspěvek, který se nachází nad tvým postem. Místo volby "Odpovědět" použíj editor, který nalezneš dole pod vloženými příspěvky. Přečti si a dodržuj pravidla fóra. Děkuji.
    Nadbytečná citace odstraněna.
    To je sice pravda, ale oni někteří hráči dali peníze do hry právě kvůli tomu, aby jim např. vyskákalo více ektoplazmy. Vlivem neschopnosti organizátorů, které svými penězi platí, pak nedostanou to, co očekávali. Myslíš, že je to tak správně?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/14
  11. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Už vidím tu kompenzaci- 3 hod kombajnu a reálné peníze jsou v pr...,ty už nevrátí nikdo.Ale je to blbost každého(včetně mé osoby),že je do hry dává. Hra zadarmo- hahahaha- bývávalo
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    spousta hráčů neodolá a koupí košíky,výdělek ne?Někdo začíná poslední dobou docela přemýšlet ,ovšem mě o kačky nepřipraví:-DJinak 31000 akčních je docela dost:-(
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  13. -ovce159-

    -ovce159- Zelenáč fóra

    Žufánek to zde napsal po pravdě ale moc slušně už by bylo na čase zde používat slova ktera jdou na jazyk protože pro toto co předvadí celé RT slušná slova nejsou peníze naskočili tak opět jejich okecavaní to že akci prodloží s tim at se jdou vycpat kde a jak prodlouži 100 bonus kombajny mrkvovky a ostatní hahaha to zase okecavaní a jejich blabla bla
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nojo, takovy jako ty miluju, takze jdi na fotbal, zaplat si obcerstveni behem hry a pak (po zaplaceni) se dozvis, ze je dostanes az pote v mistni hospode, kde si je muze za polovinu koupit kazdy... ale NESTEZUJ SI proboha, nemusel jsi si to piti prece kupovat, NIKDO te nenutil!
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vždyť by stačilo tzv. "zastavit herní čas", kdy by během nepředpokládané prodlevy neubývalo všech aktivovaných benefitů... Historii znají - ví přesně, co si kdo kdy aktivoval. Že je to pracné? Ano, ale stačilo včas začít a nemuseli by nic "napravovat".
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    -martin711-
    kdyby se objevilo ofiko o odložení akce na zítřejší 14-tou hodinu, tak bych se vůbec nezlobila, sklidila bych dlouhodobky, dozrálé děsivé plodiny, Bahamku a ještě něco napěstovala než bych zasela opět dlouhodobky na zítřejší start akce. Stejně už se nestihnou rozpěstovat ty dlouhé plodiny, aby vyšly na celou plochu na noc a tohle čekání je zbytečné, otravné a vypadá to, že problémů s tím má RT dost, jelikož stále ještě mám na hlavní a ve městě tmu. :(
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  17. Akilova-farma

    Akilova-farma Zelenáč fóra

    Pochpil jsem správně, že čím déle zrající rostlina, tím více těch vypadávátek? Ale třeba pšenici napěstuju několikrát mezitím co by dlouhodobka zrála. Neví někdo, co je lepší?? :oops:
     
  18. silviec

    silviec Mistr fóra

    rybička3
    jak jiz bylo psano mnohokrat, kdyby nekteri neplatili, nehrali by ani ti co do hry nevrazili kacku, RT není charita, ale normalni podnikani, a zadarmo do práce nikdo chodit nebude- nikdo nikoho nenuti platit, ale ani by nikdo nemel vycitat, když se vlastne s platícími veze
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nevím jestli střídají RT i odpolední směnu,ale zcela pravděpodobně mají zítra (ve svátek volno),tak jestli budou chyby i po spuštění,tak to bude ještě zajímavý :)Bohužel mám taky sklizeno,takže vypadávátka na začátek nebudou,ale třeba se dočkáme pořádné kompenzace,protože jinak nevím jak tyhle častý problémy ve hře omluví
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  20. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Rybička 3, děkuji ti mnhokrát za odpověď,ale toto tvé vyjádření je ubohost ,tato hra tak jak nám ji předkládají již na pohodu není i když se nejedná u některých hráčů o finance.Doufám,že jsi už ve vysokém levelu,že jsi tak moc rozumná,nebo rozumný,nevím,tak ať se ti hraje pohodové dál,já jsem v klídku.
     
    dudoš14, švestinka a divoch70 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.