Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Z TS mi vypadli 2x křeček a kočka - takže sklamání (vše už mám)
     
  2. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak se hlásím z kopýtka, že jsem to zvládla. Vypadávátka ráno lítaly jako splašený. Vsadila jsem na jistotu a lupla tam cibuli. Večer chybělo a teď mám přes 80 kousků navíc. Nasyslila jsem si na trhu hnůj, a někdo mi ho za nehoráznou cenu vykoupil xD (děkuji).
    Aspoň se vrátily investice vložené do cukíňáků a tak :music:
    TS jsou na ploše, tak se jdu těšit. Kdyby to dopadlo jako na skaláře, tak se zlobit rozhodně nebudu :p;):inlove:
    Držím palce všem, co se ještě dřou. Papa
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  3. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj,včera večer jsem konečně také dokončila a ráno z tajemných vykoukla: oranžová výrobna guana,myška a nakonec červená kotlárna ta moc potěšila a sazeničky xl kivi a mango. Přeji všem zdárné dokončení akce .-)
     
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    • Nevytváraj nám tu prosím OT, na tento tvoj príspevok ako ten citovaný slúži téma Posielanie a výmena darčekov.Ďakujem.
    ozvy sa mi na farmu Feris1
     
  5. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Hlásím dokončeno, děkuji všem sousedům za dárky, sazeničky- hvězdný strom a guava XL , uvidím co vykoukne večer z taj. stájí.
    Všem co finišují hodně štěstí.
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj farmáři,tak se také pochlubím stájemi--bobří hrad-orlí hnízdo-a křečci. V 93 levlu,potěší xD
     
    tenista99 a skalara.v tohle ocenili.
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem akci dodělal včera. :) Z chlívků tajemných jsem měl Ježka :) a pak orly a krtky. A ze sazeniček xxl mango a pistáciovník ten šel do lišty. :p No ale podle mě akce docela dobrá poslední dobou se mi zdá že ty odměny jsou o něco lepší. :)
     
    Amalka1070 a D.NIKKA tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pres noc se doplnil pocet rostlin na 5, tak jsem ty 3 kusy dodal a je to... ted jeste cekam, co vypadne z TS, ale znate to... no a taky dumam, jak nacasovat ten stonek - Medvidek (z akce) je za 24 hodin nova aktivace, takze to je dobry, ale Svicka (z trvaleho ukolu Strašidelné nákupy) to ma za 48 hodin - takze muzu prosvihnout komplet beznou desivku, kdyz si dva dny predem nedam pozor...
    Do finise at se dari pobrat vsechny chybejidi veci!

    Vypadavat ma 134 lebek/den, v tuto chvili ma byt 771 ([7.ukol]+96 ) nebo chybet 29, mam 1538 (chybi 0 ), mam 192% hotovo.
    Stav vina : idealne 14741 kusu (2550/den, [7.ukol]+2441 kusu ), mam 15305 z 15300 (100% ).
    Stav zarivek : idealne 15222 kusu (2634/den ), mam 15805 z 15800 (100% ).
    Zatim uplynulo 96% casu, zbyva 5 hodin.
     
    švestinka a tenista99 tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahoj ... akce včera dokončená ... párty lístky - no trapas a stáje to stejné ... přeji všem ať se daří ;)
     
  10. bebga

    bebga Rádoby autor

    od rána mám taky hotovo, čekám na tajemné stáje
     
  11. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj farmáři tak já mám od včera taky hotovo farma vrácena do původního stavu. Z párty zatočení vypadl plamenák,štefan ryba a svatební kytice - vše mě potěšilo z TS stromu pithya xl a hvězdný strom - mohlo být huř a z tajemných chlévu uplný propadák pštrosí farma žlutá,křečkové a bobr ++ vše šlo do lišty.Co mě potěšilo z odměn magický stonek.Kdo ještě finišuje držím palce HELENIE
     
  12. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím farmáří,
    já dodělala poslední úkol dnes ráno. Rostlinky už jsem měla snad v pátek napěstované, ale musela jsem čekat na vypadávátka, s něma to bylo teda hrozné, ale zvládla jsem to.
    Z TS mi vypadl hvězdný strom a fíkovník XXL. Z tajemných chlívků.. no, to byl docela propadák - Bobří hrad Classic +, orlí hnízdo a čapí hnízdo. Nebýt toho čápa, tak jsem hodně zklamaná, protože ostatní už mám. S tím bobřím hradem C + mě hodně zklamali, protože si ho můžu koupit a nestojí tak moc. No, akce byla docela dobrá. Bylo tam SK, což chválím. Dekorky už mám na řádku v nebi, takže se těším na děsivku. :p
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  13. mamcalenca

    mamcalenca Pisálek fóra

    • Prosím, nevytvářej nám zde OT, prostuduj a dodržuj pravidla fóra. Děkuji. Žádosti o posílání dárků se dávají do tématu "Zasílání a výměna dárků".
    prozba o poslani ektoplazmi na nik mamcalenca dekuju za pomoc vsem kdo posle a pomuze :)
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj kolegyně a kolegové farmáři.
    Akci jsem splnila až dnes. Nejenže jsem pracující, ale ještě jsme si s manželem pořídila pejska - miminko. :)Takže je jasné, že většinu času bylo věnováno štěňátku, ale i tak jsem chodila na farmu jak se jen dalo. Nesměla zahálet. :).

    Ze stájí jsem si odtanila 2x krtek a čápa.
    Ze sazeniček je mandarinka xl a moringa xl.

    Přeji všem kdo dokončují ... ať se daří a pro všechny, pěkné odpoledne.

    Madulka_cz
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  15. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Už dva dny mám napěstováno,jen mě chybí posledních 10 ks. ekoplazmi,prosím kdo mi pomůže.Všem díky moc.
     
  16. krroir

    krroir Stálice fóra

  17. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    akcia ukončená, včera som dopestovala, len som dnes ešte čakala na vyskakovačky, tajomné chlievy už sedia na ploche, uvidím, čo z nich bude, z tajomných baha sadeničiek vyšiel ohňový a rohovník, mala som z nich len po 1 kuse, čiže celkom potešili :)
    ďakujem susedom a priateľom za posielanie ektoplaziem
     
  18. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    akci jsem v pohodě dokončila včera, dala se to i přes to, že přes den jsem byla v práci a sázela jen ráno a večer..jen dnes trocha zklamání z tajemniček, padl křeček, kočky a lišky.. ze sazeniček na baha jen xl stromy :/
     
  19. Farmářka77

    Farmářka77 Zelenáč fóra

    • Prosím, nevytvářej nám zde OT, prostuduj a dodržuj pravidla fóra. Děkuji. Žádosti o posílání dárků se dávají do tématu "Zasílání a výměna dárků".
    Ahoj lidičky,
    může mi někdo prosím poslat ektoplazmu...chybí mi ještě 50ks.Děkuji moc a hezký den.:)
     
  20. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak jsem to taky dodělala... stromečky půjdou do vláčku až bude :pa teď už jen jestli tam skončí i stáje xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.