Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jandak

    jandak Rádoby autor

    Tak já jsem se také dočkala Tajem. stájích a je to koňská stáj oranžová, rybník s japonskými kapry žlutý - vše do lišty a nakonec žabičky :) Ty ještě nemám.
    Všem kteří již soutěž dokončili veeeliká gratulace a ti kteří ještě dokončují držím palečky.
     
    Erly13 tohle ocenil(a).
  2. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Ja ešte 2 x otočím ohnivé hríby a 1 x žravé víno.Do konca akcie to už dám a čo sa týka vypadávatiek tie mám už aj navyše.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  3. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak z tajomnych oranzove prasa oranzove pstrosi ahura zabky ktore som nemal takze spokojnost nadmieru

    bahama sadenice para orech a xl cezmina skoda ze nemala o jedno x viac

    a co sa tyka vypadavatiet tie uz mam v tomto case asi 400 naviac
     
    Naposledy upraveno: 1/11/14
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  4. mataky

    mataky Zelenáč fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš . Ďakujem
    nevedel by si mi pomôct s vypadávatkami ,chýba mi ešte 100.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak to je uzasny, chybelo mi presne 4 kusy kratkyho a 3 kusy dlouhyho a ne a ne se dockat az system da...
    Tak zitra ziskam posledni dekorku a pokud nezapomenu, tak i TS zasadim :)

    Vypadavat ma 134 lebek/den, v tuto chvili ma byt 710 ([7.ukol]+35 ) nebo chybet 90, mam 1466 (chybi 0 ), mam 183% hotovo.
    Stav vina : idealne 13561 kusu (2550/den, [7.ukol]+1261 kusu ), mam 15301 z 15300 (100% ).
    Stav zarivek : idealne 14004 kusu (2634/den ), mam 15797 z 15800 (99% ).
    Zatim uplynulo 88% casu, zbyva 16 hodin.
     
  6. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Po delší odmlce zdravím.....na našich farmách(mé a manželovo)...z bahasazenic byly Delonix, Juvie, AvokádoXL, KokosXXL.
    Ze stájí po jednom kousku Kohoutků, a jinak Oranžové včely, Lišky, Orli a žlutá sběrna pírek.
    Takže u nás doma spokojenost...pěstování šlo docela rychle...
     
    Naposledy upraveno: 2/11/14
  7. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Moje první dokončená akce, teď ještě odemknout magický stonek :)
     
  8. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    akce v pohodě včera dokončena..... velká radost......ze stájí se vyklubal holub,čáp a červená kotlárna.....spokojenost obrovskááááá.......a to se mi do této akce ale vůbec nechtělo
     
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  9. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . žádné velké překvapení se nekonalo - ježci, žluté a oranžové ryby - červená a růžová se mi zásadně vyhýbá >:(
     
  10. Silly.cz

    Silly.cz Pisálek fóra

    Ahojky, dokončíla jsem už včera ráno a odjela jsem na skutečnou farmu také dokončit zazimování, dnes jsem odkryla sazenice i stáje a opět se žádné překvapení nekonalo, na baha přibyl další pistáciovník a banánovník XL a ze stájí bobři, orli a oranžové krůty. Jinak akce docela pohodová a teď doplnit stavy zvířátek, docela prořídly a čekájí nás dožínky.
     
  11. janahumlik

    janahumlik Zelenáč fóra

    ahoj farmáři, akce dneska končí a já nemám vypadávátka. Budu moc ráda, když mi pomůžete a pošlete mi je. díky moc. Taky ráda pošlu. janahumlik
    Nevím, jestli dotaz patří sem, jestli ne, tak se omlouvám.
     
  12. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ahojte, tak po dlhom čase akcia ktorú som robila celú, práve som ju dokončila a to len z dôvodu, že nebúram chlievy a stromy, ktoré na plochách mám a tiež som išla s MJS len dva dni a potom už len s tekvicovkou. Dnes na noc som dala komfortné polia s SH. Sadeničky a stajne sú na ploche, tak uvidím pri mojom smolnom účte čo z toho vylezie. Z párty lístkov som dnes jeden pretočila a je to červená liaheň pštrosích vajec. Tá ma potešila, nakoľko som mala len základnú.
    Všetkým čo ešte finišujú prajem zdarný koniec.
     
    švestinka, veselékopýtko a mousicka tohle ocenili.
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj janahumli,
    nie, nepatrí sem tvoj dotaz. Jediné miesto kde môžeš žiadať o darčeky je tu-posielanie a výmena darčekov. Určite sa niekto nájde,kto pomôže. Držím všetky prsty a Prajem peknú hru.
     
  14. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Ahoj farmáři, kdo má dokončeno prosím pošletemi prosím ektoplazmu.>:(
    Vše mám napěstováno a snad TS dopadne dobře. :)
     
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj .Krakonoš.,
    prosím, prečítaj si príspevok nad sebou....žiadosti o darčeky sa môžu písať jedine TU.
     
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také mám hotovo.Z chlívků oranžoví králíci a prase a holoubci.Holoubek potěšil.Sazeničky jen do lišty.Akce odsejpala dobře i vypadávátka byly bez problémů.Ještě mám navíc.
     
  17. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Ahojky, tak dnes odkryto a získala jsem papouščí a pistáciovník a ze stájí holub, ježek a bobři XL, vše už mám, takže spokojenost napůl.;)
     
  18. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Čauky, tak akce včera dokončena a získala jsem Guava XXl a Juvie ztepilá a ze stájí oranžové koně, oranžový krůtník a žabky
    z žabek spokojenost ještě jsem je neměla :) z koní jsi tím hle tempe asi zachvíli budu moc udělat koňskou farmu xD:p
     
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, včera jsem akci dokončila a dnes odtajnila, na Baha z tajemnic pistácie a mango xl, no a stáje: oranžové kačenky, orli a holubi. Jinak se mi akce moc líbila, hlavně řada se bude zanedlouho moc hodit v děsivce kde mám hodně co dodělávat. :)
     
  20. Carra84

    Carra84 Zelenáč fóra

    Tak 7. bedniček splněných a končím, osmou už nestihnu. Ale k tomu jak se tu někteří rozčilujete, že se to stíhat nedá. Tak snad není důležitý vyhrát, ale zůčastnit se. Farmařím už 3 možná 4 roky, s menšími přestávkami. A tyhle krátkodobý úkoly většinou nestíhám, taky chodím do práce, bez přístupu na internet a to se opravdu nedá. Ale přece se nebudu nervovat, to mi bohatě stačí v práci a v reálnym životě, sem si chodím odpočinout. Takže všem přeju pevné nervy ;).

    Těm kteří mají splněno gratuluji a tvůrcům hry děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.