Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, nejsi sama, mě toto ze sazeniček také vyrostlo. :cry:
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Z TS za odměnu se mi povedl (celkem asi 15.) granátovník a kakaovník XL (jak já nesnáším stromy XL).
    Stáje ani nemám odvahu odtajnit.
    A nevytvážej se myslím ještě pořád píše s "ř". Já bych ho tam rozhodně dal.
    :D
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  3. ablika

    ablika Pisálek fóra

    hm, ani ja nemám šancu dokončiť túto úlohu :-( chýba mi ešte cca 200kusov ektoplazmy :-(
     
  4. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Dokončeno před chvílí, ze sazenic hvězdný strom a mandarinovník xl, takže do lišty, stáje dám až na noc nebo zítra, nijak nedočkavostí nehořím, po zkušenostech... :-((
    Všem kdo ještě finišují přeju ať to stihnou. Pro lidi kteří pracují, studují atp. a nechtějí kupovat košíky a kvanta superhnojiv bylo těch plodin opravdu potřeba hodně.

    pro ablika: jestli akční plodiny už máš hotové, dej co nejdelší plodiny co máš - z těch ti snad ektoplazma napadá.
     
    skalara.v a Iwuska tohle ocenili.
  5. evca190

    evca190 Vážený autor

    Jak to tady tak čtu, začínám být čím dál víc vytočená :music: Jak je vůbec možné že za stejnou snahu má někdo žluté králíky a někdo růžové osly.. :music: Vůbec se mi tento způsob odměn nelíbí.. Za stejnou práci máme mít stejné odměny :sleepy: To není nic proti hráčům co ty chlívky dostalo.. ze srdce vám je přeji ale také bych jednou chtěla mít to "štěstí" :music:

    A jinak ektoplazmy už mám 400 ks navíc ;)
     
  6. Martina12345

    Martina12345 Pisálek fóra

    Akce hotová,ale je to už únavný pěstovat tolik rostlin pořád dokola,z baha mám 2 granátovníky-jdou do lišty a ze stájí krůty oranž.,křečky-ty jdou taky do lišty- a sláva-čápa.
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evca190 klid, mě se vylíhly oranžové kozy a hned dvakrát...a k tomu lišky - asi aby to barevně ladilo :music:

    EDIT: já jsem zvyklá, minule jsem měla výrobnu slepičích vajec, takže oranžový kozy jsou svým způsobem pokrok....
     
    Naposledy upraveno: 1/11/14
  8. evca190

    evca190 Vážený autor

    čarodějka007 zatím jsem klidná ;) ale až se fakt naštvu tak s tím tady prasknu a bude pokoj :p Proč bych se měla snažit a pěstovat desetitisíce rostlin za žluté králíky?? Vždyť je to k vzteku :wuerg:
     
  9. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    tak mi vypadlo z baha při pidi polích 0 a hlavní louky celých 6 plazmy,paráda to aby to trvalo ještě 14 dnů,a ty nejisté odměny mě také inspirují nadále platit kombajn,
     
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    • Nevytváraj nám tu OT. Prečítaj si prosím pravidlá fóra a dodržuj ich.Ďakujem.
    Tak to moc gratuluju....
    P.S.: až já budu mít z toho učení jak vkládat obrázky krvavý pot na čele, tak si písnu o pomoc, jo? Zatím jsem to ještě nepochopila:sleepy:
     
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  11. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    taky pridam.. nestiham... normalne to totiz nejde.. RT se zblaznilo (omlouvam se za me prchlive prdesle vyroky na jejich adresu, nazor vsak zustava) , nebudu otrokem.. je to HRA a prdevsim ZABAVA.. ne hra s casem.. doslova a do pismene "ukolovka" (starsi vi co to znamena)
    navic je cas dusicek.. mnozi tento vikend cestuji napric ceskem..
    takze gratuluji vsem c tohle casove zvladli (i s predstihem)
    snad zvladu otevrit fazoli, ktera zustane bohuzel prazdna
    na zaver: 2x lici xl, kiwi xl, a banan xl coz mi urcite budou vsichni zavidet (lvl myslim neni az tak dulezity)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/14
  12. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    evca190 souhlasím. Já dostala oranžový králíky, křečky a myši. :( Kdyby aspoň jedna stáj stala za to, řeknu akce-úspěch, super, ale konec byl zklamání.
     
  13. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Uf,za tu dřinu jsem dostala na baha -přijde do lišty hvězdný a mombín xl,ze stájí do lišty- japonský kapr žlutý,orli a aspoň koňská stáj červená,já prostě nikdy žádnou novinku v lv. 91 nedostanu!:oops:
     
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    No já jsem teď na rozpacích. Ze stájí lišky :(, japonský kapr :( a kohout. Takže po řadě měsíců mám novinku, ovšem takovou, co mi sežere farmu. Ani nevím, jestli mám mít radost. Čáp, ježek nebo žába by potěšila víc.

    Ale novinku mám, takže není na místě hudrovat. A zajímalo by mě, v čem ty moje vložené akční kytky a ektoplazmy byly lepší než ty, co vložila třeba Martina717, který vypadlo kulový. Jestli by mi někdo mohl odpovědět, abych to při příští akci mohl zopakovat a dostal v odměnách něco za odměnu a ne za trest.
     
  15. sand0kan

    sand0kan Pisálek fóra

    Tak akci plním jen po šestou bedýnku, ze dvou TS mi padnula Delonix a Papouščí, takže za mě spokojenost ;)
     
  16. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Z halloweenských sazenic se mi na baha urodila papája xl a kiwi xl. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Aspoň mě hned tak nenapadne kupovat sazenice za floreny a ušetřím. A to se vyplatí))
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahoj.Padají i růžové chlívky a červené.To je fajn a všem komu se poštěstilo moc gratuluju.
    I já odkryla svou odměnu - lišky (už 13té a to nepočítám ty co už jsem poslala expresem),kozí mlékárna žlutá(ta v 93 levlu určitě velmi potěší) a žáby-tak ty jediné za to stály,mé druhé.Stromky plívy,to už jsem psala.
    Jediné plus,že jsem neutratila floreny a snad půjdou jednou ty výrobny taky poslat expresem,jinak se mi zahltí lišta plevelem.No vlastně už je ho tam dost.
    Tak kdo ještě bojuje přeju zdárné dokončení.
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak koukám, že hodně lidí ještě dodělává akci, takže všem, co ještě pěstují, tak držím palce, aby se vše stihlo :).

    Jinak já jsem rád, že jsem si našel na farmu přes týden více času, nemusím to alespoň dodělávat na poslední chvíli ;). Stonek je super, 5000 BZ je poměrně hodně, takže spokojenost. Jen nesmím zapomenout ho aktivovat až začne děsivka, abych měl BZ bonus :).

    Ektoplazmy už je navíc přes 300 kusů, což jsem ani nečekal a jsem zvědavý kam se to do zítřka dostane :D.


    žravé víno: 15 388 / 15 300 ( chybí 0 )
    muchomůrka zářivka: 16 433 / 15 800 ( chybí 0 )
    ektoplazma: 1116 / 800 ( chybí 0 )​
     
    evca190 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  19. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Tak konečně hotovo - ektopl. taky zatím asi 200 navíc, tajemné staje již na louce a ráno se budu těšit na ta překvapení . . .
    ;)
    Akce pro mne dobrá, dokonce jsem i trochu vylepšil krejcarové konto za prodej zvířat a hnoje.
    :D
     
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky mám hotovo, ale stromy i chlévy šly do lišty. Nic nového nebo použitelného.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.