Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak já čekám už jen na ektoplazmu a vřítím se do cíle :) Akorát mě tady někteří překvapují: když dostanu 2 obyč stáje a k tomu žáby, nebo ježky sem nadšená, ale tady se ještě někteří zlobí. To jako chcete 2 žáby a ježky, nebo jak? Já minule dostala 2x něco co už si ani nepamatuju a ježky a byla ráda jak blecha v psím kožichu (za toho ježka), a ne abych si ještě stěžovala...
     
  2. streetskillz

    streetskillz Zelenáč fóra

    je to blbé ale asi prvně nestihnu udělat všechny úkoly do neděle i když je čas posunutý na 17hodinu.
     
  3. slootr

    slootr Baron fóra

    Uf, ráno konečně bude hotovo. Ektoplazmy dosti, v jedenáct sklidím ty houby, pak je dám na noc a je vymalováno. Jsem moc zvědavej na ty stáje, popravdě z těch nových nemám zhola nic. Čáp, ježek, žába, kohout... Ani ťuk. Se stromama jakbysmet. Asi trest za to, že tajemnice zásadně nekupuji. No co už, třeba to tentokrát bude jinak.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  4. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak rostliny mám konečně hotové...ještě zbývá 39 ektoplazem a bude to, to se snad ještě dnes stihne, pak to tam všechno hodím.
     
    kometak96, mousicka a Lyzarka tohle ocenili.
  5. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak hurááá mám hotovo:DZvládla jsem to:D
    [​IMG]
    A toto mi zbylo[​IMG]
    Všem přeju at to zvládnou...byla to krásná akce...ze začátku strach,ale tet velká úleva...jdu aktivovat stonek a tajemné dám zítra;)
     
  6. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak komplet hotovo,dekorky na stonku,stromky na Baha a stáje na mýtině.Urychlovat je nebudu,ráno se uvidí jestli mě něco překvapí nebo ne(jako obvykle).Hezkou hru a pěkný páteční večer.:)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Hlásím hotovo,držím palce všem co ještě finišují;)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  8. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Mersi7 gratuluji i já jsem konečně dodělala a to jen díky tomu že jsem doma na nemocenské,kdybych byla v práci tak to určitě nedám.Těch kytek je moc dala jsem na plochu sazeničky i stáje tak jsem zvědavá co mě krásného RT za ně dá
     
    Naposledy upraveno: 31/10/14
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  9. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Monicka79...Tak to i já tobě gratuluji,ale jo dali by jsme to i tak akorát já bych sbírala ještě než bych šla do práce...já měla zas chřipkovou dovolenou...tajemné dám zítra,ale také jsem zvědavá jen škoda,že to trvá tak dlouho na ten dlouhý čas jsem si ještě nezvykla;)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  10. holčička

    holčička Pisálek fóra

    Akce pěkná, brzy hotová, potěšil stonek.....překvapení ze sazenic xl mombín, xl kakao, stáje oranžový rybník, oranžový pštros a žlutá lanýžovna...co dodat :)
     
  11. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Pěkný večer všem, já mám akci od dopoledne hotovou....co se týče tajemných sazenic, nějaký XL strom a papouščí, již třetí a to mi jich ještě mnoho chybí...za to tajemné stáje, tedy ty základní, mám všechny....získala jsem dvě netopýří guána žlutá a čápa, kterého jsem ještě jako jediného neměla....takže radost velká.Ježky mám z minula a to rovnou 3 a žáby 2 a kohouta, toho jednoho:)
     
  12. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Rozšiřuji řady těch, co se tento týden potýkali nejen s kvantem akčních plodin, ale i s kvantem bacilů, virů a podobné havěti. Akci jsem zdárně zdolala, tak ještě tu chorobu a bude to OK. :sleepy:
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak první tajemné překvapení odkryto. Ze 2 tajemných sazeniček na baha padly 2 stromy xl - mombín xl a pandánová palma xl, takže bohužel nic moc. Teď jsem dal na noc 3 tajemné stáje na hlavní louku, tak doufám, že alespoň ty překvapí ;). Jinak ektoplazma padá stále dobře, nakonec ji bude několik set navíc :p.

    žravé víno: 15 388 / 15 300 ( chybí 0 )
    muchomůrka zářivka: 16 433 / 15 800 ( chybí 0 )
    ektoplazma: 935 / 800 ( chybí 0 )
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  14. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Také pomalu končím, tlamičky i lampičky napěstovány a teď čekám na trošku toho slizu. Tajemničky dávám na noc, ráno moudřejší večera. Hezký večer.;)
     
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak mě se ze sazeniček objevila juvie a papouščí stromeček což si myslím, že není úplně nejhorší :music: Pěstuji a pěstuji snad též akci dokončím... ;)
     
  16. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Poslední sklizeň a hotovo.Do stonku dekorace nedám,protože domeček dává 1400 korunek a já si právě na kole vytočila na 24 hod +50% korunek :-DDDD Takže tento stonek se bude obsazovat pouze před děsivkou :)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/14
  17. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    ja som smutná, padalo málo ektoplazmy, priemerne z akciovie tak po 6-8max,čo je žalostne málo, darmo som pojedla všeličo, som level 92,,a už pár hier to pozorujem a dnes idem na dušičky a sestra nemá pc-pokazené, takže akcia nedokončená,no nevadí, budu aj ine
     
    švestinka a skalara.v tohle ocenili.
  18. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, tak já už mám od včerejšího dopoledne hotovo, ale nějak jsem zapomněla, že mám na ploše ty tajemné chlívky, tak jsem je odkryla až teď. Aspoň pořádně dozrály ;) No, a radost veliká. Jelikož již hodně dlouho TS nekupuju, tak mi také ledacos schází. Ze sazenic na Baha, jak už jsem někde psala, jsem měla krom kiwi XL i Papouščí strom, který u mě ještě nebyl, a chlívky mi nadělily myšku, holubník (obojí jsem už měla), ale hlavně Obydlí pro ježky, takže z téhle akce mám 2 novinky. Celou akci tedy hodnotím jako pro mě velice úspěšnou :)
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Ve stájích pro mne zázrak.Mám červenou oslí stáj.Za celou dobu co hraji/lvl.92/ jsem neměla ve stájích jiné než oranžové stáje tak plná spokojenost.:DJeště oranžové včely a lišky.Oboje do lišty.
     
    zemanka01 a skalara.v tohle ocenili.
  20. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Já mám hotovo 1.11. v 6.30 hod. Vyšlo to časově bez problému. Zasadil jsem tajemné sazeničky a stáje,tak uvidím co z toho vyskočí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.