Halloween 2014 (27.10. - 2.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj všem, i to se může stát....buďme všichni trpěliví, je to fakt jen hra. V tomto případě mě nejistota, kdy bude začátek, nemůže rozhodit.Vždy se omlouvali a vždy dali nějakou kompenzaci....já bych si po pěstování hrůzostrašných kytiček spíš odpočinula:)Fajn hru.
     
    KOKO5169 tohle ocenil(a).
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Já to vzdávám. Vše jsem sklidil. Mám teď asi tak ještě 10 min u PC, pak mám smolíka asi tak do deseti do večera. Pěkně děkuju za další kapku, ale pořád ještě to není na to s farmou praštit úplně. Přitlačte, prosím, ještě trochu, abych už měl definitivně pokoj.

    Edit -Scharulka-: Ano, je to jen hra. To ale neznamená, že když jim pošlu peníze za kombajn, za floreny, díky kterým mi běží nějaký bonus, atd. atd, že si můžou dovolit cokoli. Jestli to nezvládají, tak výhody z reálně utracených peněz mimo akci. Jinak to totiž zavání zlodějinou.
     
  3. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    verhora a ani nenaskočí - je zpoždění :)
     
    verhora tohle ocenil(a).
  4. babi48

    babi48 Zelenáč fóra

    je neskutečné,kolik lidí ještě věří psanému začátku soutěže.Taky mezi ně patřím :))
    )
     
    verhora tohle ocenil(a).
  5. verhora

    verhora Pisálek fóra

    A píšou to někde ?
     
  6. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    verhora - na ofiku je vyjádření:
    Zdravím Farmáři,

    z technických důvodů je start akce odložen, ačkoliv by jsme chtěli akci spustit dnes mezi 16-18 hodinou, nejsme schopni v tuto chvíli zaručit, že ke spuštění v tomto čase dojde. O přesné době startu akce Vás budeme prostřednictvím fóra informovat.
    Samozřejmě dojde i k prodloužení akce o dobu o kterou byl start odložen.

    Omlouváme se za způsobené potíže
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    tak vypadávátka budou na 0,sklizeno ,připraveno a uvidíme aspoň jak to bude vypadávat z akčních:-D Začátek neřeším,jdu si dát kávu a až to bude pustím se do práce,jen asi nestihnu mít večer rozpěstováno jako vždy na všech loukách:-(Košíky nekupuji škoda FL ,akce se stihne i bez nich)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  8. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    A vidíš, já to beru jako hru a relax, reálné peníze do toho strkám minimálně....spíš vůbec....to ne že ti závidím, ale proto mě takové věci nerozhážou.....proto se nediv mému názoru.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Škoda, také čekám a stále nic....
     
  10. .Bambulínek.

    .Bambulínek. Zelenáč fóra

    Ahoj verhoro nejsi sama ...právě taky čekám a pořád nic :-( jednou za čas stihnu začátek abych byla připravená a stejně mi to nepomůže :-( Měj se snad to brzo spustí a hodně štěstí při Haloween akci :)
     
    semik01 tohle ocenil(a).
  11. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Proč už mě dnešní situace nepřekvapuje? A proč ještě někoho (kromě nováčků) překvapuje?
    Přece když díky zpoždění nebudeme mít možnost získat dost vypadávátek (vše co jsme si na to připravili mezitím vyprší) tak spousta vášnivých hráčů se nechá strhnout a nakoupí košíky...
    Já tedy nečekám, a sklízím, a pěstuju krátkodobky aspoň. Holt kolik vypadávátek bude, tolik úkolů splním, nebudu se honit ani rozčilovat, a kupovat košíky už vůbec ne.

    pro evca:díky tobě jsem se zasmála - že budeš běhat jak osel na farmu..... takových nás bude víc, tak mě napadlo ž je to docela tématické - vzhledem k nedávnému zavedení šlechtění oslů na farmě ..... chachááááá

    pro mousicka a evainfo (příspěvky č. 6 a 7 v tomto vláknu): díky za položený dotaz a jeho rychlé zodpovězení, chtěla jsem se zeptat na totéž.
     
    evca190, jahudka81 a Allarisse tohle ocenili.
  12. martinek000000

    martinek000000 Pisálek fóra

    Tak paráda ja si sebrala hlavní louku s tim že akce začala ,když jsem napsala připomínku k předraženemu stonku že děti ani duchodci na to nebudou mít tak admin s rychlostí blesku stačil odpovědět že to pro každeho nemusí být duležité a že to není dobročina akce ale placena takže když už jsem si poslala floreny na 100 procent tak za ty peníze bych chtěla mít take to co zde slibují u holiče nemusím čekat 2-3 hodiny než mě za zaplacenou službu ostřihaji a neokecavaji rohlik si take koupím zaplatím a mam jej hned jen toto je opět vysměch od RT to se to tu bude muset od 16.00-do 18.00 sledovat kdy se to nahodou spusti a kompenzace za to co jsem si zaplatila opět vysměch nežadam žadnou odpověd od admina jsou to jen přihlouple kecičky pro maličke dětičky
     
    pusinka2011 tohle ocenil(a).
  13. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Lidi, nezoufejte ..., uvařte si kafe, mladší ročníky třeba čaj a dejte si k tomu něco dobrého ... ;). Však se dočkáme. Já jsem se rozhodla, že spustím náhradní akci - jdu upéct koláč :D. Tak doufám, že to nespustí dříve, než ho dokončím :).
     
    jahudka81 a Allarisse tohle ocenili.
  14. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Nevím,jestli blbě koukám nebo neumím číst, ale nikde v "oficiálním oznámení" není nic nápsáno o tomto zpoždění. To mohli napsat již včera, při oznámení o prodloužení děsivky, že nastávající akce bude později. Já a myslím, že více hráčů mohli zasadit delší plodiny...:mad:
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Samozřejmě je to jen hra. Ale když už člověk koupí floreny, aby měl na začátek akce 100% Bz navíc, když si aktivuje pomocníky, když mu leží ladem kombajn, když mu "stojí úroda nastojato", aby mohl mít maximální zisk vypadávátek... mohl bych pokračovat - tak to člověku skutečně náladu nezlepší. Škoda, že jsme (já alespoň ano) takoví nadšenci, že např. na měsíc nenecháme Farmeramu ladem - nejlépe všichni, aby si RT uvědomil, že my bez nich můžeme být a oni bez nás ne.
     
  16. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    Dnes smůla, posledních pár měsíců jsem nikdy začátek nestihla. Dnes ano, a protože jsem byla přihlášená dříve, aktivně jsem vypustila mazlíky, pojedla marmelády apod. - restart a - bum - po sklizení stromů na mýtině - koukám, žádná lebka !! Pak teprve mě ťuklo, mrknout, jestli už to fičí. No moje chyba. Ale věřím, že i tak akci stihnu dokončit, jak píšu, většinou jsem začala akci až druhý den ráno po začátku - akorát tedy mi snad nepochybí vyskakovátka :eek:
     
  17. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Já si aktivovala kombajn v úkolech v družstvu, abych měla na začátek akce - kombajn běží a akce nikde. Doufám jako, že to všechno vykompenzují - asi naivní přání co?
     
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  18. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Klasika jako vždy. Jen by mne zajímalo ,co by dělalo R, kdyby se všichni hráči domluvili a vynechali jednu akci nakupování balíčků a florenů. Pomsta by to byla sladká, ale v reálu asi nemožná:-DDDD
     
  19. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tohle je na oficu

    Zdravím Farmáři,


    z technických důvodů je start akce odložen, ačkoliv by jsme chtěli akci spustit dnes mezi 16-18 hodinou, nejsme schopni v tuto chvíli zaručit, že ke spuštění v tomto čase dojde. O přesné době startu akce Vás budeme prostřednictvím fóra informovat.
    Samozřejmě dojde i k prodloužení akce o dobu o kterou byl start odložen.

    Omlouváme se za způsobené potíže.
    [​IMG]
     
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.