Hadí oči (4.6. - 9.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Levá strana hotová,pomohlo domácí SH a bonus z bednyxD
     
    maribeja, GordonSargent a máťochov tohle ocenili.
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak ať hážu jak chci, skoro vždy mi z toho vyleze jen 60 nebo 80 bodů,vypadá to , že mojí farmu mají někde mimo, neb mi nepadají žádné 100 nebo 200% bonusy ani na kole, můžu točit jak chci a pořád nic, zatím odehráno 10 her a jen 1000 bodů, těm, kdo má víc úspěchů, veliká gratulace.
     
    Veselka a dasa1143 tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany2020: Ahoj, jenom házíš nebo taky zkoušíš různé kombinace čísel podle pravé strany kde problikávají?
    Kostky můžeš odebrat, dát do lišty dolů, možná k nim padne shodná, zase přidat do kelímku a hodit, třeba se poštěstí lepší kombinace než 3x za sebou hodit kostkami z plného kelímku.

    14 her, 2190 bodů

    Edit: fany, je to o náhodě, ale určitě se zadaří i u tebe:)
     
    Naposledy upraveno: 5/6/20
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Pitrýsek47 ahoj, když mi napravo svítí nějaká kostička, tak ji odkliknu hned, jinak házím znova a málokdy se podaří přidat alespoň ještě jednu k těm, co už mám dole, tím mi vyjdou jen dvě kostky a to je právě ve většině případů, jinak se mi tahle hra líbí.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. burds

    burds Titán fóra

    Tentokrát to moc nepadá.Zatím jsem měla jen jednou flush.No odměny pro mne zase tak důležité nejsou a nic do toho cpát nebudu.Florenovník mě snížil zásoby na minimum tak tedˇbudu zase šetřit
     
    maribeja a -Kuteno- tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zatím uhráno 76 her a průměr 158,9 - nejvíc padá plný dům :p
    Edit: dnes ještě budu pěstovat a odehraji, zítra už jdou na hlavní plochu dlouhodobky, do konce to nepojedu
     
    Naposledy upraveno: 5/6/20
    maribeja, máťochov a kaolín11 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zatím mám průměr na hru 182,05 .... jde to... bude hůř.
     
    maribeja a dasa1143 tohle ocenili.
  8. máťochov

    máťochov Stará škola

    Mohu požádat o výměnu kostek? Ty moje se mi nějak nezdají. Průměr 168 na hru, nic moc. Asi musím více kvrdlat.
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    To je taková pohoda, farmařit jen s hnojem, vodou a MJS a nikam se nehápat 8). Nějak podezřele to padá, na mém stole si divočák oblíbil dlouhou postupku 2 - 3 - 4 - 5 - 6. Za 200 bodů na hru to beru :D.



    Odehráno 16 her - 3400 bodů.
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já taky 16 her ale jenom 2020 bodů. Nijak ně to nepřekvapuje, jedu svým tempem jako vždycky. Bonusy žádné, kolo neštěstí taky nic.:p;)
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mně průměr už klesl na 160,1/ hra. Lasičák je hladový syčák, horko těžko dá aspoň pár...
    Vede u mě postupka, dlouhá i krátká. Všech 5 stejných čísel se mi povedlo jen u 6. Bonusové + 100 bodů dochází....
    No na konec nejspíš nedojdu. Kolo se pochlapilo za ZL 2 x + 1 a na 4. PL + 100%... tak mi to pěkně přibyde. Mohl by být stonek.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    fany2020: doporučuji zkoušet to dál, vždyť to nic nestojí ty dva hody navíc, teda krom minimu času, ale ten snad má na dvě kliknutí každý. A dost často to dopadává na lepší zisk bodů ;)
    Jinak mě klesl průměr na 130 :oops:
     
    fany2020 a raddre tohle ocenili.
  13. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne, můj průměr je zatím na 154,5, občas mi padnou opravdu pěkné kombinace. Sezónní body mi hezky přibývají, takže bych mohla získat vysněnou surikatu, na kterou jsem si zatím myslela tajně, ale nyní se o tom již nebojím hovořit. Jen nesmím polevit v sázení a sklízení, jedu jen na vodu, hnůj a darovanou MJS. Hodně stěstí všem hráčům, ať vám to padá!
     
    evainfo a raddre tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jo :D

    [​IMG]
     
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym,,,tak u mna odohratych 147 hier zatial a stav 21000,,,tak do tych 25000 na 100 to uz nejak dnes doklepem..:pNech sa vam vsetkym dari:inlove:
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 132 her a tím končím mám všechny dekorace 2x a to mi ke štěstí stačí ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/6/20
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tady se jede jak o život já sotva 26 her a 172 průměr
     
  18. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hm...no zatím není čemu se chlubit 28 her a 3850 moc to tedy nejde flash žádný asi by to chtělo vyměnit málo se točí ...nebo že by přišla menší pauza od přemýšlení ...:D:p:pjedu pomalu a kam se dojede tam se dojede nebudu to hrnout minulá akce dopadla bledě tak aspoň mě to donutilo začít něco dělat ve skleníku chvilku zahálel tak už maká. Už by se mohlo něco podařit nebo si budu myslet že mám začarované ruce nebo myš už pokulhává...tak dobré kombinace všem.
     
    mrkvicka9, maribeja a herda21 tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Když jsem psala, že akci pojedu zvolna a důstojným tempem, měla jsem určitě na mysli něco jiného, než že budu mít druhý den stonek :p
    Já mám her 7 a bodů 1770 xDxD
     
  20. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Muzu se zeptat, jak za jeden den akce zvladnete pres 100 her? Ja pestuju jak o zavod a odehrala jsem 27 her, takze tezko to dohraju do konce :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.